Penta

4 slevové kódy Penta na září 2021

100%
Penta je internetový obchod zabývající se prodejem výpočetní techniky, elektrospotřebičů a vybavení na zahradu nebo do domácnosti. Nakupovat v obchodě můžete tablety, počítače, mobilní telefony, kávovary, ledničky, myčky nebo třeba sekačky a křovinořezy. Nákupy nad 2 479 Kč mají dopravu zdarma. Penta sleva ve výši 100 Kč je k dispozici při registraci k odběru newsletteru. Čas od času můžete najít slevové kódy Penta. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Penta.

slevové kódy Penta 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Penta

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Penta.
Chci 300 Kč
až 82%
slevy

Slevy až 82 % na rozbalené zboží v eshopu Penta

Prohlédněte si nabídku rozbaleného zboží internetového obchodu Penta a některé kousky můžete pořídit s až 82% slevou. Nakupte si elektroniku se slevou až 82 % v nabídce eshopu Penta. Slevy až 82 % od Penta platí jen do vyprodání zásob.
10
6
Chci slevu
až 34%
slevy

Výprodej eshopu Penta se slevami až 34 %

Navštivte výprodej internetového obchodu Penta a vyberte si z desítek kusů elektroniky se slevou až 34 %. Pospěšte si a nakupujte ve výprodeji eshopu Penta, můžete tak ušetřit až 34 %. Zlevněná elektronika, hračky, telefony, nebo zahradní grily ve výprodeji obchodu Penta.
29
5
Chci slevu
doprava
zdarma

Penta | Doprava po celé republice ZDARMA

Pokud si v eshopu Penta nakoupíte za alespoň 2 479 Kč, dostanete dopravu až k Vám domů úplně zadarmo. Doprava zdarma k nákupu na Penta platí po celé České republice. K dopravě zdarma od Penta je nutné využít jednu ze smluvených přepravních společností.
0
5
Chci slevu
dárek
zdarma

Dárek ZDARMA k objednávce z obchodu Penta

Kupte si jeden z vybraných grilů v eshopu Penta a dostanete dárek v hodnotě 799 Kč úplně zadarmo. Váš dárek zdarma od Penta Vám bude automaticky doručen s Vaší objednávkou. Grilovací nářadí jako dárek zcela zdarma k Vaší objednávce v internetovém obchodě Penta.
29
9
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Penta ​

Jak ušetřit Penta září 2021