Melia

Slevový kupón Melia leden 2021

100%
Melia je internetový obchod specializující se na prodej kosmetických pomůcek a dalšího vybavení pro péči o Váš vzhled. V obchodě můžete nakoupit manikúry, sady na úpravu obočí, příbory nebo nůžky od firmy Solingen. Kromě nástrojů nabízí obchod také tašky na přepravu všech pomůcek. Doprava je zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Akční nabídky a slevy Melia jsou čas od času obměňovány. Obchod může příležitostně vydávat slevové kódy Melia. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Melia.

Aktuální slevový kód Melia 2021

200 Kč
za registraci

Získejte 200 Kč za registraci do Tipli

Cashback portál Tipli nabízí bonus 200 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat.
Chci 200 Kč
dárek
zdarma

Dárek zdarma k Vaší objednávce na Melia

Získejte od Melia dárek zdarma jako odměnu za Váš nákup v e-shopu. Již při nákupu nad 200 Kč, dostanete malý dárek jako bonus. K získání odměny není potřeba žádný slevový kupon Melia, nárok na dárek vzniká automaticky – po překročení stanovené částky.
16
1
Chci slevu
doprava
zdarma

Melia: doprava na Váš nákup zdarma

Ušetřete při nákupu v e-shopu na poštovném! Již při objednávce nad 1 000 Kč, získáte od Melia dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kupon Melia, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
11
2
Chci slevu
sleva
newsletter

Sleva za odběr newsletteru ← Melia

Zaregistrujte se právě teď k odběru newsletteru a budete mít jistotu, že Vám neuniknou žádné novinky, slevy či speciální akce e-shopu. Navíc získáte od Melia slevu až 30 % na Váš nákup. K získání slevy není potřeba žádný slevový kupon Melia, stačí se přihlásit k odběru na stránkách obchodu.
13
1
Chci slevu
doprava
zdarma

Doručení ZDARMA od ->Melia<-

Získejte dopravu zdarma od Melia na Vaši objednávku. Pokud si na eshopu Melia vytvoříte objednávku, která bude za více než 1 000 Kč, tak máte dopravu zdarma na Váš balíček. Balíček od Melia s dopravou zdarma Vám doručí přepravní společnost PPL. K dopravě zdarma od Melia nepotřebujete žádný kupon ani kód. Doprava zdarma od Melia se načte automaticky, […]
10
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Melia ​

Jak ušetřit Melia 2021