Ombre

Nejlepší slevové kódy Ombre květen 2020

100%
Internetový obchod Ombre nabízí módní pánské oblečení. Kamenné prodejny najdete v Praze a Havířově. Ombre zdarma poskytuje osobní převzetí na pobočkách. Věrnostní program Ombre přináší každému nově registrovanému zákazníkovi slevu až 10 %. Čím větší nákup je, tím víc slevy Ombre rostou. Doprava zdarma Ombre je dostupná členům, kteří provedou objednávku v celkové hodnotě 3000 Kč. Slevové kódy Ombre, slevy a výprodeje najdete na webu Slevovékódy.cz.

Nejlepší slevové kódy Ombre 2020

výhodné
slevy

Ombre výhodné slevy pro stálé zákazníky

Protože si e-shop váží svých stálých zákazníků, připravil věrnostní program, díky kterému můžete nakupovat levněji. Ombre klub funguje na jednoduchém principu: čím více nakoupíte, tím větší slevu od Ombre získáte. K získání výhody není potřeba žádný slevový kód Ombre, stačí se zaregistrovat v e-shopu.
18
2
Chci slevu
výhodné
slevy

Skvělé akční slevy Ombre ► výprodej

Pořiďte si značkové oblečení v e-shopu Ombre se slevou. V kategorii ,,Výprodej” najdete všechny kousky, které jsou právě v akci, a můžete je tak zakoupit za zvýhodněnou cenu. K nákupu není potřeba slevový kupon Ombre, slevy jsou již z původní ceny odečteny.
28
2
Chci slevu
akční
slevy

Ombre ► jarní kolekce s akčními slevami

E-shop již představil jarní kolekci s velkým množstvím stylových sezónních kousků. Mnohé zboží lze zakoupit i s akční slevou Ombre – můžete tak nakoupit za mnohem nižší ceny. V případě zájmu vložte zvolené zboží do nákupního košíku, sleva se započítá automaticky – bez nutnosti zadávat slevový kód Ombre.
11
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Ombre | Doprava zdarma na Váš nákup

Ušetřete na poštovném! V případě, že nakoupíte zboží, v celkové částce nad 799 Kč, získáte od Ombre dopravu zdarma. Dopravné Vám nebude kalkulováno automaticky, není potřeba žádný slevový kupon Ombre. Využít můžete také v případě, že objednávka obsahuje zboží za zvýhodněnou cenu.
20
4
Chci slevu
20%
sleva

Ombre → využijte 20% slevu za odběr newsletteru

Využijte skvělou nabídku a nakupte s 20% slevou Ombre. Stačí, když se přihlásíte k odběru newsletteru, a okamžitě obdržíte slevový kód Ombre na Váš nákup. Navíc! Budete mít přehled o veškerých důležitých slevových akcích e-shopu, díky čemuž můžete levněji nakoupit i při dalších objednávkách.
16
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Ombre ​

Jak ušetřit Ombre 2020