Pixie Crew

5× slevový kód Pixie Crew pro prosinec 2021

100%
Pixie Crew to jsou originální školní potřeby, na kterých můžete měnit vzhled a obrázky pomocí malých kostiček na plošce školního vybavení. V nabídce naleznete školní tašky, penály, vaky, ale také peněženky, obaly na mobily, náramky a mnoho dalšího. Dále obchod nabízí antistresové hračky a plastelýny. Zboží je nabízeno v tématických kolekcích. Blog s nápady a inspirací. Možnost dopravy zdarma. Slevové kódy Pixie Crew slouží pro zlevnění objednávky a získání dopravy zdarma.

Nejlepší slevové kódy Pixie Crew 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Pixie Crew

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Pixie Crew.
Chci 300 Kč
akční
slevy

Pixie Crew ► originální školní potřeby s akční slevou

V kategorii ,,Výprodej” najdete zboží s výhodnými slevami od Pixie Crew. Díky tomu můžete zakoupit školní potřeby, které navíc podpoří dětskou fantazii a motoriku, za velmi výhodné ceny. Sleva je již v konečné ceně akceptována, není nutné zadávat slevový kupon Pixie Crew.
21
1
Chci slevu
10%
sleva

10% sleva na první nákup ► Pixie Crew

Ušetřete na svém nákupu! E-shop nabízí speciální slevový kód Pixie Crew, díky kterému bude zlevněna hodnota Vaší první objednávky o 10 %. Pokud máte o nákup se slevou Pixie Crew zájem, zaregistrujte se k odběru newsletteru – obratem získáte unikátní heslo, které zadáte v průběhu objednávky.
29
3
Chci slevu
2,5 %
cashback

2,5 % zpět z nákupu na Pixie Crew → cashback Tipli

Nakupujte s Tipli! Pokud si zřídíte Tipli účet, můžete v mnohých e-shopech nakupovat se slevou. Po nákupu Vám budou vraceny tzv. cashbacky – procenta z učiněných nákupů. Mimo jiné tak nakoupíte na Pixie Crew se slevou 2,5 %. Registrace je snadná a není k ní zapotřebí žádného slevového kuponu Pixie Crew či Tipli.
23
2
Chci slevu
akční
slevy

Pixie Crew zvýhodněné sady | Slevy na školní potřeby

Klikněte na ,,Chci slevu” a okamžitě budete přesměrováni na aktuální nabídku školních potřeb, které zakoupíte v sadě za zvýhodněnou cenu. Ušetříte oproti nákupu jednotlivých produktů a nejen to! Také zvýhodněné sady lze, čas od času, zakoupit s akční slevou Pixie Crew a ušetřit tak ještě více. Slevový kód Pixie Crew vlastnit nemusíte.
20
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Pixie Crew >>> DOPRAVA ZDARMA

Ušetřete na poštovném a využívejte dopravy zdarma. Doprava zdarma je i od eshopu Pixie Crew. Pokud si z ehopu Pixie Crew objednáte zboží v celkové hodnotě nad 699 Kč, tak získáváte dopravu zdarma. Doprava zdarma od Pixie Crew je pro každého zákazníka, který si nakoupí nad 699 Kč. Dopravu zdarma od Pixie Crew zajišťuje přepravní společnost GLS. Platba […]
12
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Pixie Crew ​

Jak ušetřit Pixie Crew prosinec 2021