NejlevnějšíPodlahy

Ověřené slevové kódy NejlevnějšíPodlahy pro říjen 2023​

100%
Vybírejte z pohodlí domova od kvalitních výrobců vinylové, dřevěné, plovoucí, korkové, PVC nebo CV podlahy či koberce s e-shopem NejlevnějšíPodlahy. Slevy jsou k dispozici často. Vyplatí se také prozkoumat NejlevnějšíPodlahy výprodej, kde můžete nakoupit za sympatické ceny. Portál SlevovéKódy.cz má pro vás nachystaný slevový kupón a využít k nákupu můžete také funkci cashback.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web NejlevnějšíPodlahy ​

Jak ušetřit NejlevnějšíPodlahy říjen 2023

Navštivte obchod NejlevnějšíPodlahy, pokud hledáte vinylové, dřevěné, plovoucí či korkové podlahy a koberce. Zakoupit můžete také podlahové lišty a podložky nebo příslušenství k podlahám. To vše od značek Rigid, Egger, FatraClick, Boen, Wicanders, Tarkett, Korek Jelínek a dalších.

Ušetřit za váš nákup můžete díky slevovým kupónům, které můžete získat v kole štěstí, které na vás vyskočí hned na úvodní stránce při návštěvě e-shopu. Slevy NejlevnějšíPodlahy nabízí všem registrovaným zákazníkům hned po přihlášení. Vybrané portály poskytují cashback. Slevové akce, jako Black Friday nebo Dny Marianne, v tomto obchodu nečekejte.

Podlahy si můžete prohlédnout a vyzvednout v několika kamenných prodejnách, které jsou díky spolupráci s obchodními partnery po celé České republice. Na porovnávači cen Heuréka, obchod NejlevnějšíPodlahy doporučuje 95 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón NejlevnějšíPodlahy

Zatočte si na e-shopu kolem štěstí a vyhrajte od NejlevnějšíPodlahy slevový kupón na váš nákup. Slevový kupón NejlevnějšíPodlahy mohou zaslat odběratelům novinek v rámci akcí. K odběru se můžete přihlásit při registraci.

Slevový kupón pro stovky obchodů můžete získat také na těchto stránkách. Máme pro vás unikátní slevové kódy získané ve spolupráci s partnery i skryté slevy.

Jak uplatnit slevový kód NejlevnějšíPodlahy

NejlevnějšíPodlahy

Zaškrtněte v košíku, pod seznamem objednávaného zboží, možnost “Přeji si použít slevový kupón“. Do prázdného pole, které se vám zobrazí, zadejte váš slevový kód NejlevnějšíPodlahy a potvrďte ho tlačítkem “Použít“ nebo enterem.

Pokud bude vámi zadaný slevový kód platný, sleva se ihned odečte. Dejte si proto pozor na podmínky kódů, které jsou často nějak omezeny, nejčastější omezení jsou časové, minimální hodnotou objednávky nebo jsou omezeny pouze na určitý druh/značku zboží.

Cashback NejlevnějšíPodlahy

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

NejlevnějšíPodlahy cashback podporují a můžete ho využít na portálech Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Tyto portály vám nabízejí stejný cashback, a to 3 % zpět z každé vámi vytvořené objednávky.

Po registraci na portálu se proklikněte do obchodu přes speciální odkaz, který je u každého obchodu, do několika dní získáte následně zpět část peněz.

NejlevnějšíPodlahy slevy – výprodeje, Black Friday…

Získejte od NejlevnějšíPodlahy slevy na vybrané značky podlahy. Stačí se zaregistrovat na e-shopu a sleva 2-15 % je vaše. Sleva se automaticky odečte po přihlášení. V rámci různých dalších akcí, které obchod nabízí v průběhu roku, máte možnost ušetřit až několik desítek procent.

Při nákupu nad určitou hodnotu vám bude zboží doručeno zcela zdarma. Účastníkem akcí Dny Marianne, Nákupy OnaDnes nebo Black Friday obchod není. Podívejte se do záložky “AKCE“, kde nabízejí NejlevnějšíPodlahy poslední skladové kousky.

NejlevnějšíPodlahy doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Nejlevnější podlahy nenabízí. Získat však můžete dopravu za symbolický poplatek 1 Kč, pokud nakoupíte nad 10 000 Kč. Tato akce je však časově omezena a neplatí po celý rok. Platba je možná kartou on-line, bankovním převodem nebo na dobírku. Za dobírku si připlatíte 150 Kč, naopak při platbě bankovním převodem získáte slevu 3 %. Zboží vám může být doručeno pomocí společností TopTrans nebo PPL.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Osobní odběr na prodejně je zdarma
  • Doprava pro objednávky do 5 000 Kč za 609 Kč
  • Doprava drobného zboží za 199 Kč
  • Doprava na Slovensko je od 799 Kč do 1 999 Kč

NejlevnějšíPodlahy vrácení zboží

Nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží umožňují NejlevnějšíPodlahy vrácení zboží bez udání důvodu. Vrácené zboží musí být nepoškozené a bez známek použití. K vrácení zboží využijte formulář pro odstoupení od smlouvy, který je k dispozici ke stažení zde.

Zboží, které chcete vrátit, společně s vyplněným formulářem a kopií faktury důkladně zabalte, aby při přepravě nedošlo k poškození a odešlete na adresu níže. Pokud jste si zboží vyzvedli na nějaké prodejně, tak ho tam můžete i vrátit.

Adresa pro vrácení zboží:
Podlahy Řepa s.r.o.
Brumovská 709
Valašské Klobouky
766 01

NejlevnějšíPodlahy reklamace 2023

Reklamace NejlevnějšíPodlahy vyřizují v průběhu záruční lhůty, která je ze zákona 24 měsíců, pokud není u zboží uvedeno jinak. Po uplatnění reklamace mají NejlevnějšíPodlahy na vyřízení maximálně 30 dnů.

Možnosti reklamace:

  1. Na prodejně – Zaneste na prodejnu vadné zboží společně s fakturou. Vše potřebné s vámi již vyřeší na prodejně.
  2. Přepravní společností – Vytiskněte si a vyplňte NejlevnějšíPodlahy reklamační formulář, který je ke stažení zde. Vadné zboží s vyplněným formulářem a kopií faktury zabalte nejlépe do krabice a balíček odešlete přepravní službou na adresu níže.

Adresa pro zaslání reklamace:
Podlahy Řepa s.r.o.
Brumovská 709
Valašské Klobouky
766 01

NejlevnějšíPodlahy kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Dotazy nebo připomínky k objednávkám směrujte na NejlevnějšíPodlahy telefon 603 220 645. K písemné komunikaci použijte NejlevnějšíPodlahy e-mail info@nejlevnejsipodlahy.cz. Podlahy si můžete prohlédnout i vyzvednout osobně na prodejně nebo u několika obchodních partnerů, které najdete zde.