Olivie.cz

Ověřené slevové kódy Olivie.cz pro říjen 2023​

100%
Eshop Olivie.cz se specializuje na prodej šperků. V nabídce jsou především šperky ze stříbra pro ženy i muže v různých stylech a s řadou kamenů. Olivie.cz nabízí také doplňky pro správnou péči o šperky. V eshopu si můžete vytočit slevu nebo využít slevový kupon Olivie.cz nebo získat dopravu zdarma až domů. Cashback portály vám vrátí peníze z vašich objednávek.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Olivie.cz ​

Jak ušetřit Olivie.cz říjen 2023

Olivie.cz je internetový obchod, který se zaměřuje na kvalitní a dostupné stříbrné šperky. Olivie.cz nabízí šperky pro dámy i pány, ale také pro děti v nejrůznějších hravých provedeních. Náramky, náušnice, prsteny, řetízky i přívěsky jsou vyrobeny v různých designech, motivech s barevnými nebo čirými zirkony a drahými kameny, které osloví každého. Nákup můžete doplnit o různé doplňky pro péči a čištění šperků.

Nákup na Olivie.cz má samozřejmě i další výhody. Slevovékódy.cz vám v následujících řádcích prozradí, jak ušetřit na Olivie.cz. Tradiční výprodeje nebo doprava zdarma nejsou na tomto e-shopu výjimkou, navíc však můžete získat dárkové balení zdarma nebo si vytočit dodatečný slevový kupón na celý nákup.

98 % zákazníků portálu Heureka je s nákupem v eshopu spokojeno. Můžete si zde také srovnat cenu s konkurencí.

Jak získat slevový kupón Olivie.cz

Odebírejte newsletteru webu Slevovékódy.cz a nechte se inspirovat každý den novými slevami pro více než 1000 e-shopů. Na Váš e-mail budou zasílány aktuální slevové kupóny Olivie.cz.

Další možností je vytočení slevového kupónu v Kouzelném kolotoči Olivie.cz. Kromě kupónů můžete vyhrát také dopravu zdarma na celou objednávku. Slevové kupóny Olivie.cz mohou platit na celý nákup nebo na vybrané druhy šperků.

Jak uplatnit slevový kód Olivie.cz

Olivie.cz

Ihned po vložení vybraného šperku do nákupního košíku máte možnost uplatnit Váš slevový kód Olivie.cz v poli “Dárky a slevy“. Sleva se automaticky odečte po kliknutí na “Přidat” a nově přepočítaná částka se zobrazí na pravé straně objednávky.

Slevové kódy Olivie.cz mají stanovenou dobu platnosti, po jejím vypršení není možné slevu uplatnit, můžou také mít omezou platnost jen na určité druhy zboží.

Cashback Olivie.cz

Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Cashback je stále více oblíbenou možností, jak ušetřit při nákupech na internetu. Tuto službu nabízí mnoho portálů, mezi nejspolehlivější a nejznámější patří Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. Tyto portály nabízejí určitou částku pro stovky obchodů, která se vám vrátí za každou zrealizovanou objednávku. Pro čerpání služby stačí mít založený účet na některém z portálu. Odměny vám přistanou vždy na bankovní účet po dokončení nákupu.

Při nákupu na Olivie.cz cashback bude 5 % na Tipli, Plná peněženka, Vratné peníze i na Refundo. Každý z poskytovatelů nabízí také různé odměny a výhody za registraci nebo v průběhu roku.

Olivie.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Klasické výprodeje Olivie.cz nabízí po cely rok. Největší slevy Olivie.cz poskytuje především v rámci sezónních akcí, během letních měsíců nebo Vánoc. Zlevněné produkty najdete v záložce “SALE“.

K dalším oblíbeným akcím patří Noční nakupování nebo Olivie.cz Black Friday. K získání slevy není potřeba zadávat slevový kód Olivie.cz. Ke každému šperku získáte od Olivie.cz dárkové balení zdarma.

Olivie.cz doprava zdarma a cena poštovného

Při objednávce nad 2 000 Kč je vám k dispozici Olivie.cz doprava zdarma. Platba je možná pouze bankovním převodem, kartou online nebo odloženou platbou MALL Pay.

Způsoby doručení:

  • Česká pošta balíkovna – 59 Kč
  • Česká pošta balík na poštu – 59 Kč
  • Česká pošta balík do ruky – 69 Kč
  • Zásilkovna – 59 Kč
  • PPL – 69 Kč

Zboží objednané do 12:00 je expedováno ještě ten samý den.  V případě zvolení platby bankovním převodem bude vše odesláno až po připsání částky. Objednávku je možné tímto způsobem uhradit nejpozději do 7 dnů.

Olivie.cz vrácení zboží

Olivie.cz vrácení zboží umožňuje v prodloužené lhůtě 90 dnů. Šperk nesmí být použitý nebo poškozený. Nevhodný šperk zabalte do krabičky, ve které vám přišel a spolu s vyplněným formulářem pro odstoupení od smlouvy, ve kterém uvedete číslo bankovního účtu.

Balení zásilky by mělo být co nejbezpečnější, aby bylo zabráněno možnému poškození při přepravě.

Adresa pro vrácení zboží Olivie.cz:

Moje OLIVIE s.r.o.
Marešova 312/8
710 00 Ostrava

Platba bude zaslána nejpozději do 14 dnů od doručení Vaší zásilky.

Zboží je také možné vyměnit za jiný druh. Pro tuto možnost postupujte podle pokynů pro výměnu zboží.

Olivie.cz reklamace 2023

Vadný šperk vložte například do dárkové krabičky, vyplňte reklamační formulář, v němž uvedete preferovaný způsob řešení reklamace Olivie.cz (vrácení peněz nebo výměnu za jiný produkt). Šperk společně s formulářem vložte do pevného obalu, aby nedošlo k poškození zásilky při přepravě a odešlete na adresu:

Moje OLIVIE s.r.o.
Marešova 312/8
710 00 Ostrava

Jakmile bude balíček doručen, reklamace Olivie.cz bude ihned řešena. Obchod vás o výsledku řešení kontaktuje prostřednictvím e-mailu.

Jestliže byla objednávka hrazena prostřednictvím “odložené” platby Mall Pay, není možná přímá výměna za odlišný produkt. Nejprve vám bude navrácena částka za reklamovaný šperk a následně můžete vytvořit novou objednávku.

Olivie.cz kontakt – telefon, e-mail, infolinka

Na stránkách obchodu naleznete odpovědi na nejčastější dotazy zákazníků. Pokud zde odpovědi na své otázky nenajdete, neváhejte využít kontakty Olivie.cz. Dostupná je infolinka na telefonním čísle: +420 603 321 211. Infolinka Olivie.cz je k dispozici každý pracovní den od 7:00 do 14:00 hod.

Mimo tuto dobu můžete psát na Olivie.cz e-mail: info@olivie.cz.