Primark

Ověřené slevové kódy Primark pro říjen 2023​

Primark je obchod specializující se na prodej cenově dostupného oblečení a módních doplňků. V obchodě můžete nakoupit trička, kalhoty, bundy, vybavení na léto i zimu, společenské boty a mnoho dalších produktů. Primark obchod můžete nalézt například v Drážďanech. Slevy Primark jsou pravidelně aktualizovány. Příležitostně můžete najít slevové kódy Primark. SlevovéKódy.cz pro Vás mají připravený aktuální slevový kupón Primark.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Primark ​

Jak ušetřit Primark říjen 2023

Primark je oděvní maloobchod, který pochází z Irska. Postupně se těší stále větší oblibě, a to v několika evropských zemí.  Založena byla v roce 1969 a svou úspěšnost založila především na rozsáhlém sortimentu a nízkých cenách, čímž je dostupnější pro většinu zákazníků.

Má Primark eshop?

Primark pro své klienty vytvořil i stránky, kde mohou vybírat zboží a sledovat aktuální slevy Primarku. Tyto stránky jsou jistou výhodou pro lidi, které odrazují nákupy v přetlačených nákupních centrech a raději si takhle si z pohodlí domova prvně vyberou, co si zakoupí. Pro samotné nákupy si však stále musí zajet rovnou do obchodu Primark. Ačkoliv si většinou nezakládá na žádných slevových kupónech Primark, stále má množství zákazníků, které už tak nízká cena neodradí. Můžeme se nechat jen překvapit, zda v budoucnu Primark vyslyší přání mnoha zákazníků a zařídí pro ně eshop.

Kamenné prodejny Primark

Jak najdeme nejbližší kamennou prodejnu? Prvním krokem na navštívit stránky Primarku. V hlavní liště uvidíme kolonku STORES, která nám najde nejbližší prodejny. Postupujeme tak, že vybereme naši zemi a pak už zbývá se jen rozhodnout, co je nám nejblíže a kam se vydáme na nákupy s aktuálními slevami Primark.

Několik obchodů najdeme v sousedských zemích České republiky. Primark v Drážďanech je dnes už velice známá pobočka, která překvapí svou velikostí. Dále můžete vyrazit za nákupy do hlavního města Rakouska, Vídně.

Tento vyhledávač ukáže i detaily týkající se otevírací doby, parkoviště nebo třeba a kontaktu na prodejnu.

Možnosti placení v prodejnách Primark

Co se týče možností placení v Primark, všechny prodejny přijímají samozřejmě hotovostní transakce v měnách dané země, většinou právě v eurech. Druhou variantou placení je dnes již klasicky přes platební terminál. Výhodou pro vás mohou být jednoduché převody na místní měnu. Přijímány jsou všechny hlavní typy platebních karet. V Primarku je tedy možné platit kartou. 

Slevy v Primarku a dárková kartička

V sezónních výprodejích je možná nakoupit s opravdu velkými aktuálními slevami Primark, proto mnoho klientů preferuje například povánoční výprodeje. Nebo naopak. V Primarku lze za jeden den vyřešit Vánoce, narozeniny nebo jiné větší nákupy. Pokud máte známého, který rád a často nakupuje v Primarku, můžete mu na pokladně zřídit dárkovou kartičku, za kterou může vaše milovaná osoba utratit částku, kterou mu tam vložíte vy. Tyto kartičky lze zřídit i online a vy tak můžete vyřešit dárek na poslední chvíli bez toho, abyste se museli někam dopravovat.

Výměna zboží

Nesedla vám velikost? Nebo jste se netrefili do vkusu obdarovaného? Nezoufejte, u Primarku máte možnost vyměnit zboží do 28 dní. Dokonce nemusíte stát znovu fronty ke kase. Na výměnu, reklamaci a další podobné záležitosti má Primark určena speciální oddělení, kde se vám budou přednostně věnovat.

Kde vzít informace o Primarku?

Pokud jste rádi informováni, přihlaste se k odběru novinek. Primark vás bude pravidelně informovat o tom, jaké akce probíhají, jak ušetřit v Primarku a také různé další organizační záležitosti.

Pro další informace kontaktujte linku +44 371 200 0648.  Jen si dávejte pozor, česky se nedomluvíte. Další možností je vyplnit na stránkách Primarku kontaktní formulář. Odpověď vám přijde na email/telefonní číslo, které zadáte přímo do formuláře.

Na závěr: Tip pro Vás!

Primark je pro leckoho z ruky. Pokud nejste aktivní řidič, můžete se nechat do Primarku zavést prostřednictvím organizovaných zájezdů. Tyto zájezdy často nabízí v mnoha časových variantách slevové portály. Stačí zadat do vyhledávače spojení slov Primark a zájezdy. Cestu máte bez trápení s dopravou, necháte se jednoduše zavést a vy si v klidu můžete užívat slev v Primarku.