NehtovýRáj

3× slevový kód NehtovýRáj pro říjen 2023​

100%
Obchod NehtovýRáj nabízí zboží k péči o nehty. V nabídce jsou gelové laky, sady pro výrobu nehtů a další produkty, včetně kosmetických kufříků pro profesionální kosmetičky. NehtovýRáj pořádá soutěže o ceny a sociálních sítích, recenze NehtovýRáj jsou na portálu Heureka pozitivní. Ušetřit v NehtovýRáj můžete prostřednictvím cashbacku, slevových kódů nebo nakoupit během slevové akce Black Friday.

Nejlepší slevové kódy NehtovýRáj 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě NehtovýRáj

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu NehtovýRáj.
Chci 300 Kč
cashback
3 %

CASHBACK 3 % z NehtovýRáj

Nakupte vše, co potřebujete na NehtovýRáj a získejte k nákupu cashback 3 %. Tento cashback na nákup u NehtovýRáj můžete získat, když se zaregistrujete do Tipli a skrze něj navštívíte eshop NehtovýRáj. Cashback NehtovýRáj se Vám poté připíše na účet Tipli. Odtud si jej můžete převést na Váš bankovní účet.
26
3
Chci slevu
akční
slevy

Trhák dne v e-shopu NehtovýRáj = nákup se slevou

Nakupte v e-shopu NehtovýRáj se slevou! V kategorii “Trhák dne” najdete vybrané produkty za zvýhodněnou cenu. Slevový kód NehtovýRáj vlastnit nemusíte, za snížené ceny nakoupí každý. Využijte také dopravu zdarma a cashback a nakupte ještě výhodněji.
27
1
Chci slevu
doprava
zdarma

NehtovýRáj » nakupujte s dopravou zdarma

V e-shopu zakoupíte vše potřebné na kvalitní manikúru i pedikúru a navíc ušetříte na poštovném! Vyberte si zboží nad 2 750 Kč a okamžitě získáte nárok na dopravu zdarma od NehtovýRáj. Využít můžete i v případě, že Vaše objednávka obsahuje zboží s akční slevou.
18
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web NehtovýRáj ​

Jak ušetřit NehtovýRáj říjen 2023

E-shop NehtovýRáj svým zákazníkům poskytuje veškeré potřeby a příslušenství pro nehtovou modeláž gelových či akrylových nehtů, gelové laky, včetně startovacích sad, pomocných tekutin, přístrojů a dalších nezbytných pomůcek od několika značek. Vše pro profesionální i domácí použití a upravené ruce za výhodné ceny.

Chcete se dozvědět, jak ušetřit na NehtovýRáj? E-shop má připraveno několik druhů výprodejů, Black Friday, věrnostní program nebo dopravu zadarmo. Na uvítanou získáte slevu na první nákup.

Zájemci mohou nahlédnout do blogu NehtovýRáj, kde můžou inspirovat a také načerpat nové znalosti z rad a postupů. Přečíst si můžete také recenze NehtovýRáj, které najdete na portále Heureka, kerý porovnává ceny eshopů. Pozitivně eshop hodnotí 97 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón NehtovýRáj

Slevovékódy.cz pro vás mají každý měsíc připravené slevové kupóny NehtovýRáj a také další obchody. Slevové kupóny jsou pravidelně aktualizované. Kromě kupónů vám neujdou ani akční nabídky nebo mimořádné výprodeje, například Black Friday.

Za přihlášení k odběru novinek obchodu získáte slevový kupón NehtovýRáj na váš první nákup.

Jak uplatnit slevový kód NehtovýRáj

NehtovýRáj

Místo pro aktivování slevového kódu se nachází ve spodní části objednávky, po rozkliknutí “Máte propagační kód?”. Slevový kód NehtovýRáj se automaticky uplatní po stisknutí “Přidat“. Ihned se zobrazí výsledná cena za zboží, máte tak jistotu, že byla sleva odečtena.

Před uplatněním je dobré překontrolovat, zda je slevový kód NehtovýRáj platný a byly dodrženy stanovené podmínky. V opačném případě není možné slevu odečíst.

Cashback NehtovýRáj

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Šetřete své peníze s cashbackem. Za registraci u některého z českých poskytovatelů, například Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze, získáte s každou realizovanou objednávkou peníze zpět. Registrace vám mimo to přinese i další benefity, jako uvítací bonusy nebo zdvojnásobení odměn.

Cashback NehtovýRáj nabízejí všechny portály, a to se stejnou odměnou ve výši 3 %. Tato odměna je vypočtena z celkové ceny uhrazené objednávky na NehtovýRáj a poslaná na váš účet.

NehtovýRáj slevy – výprodeje, Black Friday…

Zlevněné produkty NehtovýRáj najdete v kategorii “Sleva” a “Trhák dne“. Slevy se vztahují na více než 1 000 produktů od gel laků, gelů, glitrů, pomocných tekutin, široký výběr ozdob, dále také zářivky a zařízení pro modeláž.

Výhodně také pořídíte produkty a pomůcky na profesionální i domácí manikúru, pedikúru a pro další kosmetické úpravy v rámci nabídky NehtovýRáj mega slevy. Nabídka je pravidelně doplňovaná o nové zboží.

Na sociálních sítích se můžete zúčastnit soutěží o hodnotné ceny, které můžete získat zdarma pro péči o vaše nehty. Odkazy na Facebooku a Instagram.

NehtovýRáj Black Friday je další z mnoha příležitostí, jak ušetřit. Stovky produktů za opravdu nízké ceny, jejich množství je limitované. Věrní zákazníci mohou ušetřit ještě více po registraci do věrnostního programu. Za každých započatých 300 Kč nákupu vám bude přidělený 1 bod. Počet věrnostních bodů za každý produkt je uvedený v detailu produktu. Každý schválený bod představuje slevu 15 Kč. Slevy pak můžete využít ihned při dalším nákupu.

NehtovýRáj doprava zdarma a cena poštovného

NehtovýRáj poskytuje 2 možnosti doručení vaší zásilky:

  • Zásilkovna – 60 Kč
  • PPL – 80 Kč

Pro všechny objednávky od 2 750 Kč však platí na NehtovýRáj doprava zdarma.

V případě zvolení doručení přes Zásilkovnu bude váš balíček uložen 7 dní na vybraném výdejním místě. Při výběru doručovací služby PPL vám bude zásilka dodána přímo na zadanou adresu. Pokud vás kurýr nezastihne, zásilka bude uložena v nejbližším ParcelShopu.

NehtovýRáj vrácení zboží

Vrácení zboží NehtovýRáj umožňuje do 14 dnů od nákupu.  Vše je nutné zabalit pečlivě tak, aby se nic nepoškodilo. Dále přiložte kopii faktury a sepsaný průvodní dopis pro odstoupení od smlouvy, ve kterém uvedete číslo vašeho bankovního účtu pro vrácení peněz.

Balík můžete zaslat poštou nebo přes Zásilkovnu na níže uvedenou adresu:

Nehtovyraj.cz,
U Arborky 696,
190 15 Praha – Satalice

V případě vrácení zboží NehtovýRáj prostřednictvím Zásilkovny, přineste balíček na nejbližší pobočku a vraťte pod kódem: 93953989.  Další možností je vrácení přes mobilní aplikaci Zásilkovna, tam zvolíte možnost “Vrátit zásilku” a zadáte stejný kód: 93953989. Vygenerované heslo poté uvedete při předávání balíku na podacím místě. Služba je zpoplatněna částkou 50 Kč.

Nejpozději do 14 dnů od doručení vám budou zaslány peníze.

NehtovýRáj reklamace 2023

Na všechno zboží NehtovýRáj je poskytována záruka 24 měsíců. V případě, že vznikne vada na zakoupených produktech, zboží vhodně zabalte, připojte kopii faktury a sepsaný formulář o reklamaci. V něm uveďte požadovaný způsob vyřízení reklamace NehtovýRáj a zašlete výhradně písemně, nikoliv e-mailovou formou. O způsobu vyřízení vás obchod kontaktuje do 3 dnů.

Balíček zašlete doporučeně prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo přes Zásilkovnu na adresu:

Nehtovyraj.cz,
U Arborky 696,
190 15 Praha – Satalice

Balíček přineste na nejbližší pobočku Zásilkovny, sdělte, že se jedná o vrácení zásilky a uveďte tento kód: 93953989. Případně v mobilní aplikaci vyberte možnost “Vrátit zásilku“, vložte výše uvedený kód a bude vám vygenerováno nové heslo, které poté sdělíte obsluze při předání zásilky. Odeslání je zpoplatněno částkou 50 Kč.

Samotná reklamace NehtovýRáj bude vyřešena nejpozději do 30 dnů.

NehtovýRáj kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Otázky ohledně produktů a objednávek směřujte na e-mail NehtovýRáj: info@nehtovyraj.cz. Zákaznická podpora NehtovýRáj je dostupná na čísle: +420 211 221 960. Volat můžete každý všední den od 8:00 do 16:00 hod.

Pro urychlení komunikace můžete využít i formulář pro rychlou zprávu nebo chat přes Facebook NehtovýRáj.