Pompo

Ověřené slevové kódy Pompo pro říjen 2022​

100%
Pompo je obchod specializující se na zboží pro děti. V nabídce obchodu naleznete hry, LEGO a další stavebnice, skluzavky a další hračky na ven, panenky, kočárky a další hračky pro holky nebo autodráhy a figurky akčních hrdinů pro kluky. Slevy Pompo jsou pravidelně aktualizovány a shromážděny na jednom místě. Čas od času můžete najít také slevové kódy. Na Slevovékódy.cz můžete najít řadu dalších akcí a tipů na nákup.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Pompo ​

Jak ušetřit Pompo říjen 2022

Česká hračkárna Pompo nabízí své služby zákazníkům již více než 20 let. Obchod má eshop a desítky prodejen po celé České republice. V obchodě můžete nakoupit Sportovní vybavení pro malé děti, hračky pro miminka, stolní hry, převleky na karneval nebo výukové materiály do školy od desítek značek, včetně světových výrobců LEGO, Albi, Dino a mnoha dalších.

Obchod je také pozitivně hodnocen zákazníky na portále Heureka. Za posledních 90 dní bylo s obchodem spokojeno 96 %.

Ušetřit v Pompo můžete prostřednictvím akce Black Friday, případně můžete navštívit stálou sekci “Akční nabídky a slevy”. O slevách Pompo informuje prostřednictvím banneru na hlavní stránce eshopu.

Pokud pro své děti nakupujete často, můžete se stát členy věrnostního klubu Pompo a odebírat také newsletter o novinkách v nabídce.

Jak získat slevový kupón Pompo

Slevové kupóny Pompo můžete získat v newsletteru Pompo, díky kterému se o každé akci dozvíte rychle prostřednictvím e-mailu. Další možností, jak získat slevový kupon Pompo, kterou eshop nabízí je věrnostní program. Slevový kód získáte jako narozeninovou pozornost pro vaše děti.

Sledujte Facebook a Instagram eshopu, na kterém obchod také uveřejňuje novinky, akce a soutěže o hodnotné dárky.

Sledujte Slevovékódy.cz, hledáme pro vás aktuální slevy do stovek obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Pompo

Pompo

Po vybrání zboží v eshopu vstupte do prvního kroku objednávky – Nákupní košík. Pod souhrnem objednávky najdete pole, do kterého můžete zadat slevový kód Pompo.

Před uplatněním slevového kódu si zkontrolujte jeho podmínky pro využití. Slevové kódy Pompo, i od jiných eshopů mají omezení v podobě druhu zboží, marketingové akce, která je časově omezená nebo je možné je použít jen na objednávky s určitou hodnotou.

Cashback Pompo


Cashback Plná peněženka4,3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo4,3 % získat bonus 50 KčCashback Tipli4,3 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze4,3 % získat bonus 50 Kč

Výhodou online nakupování je, že můžete získat peníze zpět z vašich objednávek. Toto umožňují cashback portály, které vám vrátí díky partnerství s eshopy část z vašeho nákupu zpět. Registrace na cashback portály Tipli, Vratné peníze, Plná peněženka i Refundo je zdarma.

Cashback Pompo je ve výši 4,3 %. Získat můžete navíc také vstupní registrační bonus za registraci. Po nákupu se jen proklikněte do obchodu přes unikátní odkaz na portálech a po zaúčtování obchodu získáte vaši odměnu, kterou si můžete nechat proplatit na bankovní účet.

Pompo slevy – slevy, akce, Black Friday…

Obchod se neúčastní akcí Dny Marianne a Nákupy OnaDnes. Využít můžete naopak Black Friday Pompo, o kterém se včas dozvíte na banneru na hlavní stránce eshopu. Slevy dosahují výše desítek procent.

Zlevněné produkty Pompo najdete také v záložce “Akční nabídky a slevy”. Je zde pravidelně aktualizovaná nabídka akčního zboží.

Pro věrné zákazníky je k dispozici věrnostní klub Pompo. Členství v klubu je zdarma, výhodami jsou slevy k narozeninám, VIP ceny na vybrané zboží nebo řada jiných akcí. Získávat můžete také slevy za vaše nákupy.

Pompo cena poštovného a doprava zdarma

Nakupte nad 1 499 Kč a doprava zdarma z Pompo je vaše. Zdarma je také rezervace zboží na pobočkách Pompo, kde si můžete zboží vyzvednout. Za zaslání produktu na vybranou pobočku zaplatíte 29 Kč.

Cena dopravy je 89 Kč v případě kurýra DPD a PPL nebo 99 prostřednictvím České pošty. Nadrozměrné zásilky doručuje DHL. Platba je možná na dobírku, za kterou připlatíte 30 Kč nebo online platební kartou.

Pompo vrácení zboží

Podle zákona umožňuje Pompo vrácení zboží ve lhůtě 14 dní od jeho převzetí od dopravce. V této lhůtě můžete vrátit zboží, které vám nevyhovuje. Zboží nesmí být používané, mělo by mít originální visačky.

O vrácení zboží Pompo informujte na e-mail nebo telefon, které naleznete v odstavci Kontakty. Do balení přiložte i návod, kopii faktury a balík odešlete na:

POMPO spol. s r.o.
Lidická 481
27351 Unhošť, okres Kladno

Peníze vám budou vráceny do 14 dnů o vrácení zboží, obchod musí nejdříve zkontrolovat, zda je zboží v pořádku. V obchodních podmínkách naleznete vzor textu, který můžete využít pro odstoupení od smlouvy.

Pompo reklamace 2022

Reklamace Pompo musí ze zákona vyřídit do 30 dní. Pokud zjistíte, že je váš výrobek poškozený nebo se poškodil v průběhu 2leté záruční lhůty, kontaktujte obchod na telefonní číslo, které najdete níže nebo na e-mail. Zboží nesmí být poškozeno nesprávným zacházením nebo běžným opotřebením. Po domluvě se zaměstnanci obchodu zabalte důkladně zboží a odešlete ho na adresu:

POMPO spol. s r.o.
Lidická 481
27351 Unhošť, okres Kladno

Do tří dní od obdržení balíku rozhodne Pompo o reklamaci. Pokud je reklamace oprávněná, máte nárok na proplacení nákladů za dopravu.

Pompo kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud máte potřebu obchod kontaktovat, ve všední dní od 7:30 do 15:30 je k dispozici infolinka Pompo na číslech +420 737 279 015 a +420 312 690 342.

Pro písemnou komunikaci využijte e-mail Pompo info.eshop@pompo.cz.

Kontakty na jednotlivé prodejny Pompo najdete zde.