Optik do domu

Nejlepší slevové kódy Optik do domu říjen 2020

100%
Optik do domu je společnost nabízející služby optika. Výhodou v tomto případě je, že si můžete do vybraných měst či vesnic objednat optika k Vám domů a nemusíte hledat kamennou prodejnu. Obchod nabízí prodej slunečních i dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček. Sleva Optik do domu se odvíjí podle Vašeho věku a můžete ji využít na brýlové obruby. Čas od času může společnost vydat slevové kódy Optik do domu. SlevovéKódy.cz pro Vás mají připravený aktuální slevový kupón Optik do domu.

Nejlepší slevové kódy Optik do domu 2020

300 Kč
za registraci

Získejte 300 Kč za registraci do Tipli a vyhrajte jeden ze tří iPhonů

Cashback portál Tipli nabízí bonus 300 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat. Jako bonus můžete vyhrát jeden ze tří iPhonů.
Chci 300 Kč
30 %
Sleva

Získejte 30 % slevu na multifokální brýle z Optik do domu

Optik do domu: sleva 30 % na multifokální brýle. Multifokální brýle jsou praktické přirozené brýle pro všechny, kdo potřebují brýle na čtení i na dálku. Jejich pořízení je finančně náročnější, než u klasických brýlí, proto neváhejte využít tuto akční nabídku, kdy ušetříte 30 % z ceny. Pro získání této slevy není nutné mít na  Optik do domu slevový kód.
25
1
Chci slevu
až 70 %
Sleva

Sleva až 70 % na brýle Optik do domu

Optik do domu: až 70% slevy. Pokud jste se rozhodli pro nákup jen jedněch brýlí, využijte slevu až 70 % na obrubu dle věku k jakýmkoliv dioptrickým čočkám s označením Profi. Pozor, akce je vhodná i pro mladé, kdy se mladší věk dopočítává do sta. Třicetiletý zákazník tak má slevu ve výši 70 %. Pro více podrobností a získání slevy […]
26
4
Chci slevu
1+1
Zdarma

Akce Optik do domu = 1+1 brýle zdarma

Kupte si jedny brýlové obroučky Icona nebo Jovita, zvolte brýlová skla včetně povrchových úprav a dostanete od Optik do domu druhé kompletní dioptrické brýle zdarma. Klikněte na “Chci slevu” a prohlédněte si všechny obruby v galerii brýlí. Pro získání slevy 1+1 zdarma není nutné mít na Optik do domu slevový kód.
16
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Optik do domu ​

Jak ušetřit Optik do domu