Refundo

Ověřené slevové kódy Refundo pro říjen 2023​

100%
Refundo patří mezi tradiční cashback portály, které vrací peníze z vašich nákupů. Prostřednictvím nákupu na Refundo můžete získát až 20 % peněz zpět z nákupu na internetu. Registrace na Refundo je zdarma a navíc k ní získáte vstupní bonus. Stejně tak získáte odměny, když budete doporučovat vaše známé.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Refundo ​

Jak ušetřit Refundo říjen 2023

Recenze Refundo

Refundo je služba, která umožňuje registrovaným uživatelům získat část peněz zpět z ceny nákupu na internetu. V podstatě se jedná o přímou konkurenci jiných cashbackových portálů jako jsou Tipli.cz, Plná Peněženka či Vratné Peníze.

Refundo působí také na Slovensku a v Maďarsku. Cashback Refundo dosahuje až 20 %. Na portále Slevovékódy.cz vám detailně popíšeme, jak tato služba funguje.

Na internetových stránkách Refundo si najdete váš oblíbený obchod. Přejdete do daného obchodu přes tlačítko “Jít do obchodu” a provedete nákup tak, jak jste zvyklí. Žádný rozdíl oproti standardnímu nakupování není. Po dokončení nákupu tuto objednávku Refundo zaregistruje a na vašem účtu se objeví informace do 2 – 3 hodin o provedené objednávce a včetně výše peněz, které za ni dostanete.

Na uživatelském účtu peníze vyčkají na schválení. Obvyklá doba schválení u jednotlivých obchodů je 1 – 3 měsíce. Následně si o peníze můžete zažádat. Peníze vám přijdou na váš bankovní účet.

Jak získat promo kód Refundo

Slevový kód Refundo je k dispozici pro nákup zboží či služeb u partnerských obchodů. Navíc uživatel získá při registraci vstupní bonus ve výši 50 Kč. Tento bonus je schválen ihned po prvním nákupu u některého z partnerských obchodů. Je však si nutné dávat pozor na to, že po 3 měsících tento nárok na bonus expiruje, pokud neprovedete žádný nákup.

Minimální částka pro výplatu je 25 Kč v případě cashbacku za nákupy a 100 Kč v případě jakýchkoliv bonusů.

Slevové kupóny Refundo lze získat pouze na internetových stránkách či v mobilní aplikaci. Refundo také nabízí bonusy za každého doporučeného nového člena. Výše bonusu je 5 Kč za každého nového člena, který aktivuje svoji registraci. Refundo připíše 100 Kč bonus ve chvíli, kdy vámi doporučený člen získá schválený cashback v hodnotě alespoň 50 Kč.

Náš portál Slevovékódy.cz pro vás sbírá promo kódy Refundo. S těmito promo kódy můžete získat výhodnější bonusy a slevy u partnerských obchodů Refundo.

Jak uplatnit slevový kód Refundo

Refundo slevový kupón je vzhledem k charakteru služby k dispozici na internetových stránkách. Během nákupu u partnerských obchodů tedy obdržíte nejen cashback, ale také slevu z nákupu.

 Promo kód Refundo není potřeba nikde zadávat. Promo kód se automaticky aktivuje prostřednictvím unikátního odkazu.

Za instalaci připomínací sady Refundo do internetového prohlížeče obdržíte další bonus ve výši 10 Kč.

Cashback Refundo

Cashback Tipliaž 33 % získat bonus až 300 KčCashback Plná peněženkaaž 25 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 20 % získat bonus 50 KčCashback Vratné penízeaž 15 % získat bonus 50 Kč

Cashback Refundo funguje na stejném principu jako ostatní české či slovenské cashback portály. Procentuální výše odměny Refundo se nijak výrazně neliší od procentuálních odměn ostatních cashback portálů.

Všechny cashback portály vám za registraci udělí vstupní bonus, který se pohybuje v řádu desítek korun.

Refundo slevy a jak ušetřit

Slevy Refundo jsou dostupné na internetových stránkách, a to konkrétně v záložce Hromadné slevy nebo Akční ceny. Zde najdete výhodné ceny za ubytovací či jiné služby, které nabízejí slevové portály. Jedná se o ideální způsob, jak v Refundo ušetřit, neboť souběžně s tímto nákupem obdržíte také cashback.

Refundo kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě jakéhokoliv dotazu je dostupný Refundo e-mail na adrese podpora@refundo.cz nebo info@refundo.cz. V případě telefonických dotazů bohužel není pro vás k dispozici žádná infolinka Refundo. Telefonní číslo Refundo tedy není dostupné. Portál Refundo provozuje:

Refundo s.r.o.
Viktora Huga 377/4
150 00 Praha 5

IČ: 03013031
DIČ: CZ03013031