Myprotein

Ověřené slevové kódy Myprotein pro září 2023​

100%
Myprotein je firma specializující se na prodej sportovní výživy a sportovního vybavení a oblečení. V nabídce firmy můžete najít proteinové nebo sacharidové koktejly, tílka, mikiny, pásky na posilování nebo tašky a batohy pro snadnější přenášení věcí do posilovny. Doprava z e-shopu je zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Slevy Myprotein pravidelně aktualizuje. Čas od času můžete najít slevové kódy Myprotein. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Myprotein.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Myprotein ​

Jak ušetřit Myprotein září 2023

Myprotein je výrobce sportovních doplňků, tréninkových potřeb, ale i oblečení. Sídlo společnosti je v Anglii, ale prodává se na celém světě. Díky vlastnímu blogu s tipy nejen ohledně cvičení, ale také například stravy si získal oblíbenost mezi lidmi.

Pokud chcete vědět, jak ušetřit na Myprotein, tak jste správně. Skvělým způsobem, jak ušetřit v Myprotein je využití některé ze slev Myprotein, které jsou každý týden obměňovány, nebo využitím slevových kódů Myprotein, které naleznete zde na Slevovékódy.cz a pokud se přihlásíte k odběru, tak je budete získávat přímo do vaší e-mailové pošty.

V následujícím článku se dozvíte, jak získat co nejvýhodnější cenu, reklamovat, vrátit zboží nebo kde uplatnit slevový kód.

Jak získat slevový kupón Myprotein

Způsobů, jak získat slevový kód Myprotein je hned několik. Jedním z nich je registrovat se k odběru newsletteru a poté vám budou pravidelně chodit nabídky od Myproteinu. Myprotein slevové kódy také naleznete na hlavní stránce obchodu. Pomocí slevových kupónů Myprotein můžete získat slevu na celý nákup, jednotlivé produkty nebo třeba dopravu zdarma. Pro novinky můžete Myprotein sledovat také na Facebooku.

Jak uplatnit slevový kód Myprotein

Myprotein

Správným způsobem, jak uplatnit slevový kód Myprotein je v prvním kroku objednávky pod vámi zvoleným zbožím. Zde uvidíte pole pro slevový kupón Myprotein, ten zde napište a klikněte na použít kód. Váše sleva se automaticky odečte a již vidíte vaši novou cenu.

Cashback Myprotein

Cashback Refundo8 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 6 % získat bonus až 300 KčCashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 KčCashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Pokud chcete co nejvíce ušetřit při nákupu, tak využití cashbacku Myprotein je nutností. V rámci cashbacku získáte část peněz po nákupu zpět. K získání cashbacku nakoupíte prostřednictvím některého z cashbackových portálů. Pro Myprotein nabízí Refundo až 8% zpět. Využít můžete také až 6% cashbacku od Tipli nebo 4% od PlnáPeněženka a Vratné peníze. registrace na portálech je zdarma. Na jeden nákup lze využít cashbacku z pouze jednoho portálu.

Myprotein slevy – výprodeje, akce, Black Friday

Slevy na Myprotein běží nepřetržitě. Dozvíte se o nich v newsletteru nebo na hlavní stránce e-shopu. V rámci akcí lze ušetřit až 90 % z původní ceny. Ke každému nákupu nad 1 200 Kč má Myprotein dárek zdarma.

Myprotein Black Friday pořádá každoročně. Dalšími akcemi, které Myprotein pořádá jsou Totální výprodej skladů Myprotein nebo velmi oblíbené 24hodinové slevy. Abyste nepromeškali žádnou výhodnou nabídku, nejen z Myprotein, ale i mnoha dalších obchodů, sledujte slevový portál Slevové kódy.

Pokud doporučíte přátelům Myprotein a oni zde nakoupí, tak získáte za každého 250 Kč jako odměnu na váš další nákup. Oni od Myprotein získají slevu a to v hodnotě 30 % z celého nákupu.

Myprotein doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 1 500 Kč je na Myprotein doprava zdarma. Získat ji také můžete v rámci různých akcí nebo zadáním slevového kódu, pokud některý v tuto chvíli Myprotein nabízí. Cena poštovného Myprotein se mění podle výše objednávky. Pokud nakoupíte do 650 Kč, tak je poštovné 105 Kč, pro objednávku nad 650 Kč a do 1 500 Kč je poštovné 59 Kč. Zboží vám bude doručeno do 7 dní od objednávky.

Myprotein vrácení zboží

Myprotein vrácení zboží umožňuje standartně do 14 dnů od objednávky. S případnými otázkami k vracení zboží se můžete obrátit na zákaznickou podporu přes váš účet Myprotein. Peníze vám budou vráceny, pokud je zboží poškozené nebo špatně zaslané. Peníze peníze získáte zpět do 30 dnů od vyřízení na účet, z kterého jste nákup platili. Zboží vracejte na adresu, kterou získáte od klientské linky, nevyužívejte níže zmíněnou.

Myprotein reklamace 2023

Reklamovat můžete všechno zboží nepodléhající rychlé zkáze po dobu dvou let. Reklamace Myprotein jsou vyřizovány zákaznickou linkou, na kterou se obraťte prostřednictvím svého účtu. Pokud máte jakýchkoliv otázek obraťte se na klientskou linku nebo postupujte podle návodu reklamace Myprotein.

Myprotein kontakt – email, telefon, infolinka

E-mail Myprotein: customer.experience@thehutgroup.com. Telefonní číslo Myprotein: +44 (0) 845 094 9889. Většinu odpovědí na vaše otázky můžete najít ve FAQ.

Kontaktovat zákaznickou podporu můžete ze svého klientského účtu.

Adresa Myprotein:

Myprotein Customer Service Department

Meridian House

Gadbrook Park

Gadbrook Way

Northwich

Cheshire

CW9 7RA

Great Britain