Pecka Modelář

5× slevový kód Pecka Modelář pro listopad 2021

100%
Pecka Modelář je internetový obchod specializující se na prodej modelů a vybavení pro modeláře. Nakoupit můžete autodráhy, modely raket, stavebnice ze dřeva, měřící přístroje, náhradní díly, modelářská lepidla a chemii, papírové modely a řadu dalších produktů. Doprava je zdarma při nákupu nad 2 500 Kč. Slevy Pecka Modelář jsou čas od času obměňovány. Příležitostně můžete využít slevové kódy Pecka Modelář. SlevovéKódy.cz pro Vás mají aktuální slevový kupón Pecka Modelář.

Nejlepší slevové kódy Pecka Modelář 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Pecka Modelář

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Pecka Modelář.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Doprava z eshopu Pecka Modelář ZDARMA

Nakupte jakékoliv modely nebo jejich součástky z eshopu Pecka Modelář za alespoň 2 500 Kč a dopravu dostanete zcela zadarmo. Doprava zdarma z obchodu Pecka Modelář platí pouze při dodání po celé České republice. Doprava zdarma k Vašim objednávkám z internetového obchodu Pecka Modelář.
1
2
Chci slevu
až 40%
slevy

Až 40% slevy na sběratelské modely od Pecka Modelář

Sběratelské modely teď nakoupíte se slevou až 40 % v eshopu Pecka Modelář. Modely aut, letadel, i figurek se slevou až 40 % ve výprodeji internetového obchodu Pecka Modelář. Pozor, akce na 40% slevu v obchodě Pecka Modelář platí pouze do vyprodání zásob.
0
6
Chci slevu
až 30%
slevy

RC modely se slevou až 30 % v eshopu Pecka Modelář

Velký výběr RC modelů se slevou až 30 % naleznete v nabídce internetového obchodu RC Modelář. Součástky i celé modely se slevou až 30 % ve výprodeji eshopu Pecka Modelář. Ušetřete až 30 % a nakupujte ve výprodeji obchodu Pecka Modelář.
0
4
Chci slevu
50 %
sleva

Pecka Modelář | Sleva 50 % na vybrané produkty

Pro všechny modeláře přináší internetový obchod Pecka Modelář slevu 50 % na vybrané kusy. Součástky k modelům nebo modely samotné se slevou 50 % jen v eshopu Pecka Modelář. Sleva 50 % v obchodě Pecka Modelář platí jen do vyprodání zásob.
11
4
Chci slevu
100 Kč
sleva

Sleva 100 Kč na Váš první nákup v obchodě Pecka Modelář

Zaregistrujte se v eshopu Pecka Modelář k odběru novinek a získáte slevový kupón na slevu 100 Kč k Vašemu prvnímu nákupu. Slevu 100 Kč lze v obchodě Pecka Modelář uplatnit pouze u nákupu nad 2 000 Kč. Slevu nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi eshopu Pecka Modelář.
3
10
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Pecka Modelář ​

Jak ušetřit Pecka Modelář listopad 2021