Möbelix

4× slevový kód Möbelix pro říjen 2023​

100%
Möbelix je prodejce nábytku. V nabídce obchodu naleznete nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice nebo dalších místnosti v domě či bytě. Kromě domácností lze nábytkem Möbelix vybavit také kanceláře a pracovny. V sortimentu doplňků můžete vybírat z koberců, lamp, zrcadel a dalších dekorací. Při nákupu v e-shopu přesahujícím 30 000 Kč máte dopravu zdarma. Slevy Möbelix pravidelně aktualizuje. Čas od času můžete využít slevový kód Möbelix. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Möbelix.

Nejlepší slevové kódy Möbelix 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Möbelix

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Möbelix.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Doprava zdarma k Vaší objednávce od Möbelix

Vybavte si své bydlení nábytkem za výhodné ceny a ještě ušetřete na poštovném! Při nákupu zboží, v minimální hodnotě 30 000 Kč, získáte od Möbelix dopravu zdarma. Platí i v případě, že Vaše objednávka obsahuje zboží od Möbelix se slevou. Dopravné Vám nebude kalkulováno automaticky, není potřeba zadávat žádný slevový kupon Möbelix.
0
1
Chci slevu
věrnostní
slevy

Karta výhod Möbelix → exkluzivní slevy a bonusy

Pořiďte si Kartu výhod a využívejte všech nabízených bonusů a slev. Při každém nákupu se Vám budou na účet přičítat body, které následně vyměníte za slevový kupon Möbelix. Mimoto budete mít možnost nakupovat za speciální ceny, určené pro majitele Karty výhod, či si např. zapůjčit dodávku bez nutnosti nákupu. Při vstupu do Klubu není potřeba […]
0
2
Chci slevu
akční
slevy

Mimořádné slevy na vybrané postele → Möbelix

Právě nyní můžete nakoupit novou postel za mnohem nižší ceny! E-shop totiž nabízí vybrané postele – čalouněné, jednolůžkové, s úložným prostorem a další – se speciální akční slevou Möbelix. V průběhu objednávky nemusíte zadávat slevový kód Möbelix, uvedené ceny jsou již po odečtení slev.
30
6
Chci slevu
akční
slevy

Möbelix ► pohovky s akční slevou

V e-shopu pořídíte, mimo jiné, moderní sedací soupravy a pohovky za skvělé ceny! Nabídka je široká, množství kusů ovšem omezené, proto byste neměli s objednávkou čekat příliš dlouho. Zvýhodněné ceny budou kalkulovány automaticky, slevový kód Möbelix zadávat nemusíte. Slevy Möbelix platí do odvolání či vyprodání nabízených produktů.
9
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Möbelix ​

Jak ušetřit Möbelix říjen 2023

Obchodní řetězec Möbelix poskytuje svým zákazníkům možnost nákupu přes e-shop, nejen v kamenných prodejnách. V sortimentu Möbelixu najdete vybavení pro Váš dům, kuchyni, koupelnu, osvětlení, dekorace a mnoho dalších produktů.

Možností jak ušetřit v Möbelix existuje několik. Kromě pořádání pravidelně i nepravidelně opakujících se výprodejů, pořádá i akce jako jsou Möbelix Black Friday nebo den dopravy zdarma. Ušetřit můžete i s produkty, na které se vztahuje dodání zdarma až k Vám domů. S Kartou výhod Möbelix můžete také ušetřit. Sbíráte s ní body za nákup v e-shopu, které použijete na další nákup, získáte roční bonusy v hodnotě až 1 500 Kč a speciální ceny na vybrané produkty.

Před dokončením objednávky doporučujeme porovnat cenu zboží v porovnávači Heuréka. Při porovnávání je dobré projít i recenze ostatních zákazníků, kteří již v obchodě nakupovali.

Jak získat slevový kupón Möbelix

Slevový kupón Möbelix získáte na stránkách obchodu, které zveřejňuje na úvodní straně v informačním banneru. Na jeden nákup můžete zpravidla uplatnit jeden slevový kód Möbelix.

Slevové kódy mají omezenou dobu platnosti, můžete odebírat Möbelix newsletter, s nímž se dozvíte o všech akcích a slevách včas.

Sledujte i tuto stránku, na které pro Vás všechny slevové kódy shromažďujeme a publikujeme.

Jak uplatnit slevový kód Möbelix

Slevový kód Möbelix uplatníte ve druhé části objednávky. Po vložení zboží do nákupního košíku přejdete do dalšího kroku a pod tabulkou s dodacími údaji se nachází okénko pro vložení kódu. Potom už stačí kliknout na modrou šipku a sleva bude odečtena.

Před vložením si však projděte pravidla pro uplatnění slevového kupónu. Pro správné uplatnění je potřeba mít na paměti dobu platnosti a na jaký typ zboží lze slevový kód Möbelix uplatnit, popřípadě s jakými akcemi jej můžete nebo nemůžete kombinovat.

Cashback Möbelix

Cashback je možnost, jak získat z nákupu alespoň část peněz zpět. Registrujete se na cashbackovém portálu, jako je Tipli, v jeho nabídce si najdete obchod, v němž chcete nakoupit, a pro který cashback poskytuje. Nákup se nebude nijak lišit. Po zaplacení Vám bude vrácená daná část z nákupu.

Caschback platí pouze pro online nákupy. V případě dokončení objednávky telefonicky či jinak, Vám cashback nebude pravděpodobně připsán.

Portál Tipli však nyní pro Möbelix cashback neposkytuje. Proto nyní není možní získat procenta z nákupu.

Möbelix slevy – výprodeje, Black Friday…

Möbelix pravidelně obměňuje produkty ve slevách a napříč celým rokem pořádá výprodeje vybraného nábytku, bytových doplňků, nebo výprodej veškerého sortimentu. Slevy se vztahují na sortiment pro výbavu ložnic, kuchyní, pracoven, dětských pokojů, koupelen, apod.

V listopadu se zúčastní tradiční akce Möbelix Black Friday se slevovým kódem na celý nákup.

Mobelix akční letáky obsahují slevy a produkty za akční ceny. Letáky se obměňují každý týden.

Möbelix doprava zdarma a cena poštovného

Möbelix doprava zdarma platí při objednávkách nad 30 000 Kč. Nepravidelně zpřístupňuje Möbelix slevový kupón na dopravu zdarma. Tato akce je časově omezena.

Na vybrané zboží v sekci ” Dodání zdarma ” se vztahuje od Möbelix doprava zdarma.

Dodání zboží Vám bude dodáno na zadanou adresu. V objednávce zboží upozorníte na případné překážky pro bezproblémové dodání. Službu Montáž lze objednat pouze v kamenných prodejnách, nelze ji objednat při nákupu online.

Cena objednávky

  • do 5 000 Kč – 400 Kč
  • do 10 000 Kč – 600 Kč
  • do 20 000 Kč – 800 Kč
  • do 30 000 Kč – 1 000 Kč
  • nad 30 000 Kč – zdarma

Uvedené ceny jsou uváděny včetně DPH a vztahují se pouze na internetové objednávky.

V případě dodání zboží doručovatelskou službou jako balík, hradí zákazník i náklady na balení a doručení ve výši 95 Kč.

Möbelix vrácení zboží

Lhůta pro vrácení zboží Möbelix činí 14 dní. Odstoupení od kupní smlouvy provedete prostřednictvím vyplnění a zaslání formuláře k vrácení zboží. Ten zašlete na emailovou adresu provozovny nebo na adresu sídla provozovny Möbelix.

Zboží musí být vráceno nepoškozené a neopotřebené, je-li to možné, v původním obalu. Zákazník na své náklady zajistí doručení vraceného zboží.  Ve lhůtě 10 dnů od vrácení zboží Möbelix je oprávněn provést přezkoumání vráceného, zda nedošlo k jeho poškození či opotřebení.

Obchod vrátí všechny peněžní prostředky, které od zákazníka přijal nejpozději do 14 dní od odstoupení od smlouvy. Pokud zákazník zvolil jiný než nejlevnější způsob dodání zboží.  Möbelix vrátí pouze náklady odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání.

Möbelix reklamace 2023

Möbelix reklamace lze řešit telefonicky přes zákaznickou linku, na které Vám sdělí jak postupovat. Nebo ji můžete vyřídit osobně v prodejně Möbelix.

Záruční lhůta činí 24 měsíců. Jestliže vznikne na produktu vada, máte právo nechat ji odstranit. Neodstraní-li ji obchod včas, můžete požadovat slevu z kupní ceny nebo odstoupit od smlouvy. Odstoupit od smlouvy můžete i v případě, že vadu nelze odstranit a produkt nemůže být řádně využíván.

Pověřený pracovník rozhodne o vyřízení reklamace na prodejně ihned, ve složitých případech do 3 pracovních dnů.

Möbelix kontakt – infolinka

Vaše dotazy směřujte na zákaznickou linku Möbelix na telefonním čísle: 519 789 811, která Vám je k dispozici od pondělí do neděle 10:00-18:00 hod. nebo e-meilem na adresu shop@moebelix.cz.

Odpověď můžete najít i v kontaktním centru, ve kterém se nacházejí odpovědi na nejčastější dotazy.  Přes něj můžete zanechat zprávu s dotazem nebo žádostí.