Ráj prádla

Ověřené slevové kódy Ráj prádla pro leden 2022

100%
Ráj prádla je internetový obchod specializující se na prodej oblečení a módních doplňků. V nabídce obchodu naleznete široký sortiment spodního prádla pro muže i ženy, plavky, sukně, šaty, košile, kalhoty a další oblečení. Sleva Ráj prádla v hodnotě 180 Kč je k dispozici za odběr newsletteru. Čas od času můžete najít slevové kódy Ráj prádla. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Ráj prádla.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Ráj prádla ​

Jak ušetřit Ráj prádla leden 2022

Filozofie internetového obchodu Ráj prádla nám říká, že hřešit se vyplatí. Ovšem dle webu SlevovéKódy.cz se to vyplatí jen se slevovými kupóny pro obchod Ráj prádla. Na webu můžeme nalézt jak erotické prádlo, tak i klasické dámské a pánské spodní prádlo, spolu s prádlem pro nejmenší ratolesti, do sortimentu patří i plavky, punčochové zboží. E-shop má i kategorii klasického oblečení a doplňků, ovšem nespecializuje se na něj, proto v této kategorii většinu času není zboží. V případě, že dáváte přednost osobnímu výběru a bydlíte v Brně tak máte štěstí, na Náměstí Svobody je totiž Ráj Prádla jako klasický kamenný obchod.

Ráj prádla se prezentuje tím, že prodává výhodně a kvalitně, s tím, že po nákupu se stanete přitažlivějšími, krásnějšími a neodolatelnými. Na e-shopu nabízejí spodní prádlo značek Ava, Faia či Kinga. Rajpradla.cz nabízí velké množství dámského, pánského a dětského spodního prádla v různých barvách, materiálech, velikostech i stylech, tudíž si na své přijdou všichni. Dokonce si zde vyberou i maminky, v obchodě totiž naleznete i kojenecké podprsenky. Také je na obchodě velmi příjemný poměr cena a výkon, ovšem se slevovými kupóny rajpradla.cz si můžete dopřát více kousků a třeba tím obdarovat nejen sebe, ale i svou drahou polovičku.

Materiály, které zde můžete nalézt, jsou krom bavlněných, sametových nebo saténových i pro fajnšmekry krajkové, kožené, háčkované nebo latexové.

Všechno zboží je přehledně popsané, velmi často se slevou Ráj prádla. Dokonce v případě, že nakoupíte za víc jak 599 Kč tak máte dopravu zdarma. Tento a mnoho dalších slevových kódů nabízí e-shop rájprádla.cz.

V případě, že si neumíte vybrat velikost kalhotek, podprsenky nebo boxerek tak u každého zboží se dá nalézt tabulka velikostí, abyste si vždy pohodlně mohli vybrat nové přírůstky do šatníku. Vedle této tabulky jsou i další příhodné informace například informace o expresní dopravě od České pošty, možnosti sdílení a údržbě výrobku. Informace o údržbě výrobku se dá vnímat jako velké plus. V případě, že nemáte rádi cedulky a odstřiháváte je, tak na webu rajpradla.cz vždy naleznete na kolik stupňů se daný kousek pere, jak a případně jestli vůbec se smí žehlit, sušit v sušičce nebo ždímat.

Jak získat slevový kupón v Ráj prádla

Na úvodní stránce vidíte, čím se obchod zabývá a jaké má aktuální slevy, abyste ovšem nemuseli ihned obchod otvírat tak na těchto stránkách jsou všechny aktuální slevové kódy Ráj prádla. Stačí jen kliknout na „chci slevu“ a hned můžete nakupovat. Jeden z takových slevových kupónů, je například i za odběr newsletteru, lze získat slevu na 180 Kč.

E-shop nabízí a pravidelně obměňuje akce, slevy a výprodeje. Pro kamennou prodejnu lze získat i voucher.

Jak uplatnit slevový kód

Slevový kód se zadává v košíku v první fázi, kde máte možnost dárkového poukazu, klubové slevy a dokonce i slevy pro studenty isic a alive karta ve výši 10%, která platí i pro kartu sphere, carte, premia. Jde například o poštovné zdarma, v případě přihlášení na email dostanete i akce a novinky a různé slevové kódy do mailu. Také se můžete stát součástí věrnostního programu, kde budete sbírat body, za které pak lze nakoupit. O všech těchto slevových kódech informujeme na webu SlevovéKódy.cz, kde stačí jen rozkliknout tlačítko “chci slevu”.

Cashback na Ráj prádla

Cashback momentálně bohužel není

Ráj prádla slevy

Všechny aktuální slevy rájprádla.cz vám nabízíme na webu SlevovéKódy.cz, kde velmi pohodlně najdete všechny slevy, které jsou aktuální. Jinak e-shop Ráj prádla nenabízí žádné specifické akce a slevy, ale vlastně pořád nabízí nějaké slevy a výhody. Jako je třeba poštovné zdarma a většinou i doprava. Stačí jen na webu SlevovéKódy.cz vybrat slevu, která je přímo pro vás. Klinout na “chci slevu” a už můžete nakupovat se slevou.

Ráj prádla vrácení zboží a jeho reklamace

E-shop nabízí 30 denní lhůta pro vrácení zboží. Po zboží je požadováno pouze visačka, nesmí být viděny známky použití ani nošení. Součástí zásilky je reklamační lístek, který jen vyplníte a zašlete zpátky.

Reklamace probíhá jednoduše, po 14 pracovních dnů pošlou na účet peníze. V případě, že chcete vyměnit tak můžete platit pouze poštovné, nebo vám vrátí rozdíl v ceně nebo naopak budete muset doplácet rozdíl zboží. Záleží na tom, jestli chcete nové zboží nebo jen vyměnit za jinou velikost.

V případě, že zboží je poškozeno postupujte stejně jako u výměny, či vrácení. Jen do reklamačního lístku popište vadu zboží.