Music City

Nejlepší slevové kódy Music City září 2021

100%
Music City je internetový obchod specializující se na hudební nástroje a vybavení pro muzikanty. V nabídce naleznete kytary, baskytary, bicí, vybavení pro DJ nebo reprosoustavy či pouzdra na Vaše hudební nástroje. Slevy Music City čas od času obměňuje. Obchod může vydávat slevové kódy Music City. Na portále Slevovékódy.cz najdete akce a tipy na slevy do Music City.

Nejlepší slevové kódy Music City 2021

200 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte 200 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Music City

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 200 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele.
Chci 200 Kč
doprava
zdarma

Využijte dopravu zdarma v e-shopu Music City

Ušetřete při nákupu v e-shopu na poštovném! V případě, že nakoupíte zboží v celkové částce nad 3 000 Kč, získáte od Music City dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kód Music City, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
30
1
Chci slevu
akční
slevy

Music City → aktuální produkty se slevou

V kategorii ,,Akce” najdete produkty od Music City se slevou, díky čemuž můžete při svém nákupu výrazně ušetřit. Nabídka je neustále aktualizovaná, množství kusů omezené – proto s koupí dlouho neváhejte! K nákupu není potřeba žádný slevový kupon Music City.
17
2
Chci slevu
výprodejové
slevy

Rozbalené a vystavené zboží se slevou | Music City

Pořiďte si hudební nástroje a vybavení pro muzikanty na Music City se slevou. V kategorii ,,Výprodej” najdete všechny produkty, které jsou právě v akci, a můžete je tak zakoupit za zvýhodněnou cenu. K nákupu není potřeba slevový kupon Music City, slevy jsou již z původní ceny odečteny.
14
4
Chci slevu
studentská
sleva

Mimořádné slevy pro studenty a učitele | Music City

Využijte jedinečné nabídky a nakupujte na Music City se slevou. Pokud jste držitelem karty ISIC, ITIC či ALIVE, můžete využívat mimořádných slev Music City na servis a nákup v kamenných prodejnách. K nákupu není potřeba slevový kupon Music City, stačí se prokázat danou kartou.
27
2
Chci slevu
bazar
slevy

Bazar Music City » zboží s výhodnou slevou

V e-shopu můžete nakoupit také použité zboží, které najdete v kategorii ,,Bazar” za velmi výhodné ceny. Pořídit zde můžete hudební nástroje, ale také vybavení pro muzikanty od Music City se slevou. Při nákupu není potřeba zadávat žádný slevový kód Music City.
23
1
Chci slevu
akční
slevy

Kytary a příslušenství se slevou ► Music City

Využijte mimořádné slevy Music City a pořiďte si novou kytaru či příslušenství za výhodné ceny. Konkrétní výši slevy najdete u jednotlivých produktů, stejně jako konečnou cenu. Speciální slevový kód Music City není, k nákupu, potřeba – uvedené ceny jsou již po odečtení slev.
25
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Music City ​

Jak ušetřit Music City září 2021

Music City je obchod s hudebninami. V e-shopu naleznete velký výběr hudebních nástrojů – kytar, kláves, bicích, ale také audio a osvětlovací techniky, DJ vybavení a příslušenství.

Music City má také tři kamenné prodejny a to v Praze, Brně a Uherském Hradišti.

Obchod je ověřen zákazníky na Heuréka a podmínky obchodu byli oceněny také dTestem.

Existuje několik způsobů, jak ušetřit v Music City. Můžete využít dopravy zdarma, které e-shop nabízí při nákupu nad 3 000 Kč nebo také v rámci akcí. Denní akce a zlevněný sortiment nabízejí také možnost výhodného nákupu.

O všech možnostech, j ak ušetřit v Music City a nejen to se dozvíte podrobně níže.

Jak získat slevový kupón Music City

Možnost, jak získat slevové kupóny Music City je sledovat Slevovékódy.cz nebo rovnou odebírat newsletteru. Další možností pro slevové kupóny Music City je odběr newsletteru z e-shopu.

Slevové kódy Music City nabízí také v rámci speciálních akcí.

Jak uplatnit slevový kód Music City

Music City

Slevový kód Music City je skrytou možností pro nákup za ještě výhodnější ceny. Uplatnit slevový kód Music City můžete v prvním kroku objednávky v nákupním košíku.

Po přidání zboží ke koupi zadejte do pole pod zbožím váš slevový kupón Music City. Potvrďte kliknutím „Použít kupón“. V případě špatně zadaného kupónu nebo kupónu, který nelze uplatnit na dané zboží se zobrazí oznámení o chybě.

Cashback Music City

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Pro Music City cashback nabízejí všechny čtyři cashbackové portály PlnáPeněženka, Refundo, TipliVratnéPeníze a to shodná 2,5 % z ceny objednávky bez DPH.

Pro získání cashbacku z jakéhokoliv z portálů si musíte na jejich stránkách pomocí e-mailu zřídit účet, pokud ho již nemáte. Za zřízení nového účtu můžete obdržet uvítací bonus. Vaši objednávku provedete skrze účet a po zaplacení objednávky vám do několika dnů bude vyplacen skrze účet cashback, který si poté můžete nechat zaslat na váš účet v bance.

Music City slevy – výprodeje, Black Friday…

Music City slevy najdete již na hlavní stránce. Pro výprodej Music City má na stránkách i samostatnou kategorii, kde naleznete veškeré zlevněné zboží.

Letní výprodej, Music City Black Friday jsou pravidelné akce obchodu.

Music City sleva 10% na vše v kamenné prodejně je nabízena studentům. Nevztahuje se zboží Yamaha a Fender a zboží označené jako sleva nebo výprodej.

Music City doprava zdarma a cena poštovného

Music City doprava zdarma je nabízena v rámci akcí.

Standardně Music City poštovné zdarma pro vaši objednávku nabízí při nákupu za více než 3 000 Kč.

Zboží si můžete nechat doručit službou GLS nebo Česká pošta. Možnost zboží vyzvednout a vyzkoušet na jedné ze tří poboček obchodu.

Music City vrácení zboží

Music City vrácení zboží prodlužuje až na dobu 30 dnů od zakoupení. S případnými dotazy se můžete obrátit na infolinku +420 800 708 807 nebo e-mail Music City: info@music-city.cz.

Vrácení zboží můžete provést na kterékoliv prodejně nebo zasláním na adresu společnosti, kterou naleznete na konci tohoto článku.

Formulář Music City pro vrácení zboží naleznete zde.

Music City reklamace 2021

Music City reklamace zboží je možná v rámci platné záruky na zboží, kterou obchod prodlužuje na 3 roky. V této lhůtě je možné zboží reklamovat, kvůli výrobní vadě nebo problému výrobku způsobenému výrobcem.

Vyplněný Music City formulář přiložte k zboží, které chcete reklamovat. Reklamovat můžete jak na libovolné prodejně obchodu, tak také zasláním na adresu společnosti, kterou naleznete níže.

Pro dotazy slouží obchodu e-mail reklamace@music-city.cz a telefonní číslo +420 734 863 173.

Music City kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování obchodu použijte:

Music City telefon+420 800 708 807 nebo e-mail info@music-city.cz.

Music City adresa:

AUDIOMASTER CZ a.s.
Ocelářská 937/39
Praha 9 – Vysočany
190 00