Optik do domu

3× slevový kód Optik do domu pro listopad 2021

100%
Optik do domu je společnost nabízející služby optika. Výhodou v tomto případě je, že si můžete do vybraných měst či vesnic objednat optika k Vám domů a nemusíte hledat kamennou prodejnu. Obchod nabízí prodej slunečních i dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček. Sleva Optik do domu se odvíjí podle Vašeho věku a můžete ji využít na brýlové obruby. Čas od času může společnost vydat slevové kódy Optik do domu. SlevovéKódy.cz pro Vás mají připravený aktuální slevový kupón Optik do domu.

Nejlepší slevové kódy Optik do domu 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Optik do domu

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Optik do domu.
Chci 300 Kč
30 %
Sleva

Získejte 30 % slevu na multifokální brýle z Optik do domu

Optik do domu: sleva 30 % na multifokální brýle. Multifokální brýle jsou praktické přirozené brýle pro všechny, kdo potřebují brýle na čtení i na dálku. Jejich pořízení je finančně náročnější, než u klasických brýlí, proto neváhejte využít tuto akční nabídku, kdy ušetříte 30 % z ceny. Pro získání této slevy není nutné mít na  Optik do domu slevový kód.
25
1
Chci slevu
až 70 %
Sleva

Sleva až 70 % na brýle Optik do domu

Optik do domu: až 70% slevy. Pokud jste se rozhodli pro nákup jen jedněch brýlí, využijte slevu až 70 % na obrubu dle věku k jakýmkoliv dioptrickým čočkám s označením Profi. Pozor, akce je vhodná i pro mladé, kdy se mladší věk dopočítává do sta. Třicetiletý zákazník tak má slevu ve výši 70 %. Pro více podrobností a získání slevy […]
26
4
Chci slevu
1+1
Zdarma

Akce Optik do domu = 1+1 brýle zdarma

Kupte si jedny brýlové obroučky Icona nebo Jovita, zvolte brýlová skla včetně povrchových úprav a dostanete od Optik do domu druhé kompletní dioptrické brýle zdarma. Klikněte na “Chci slevu” a prohlédněte si všechny obruby v galerii brýlí. Pro získání slevy 1+1 zdarma není nutné mít na Optik do domu slevový kód.
16
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Optik do domu ​

Jak ušetřit Optik do domu listopad 2021