Nordix

4× slevový kód Nordix pro listopad 2021

100%
Nordix je internetový obchod specializující se na prodej vybavení pro turisty se zálibou v nordic walkingu. V nabídce obchodu naleznete hole na nordic walking, trekové hole, pohodlné ponožky nebo outdoorové vybavení jako například stany. Doprava z e-shopu je zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Slevy Nordix čas od času obměňuje. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Nordix. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Nordix.

Nejlepší slevové kódy Nordix 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Nordix

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Nordix.
Chci 300 Kč
slevy
výprodej

Výhodná koupě od Nordix » výprodej, předplatné, slevy aj.

V kategorii ,,Výhodná koupě” najdete zboží, které lze zakoupit za zajímavých cenových podmínek. Jedná se o zboží ve výprodeji, v akci, nabízena je možnost předplatného apod. Díky tomu si můžete pořídit vše potřebné od Nordix se slevou. Sleva je již v konečné ceně akceptována, není potřeba zadávat slevový kód Nordix.
25
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Využijte dopravu zdarma v e-shopu Nordix

Vyberte si v e-shopu z široké nabídky vybavení na nordic walking a ušetřete na poštovném. V případě objednávky, v minimální hodnotě 1 500 Kč, získáte od Nordix dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kupon Nordix, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
25
1
Chci slevu
slevové
akce

Speciální slevové akce na Nordix » přehled ZDE

Nakupujte se slevou! Po kliknutí na ,,Chci slevu” uvidíte všechny aktuální speciální akce a slevy na Nordix, díky kterým můžete ušetřit nemalé peníze. Podmínky akce najdete u konkrétní nabídky. Stejně tak zjistíte slevový kód Nordix- v případě, že je k nákupu potřeba.
12
2
Chci slevu
sleva
na nákup

Dárek zdarma pro odběratele newsletteru Nordix

Zaregistrujte se k odběru newsletteru Nordix a získáte dárek zdarma k vašemu prvnímu nákupu. K odběru se stačí zaregistrovat přes formulář, který se objeví při vstupu do eshopu. E-mailem následně budete informování, jak dále postupovat.
1
0
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Nordix ​

Jak ušetřit Nordix listopad 2021