Relleciga

4× slevový kód Relleciga pro září 2023​

100%
V eshopu Relleciga nakoupíte především před nástupem léta. Obchod se totiž specializuje na prodej plavek a sportovního vybavení. V nabídce jsou bikiny i monokiny pro dámy, koupací kraťasy pro muže a legíny a sportovní podložky pro každého, kdo shání vybavení na sport na ven i na doma. Slevový kód Relleciga dostanete hned za registraci na úvodní stránce. Ušetřit můžete i v outletu.

Nejlepší slevové kódy Relleciga 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Relleciga

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Relleciga.
Chci 300 Kč
Doprava
Zdarma

Doručení zdarma na plavky Relleciga

Získejte od Relleciga poštovné zdarma. Nemusíte mít slevový kód nebo čekat na speciální akci. Stačí nakoupit alespoň za 1 300 Kč. Jakmile splníte tuto podmínku, přepočte se vám cena poštovného na 0 Kč. K doručování využívá Relleciga několik kurýrních společností, Českou poštu a Zásilkovnu, vy si můžete v košíku snadno vybrat, kterého dopravce využijete.
8
1
Chci slevu
3 %
cashback

3% cashback od Tipli | Relleciga

Pokud byste rádi nakupovali levněji, doporučujeme registraci na cashbackovém portále Tipli. Ihned vám bude vytvořeno osobní konto, kam budete procenta z nákupů sbírat. Registrace je velmi rychlá a snadná, navíc není potřeba žádný slevový kupon Relleciga. Cashback Relleciga je 3 %, která získáte při každém nákupu.
22
2
Chci slevu
akční
slevy

Relleciga → stylové plavky s akční slevou

V e-shopu najdete širokou nabídku krásných plavek za velmi příznivé ceny. Pokud chcete nakoupit ještě výhodněji, nezapomeňte navštívit kategorii “Outlet”. Právě zde najdete vybrané zboží s akčními slevami Relleciga. Ke zvýhodněnému nákupu není potřeba žádný slevový kupon Relleciga, všechny ceny jsou konečné.
16
3
Chci slevu
10 %
sleva

Relleciga → 10% sleva na první nákup

Ušetřete na svém prvním nákupu! Díky registraci k odběru newsletteru získáte výhodnou slevu od Relleciga na Váš první nákup. Navíc budete pravidelně informováni o nejdůležitějších akcích a slevách Relleciga, díky čemuž můžete nakoupit výhodně i při příštích nákupech. Nakupte si plavky a doplňky s 10% slevou za slevový kód Relleciga.
10
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Relleciga ​

Jak ušetřit Relleciga září 2023