Neo Nutrition (Nu3tion)

Ověřené slevové kódy Neo Nutrition (Nu3tion) pro říjen 2023​

100%
Nu3tion je e-shop, který vám nabízí kvalitní doplňky stravy a potraviny k nabrání svalové hmoty, úbytku tuku či podpoře zdraví vašich kloubů. Akce a slevy jsou pravidelně obměňovány na aktuální produkty. Ke každé objednávce nad 2 500 Kč získáte od Nu3tion dopravu zdarma. Ušetřete při nákupu se slevovým kupónem Nu3tion, který pro vás hledáme.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Neo Nutrition (Nu3tion) ​

Jak ušetřit Neo Nutrition (Nu3tion) říjen 2023

Nu3tion je e-shopem, který vám pomůže být fit, zdráv a cítit se dobře. Obchod vyrábí doplňky výživy a potraviny, které vám pomohou dosáhnout vysněné postavy, sportovních výkonů a zdraví. Kromě toho vám poradí s tréninkem a stravou, protože samotné doplňky stravy za vás těžkou dřinu neudělají.

Produkty Nu3tion pomohly již více než 25 000 zákazníkům s hubnutím, růstem svalů i zlepšením kondice. Všechny výrobky jsou vyzkoušeny, takže dostanete ověřenou kvalitu.

Zde se dozvíte, jak ušetřit na Nu3tion a dosáhnout tak nákupu za nejnižší možnou cenu. Způsobů, jak ušetřit v Nu3tion je několik a my vám je představíme na dalších řádcích.

Jak získat slevový kupón Nu3tion

Získat slevové kupóny Nu3tion můžete odběrem newsletteru na stránkách e-shopu, kdy budete získávat informace o novinkách, slevách a můžete získat i slevové kupóny Nu3tion.

Slevové kódy Nu3tion spolu se slevami získáte také přehledně zde na Slevovékódy.cz. Pokud se zde zaregistrujete, pak je můžete získávat spolu s dalšími z mnoha e-shopů do e-mailové schránky.

Jak uplatnit slevový kód Nu3tion

Neo Nutrition (Nu3tion)

Uplatnit slevový kód Nu3tion je snadné. Pokud jste slevový kód Nu3tion získali, zadejte ho v košíku pod produkty ke koupi do pole, které zobrazíte kliknutím na „Máte kód kuponu?“.

Slevový kupón Nu3tion uplatníte tlačítkem „Použít kupón“. Nu3tion slevový kód se tím započítá do ceny objednávky. Pokud se jedná o kód na poštovné zdarma Nu3tion, pak jeho započtení uvidíte až v druhém kroku objednávky.

Cashback Nu3tion

Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Dalším skvělým způsobem úspory při nákupu v obchodě je Nu3tion cashback. Nabízejí ho cashbackové portály PlnáPeněženka, VratnéPeníze a Refundo. Všechny ve výši 5 % z ceny objednávky. Tipli je dalším cashbackovým portálem, ale pro Nu3tion cashback bohužel nenabízí.

Cashback je sleva, kterou můžete získat zpětně po provedení objednávky, kterou musíte provést přes jeden z cashbackových portálů, které pro daný obchod cashback nabízí. K tomu budete potřebovat si na jejich stránkách zřídit pomocí e-mailové adresy účet, na který získáte po zaplacení objednávky vyplacený cashback. Vše je zdarma a získáte i bonus jako nový zákazník.

Nu3tion slevy – výprodeje, Black Friday…

Nu3tion slevy nabízí často a nejen v rámci akcí, kterých je hned několik. E-shop se pravidelně účastní Nu3tion Black Friday, vánočního výprodeje. Letní výprodej Nu3tion je také možnost jak ušetřit. Akcí je hodně a v průběhu celého roku. V rámci vybraných slev lze významně šetřit na vybraném sortimentu.

Nu3tion doprava zdarma a cena poštovného

Nu3tion doprava zdarma je pro všechny objednávky nad 2 500 Kč. Při dosažení této hranice vám poštovné nebude automaticky účtováno. Doručení je možné pouze kurýrem GLS. Běžná cena poštovného je 89 Kč.

Nu3tion vrácení zboží

Nu3tion vrácení zboží do 14 dnů je možné bez udání důvodu a počítá se ode dne převzetí zboží. Nu3tion vrácení zboží musíte provést pomocí formuláře, který můžete zaslat spolu s neporušeným zbožím nebo e-mailem. Nelze vrátit zboží podléhající rychlé zkáze a otevřené zboží.

Zboží zasílejte na adresu:

Neo Group s.r.o.
Partizánska Ľupča 650
03215 Partizánska Ľupča

Formulář pro odstoupení od smlouvy Nu3tion zasílejte vyplněný e-mailem nebo spolu se zbožím.

Zboží nezasílejte na dobírku. V případě odstoupení od smlouvy nemáte nárok za náhradu za dopravu.

Nu3tion reklamace 2023

Nu3tion reklamace zboží je možná 24 měsíců od zakoupení zboží, které nepodléhá rychlé zkáze. Pokud chcete reklamovat nekompletní zásilku nebo poškozené zboží, tak tak učiňte do 24 hodin od převzetí zásilky e-mailem nebo telefonicky. Později taková reklamace nemusí být uznána.

Při reklamaci předem kontaktujte Nu3tion. Reklamované zboží, nejlépe až po dohodě, zasílejte k posouzení na adresu:

Neo Group s.r.o.
Partizánska Ľupča 650
03215 Partizánska Ľupča

Nezasílejte zboží na dobírku. O vrácení nákladů můžete požádat zpětně.

Nu3tion formulář reklamace získáte od podpory obchodu.

Nu3tion kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Nu3tion telefon: +421 904 516 555 (od 8:00 do 16:00 v pracovní dny)

Nu3tion e-mail: info@neonutrition.cz

Nu3tion adresa: 

Neo Group s.r.o.
Landererova 8
811 09 Bratislava
Slovensko

Nu3tion můžete také kontaktovat na webových stránkách prostřednictvím kontaktního formuláře na hlavní stránce.