Pasti.cz

3× slevový kód Pasti.cz pro listopad 2021

100%
Pasti.cz je internetový obchod zabývající se prodejem vybavení a přípravků od chytání a odpuzování škůdců. Nakoupit můžete přípravky proti slimákům, krtkům, hmyzu, elektrické plašiče, zahradní nářadí a hnojiva. Doprava je zdarma při nákupu nad 2 000 Kč. Slevy Pasti.cz jsou čas od času obměňovány. Příležitostně můžete najít slevové kódy Pasti.cz. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Pasti.cz.

Nejlepší slevové kódy Pasti.cz 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Pasti.cz

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Pasti.cz.
Chci 300 Kč
až 27%
slevy

Výprodej pastí proti škůdcům se slevou až 27 % na Pasti.cz

Navštivte výprodej internetového obchodu Pasti.cz a můžete ušetřit až 27 % při koupi pastí proti škůdcům. Pasti na krtky, hmyz, hlodavce i slimáky se slevou až 27 % ve výprodeji eshopu Pasti.cz. Ušetřete a nakupujte ve výprodeji obchodu Pasti.cz se slevou až 27 %.
30
7
Chci slevu
doprava
zdarma

Pasti.cz | Doprava až k Vám domů úplně ZDARMA

Ke všem objednávkám z internetového obchodu Pasti.cz nad 2 000 Kč dostanete dopravu až k Vám domů zcela zdarma. Doprava zdarma platí pouze při dodání zboží společností PPL nebo Českou poštou. Zboží z obchodu Pasti.cz Vám bude zdarma doručeno do dvou pracovních dnů.
22
3
Chci slevu
doprava
zdarma

DORUČENÍ ZDARMA až k Vašim dveřím =Pasti.cz=

Získejte dopravu zdarma od eshopu Pasti.cz. Abyste získali dopravu zdarma od Pasti.cz, tak si musíte nakoupit na tomto eshopu nad 2 000 Kč. Doprava zdarma od Pasti.cz je pro každého zákazníka, který si nakoupí zboží s hodnotou vyšší než 2 000 Kč. Dopravu zdarma od Pasti.cz zajišťuje přepravní společnost DPD a Česká pošta.
24
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Pasti.cz ​

Jak ušetřit Pasti.cz listopad 2021