Mediashop

Slevový kupón Mediashop leden 2021

100%
Obchod Mediashop nabízí pestrý sortiment produktů, které znáte z televize. K dispozici jsou sportovní potřeby, věci na vaření nebo na úklid. K dispozici pro vás má Mediashop slevy na vybrané zboží ve výprodeji. Ušetřit v Mediashop mohou také členové věrnostního klubu. K dispozici je i doprava zdarma a výhody za registraci k odběru newsletteru.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Mediashop ​

Jak ušetřit Mediashop 2021

Mediashop nabízí hodnotné a nápadité pomocníky do domácnosti a pro zdravý životní styl. Výrobky procházejí řádnými atesty a kvalitu zajišťuje přísně sledovaný systém kontroly produktů.

Mediashop znáte i z TV reklamy, neboť své zboží prezentuje často právě prostřednictvím televizní nabídky.

Nabídka na Mediashop je opravdu pestrá. Seženete zde domácí potřeby, hobby, autokosmetiku, věci do kuchyně, pro sport a volný čas, pro podporu vašeho zdraví a krásy nebo náčiní na zahradu.

U výrobků naleznete detailní popisy a parametry, většinou nechybí ani TV video.

Možností, jak ušetřit na Mediashop je celá řada. Internetový obchod přináší mimořádné nabídky v podobě slev, akcí a dárků. Máte tak možnost levnějšího nákupu díky slevovým kódům, klubovému členství, dopravě zdarma. Ušetříte i s cashbackem.

Jak získat slevový kupón Mediashop

Jestli  chcete ušetřit už od prvního nákupu, tak se na stránkách Mediashop zaregistrujete k odběru newsletteru. Každý nový odběratel získá na e-mail okamžitý slevový kupón Mediashop. Pravidelně budete dostávat přehled všech výhodných akcích a neunikne vám ani žádný aktuální slevový kód Mediashop.

Další výhody získáte členstvím v Media zákaznickém klubu. Ten vám garantuje řadu výhod, jako privilegovaný zákazník získáte speciální nabídky. Nechybí mimořádné akce s 10%, 25% nebo 50% slevou, 30 denní možnost vrácení zboží, doprava zdarma po dobu 1 roku. Toto členství je zpoplatněno 699 Kč.

I my pro vás hledáme platný slevový kupón Mediashop a další výhodné nabídky do mnoha e-shopů. Najděte si zde obchod, ve kterém chcete nakoupit. Zobrazí se vám tak platné slevové kódy a další akce. Na svých nákupech tak ušetříte nemalé peníze.

Jak uplatnit slevový kód Mediashop

Uplatnit slevový kód Mediashop zvládnete snadno. Nezapomeňte si však pozorně přečíst podmínky použití slevového kódu a za jak dlouho slevový kupón Mediashop končí.

Po výběru zboží si překontrolujte nákupní košík. Vlevo dole uvidíte nápis “MÁTE KUPÓN? UPLATNĚTE JEJ ZDE!“  Vložte kód kupónu do příslušné kolonky a klikněte na tlačítko “UPLATNIT KUPÓN”. Vaše sleva se automaticky zobrazí na pravé straně u údajů o ceně, platný slevový kód Mediashop vám tak sníží cenu nákupu. Dále pokračujte k platbě.

Cashback Mediashop

7,5 % získat bonus 60 Kč7,5 % získat bonus 50 Kč7,5 % získat bonus 200 Kč

Nakupujte s cashback portálem a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu.

Cashback Mediashop nabízí servery PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz a Tipli.cz. V Mediashop tak můžete ušetřit 7,5 % z nákupu. 

Mediashop slevy – výprodeje, Black Friday…

V rámci výprodejů a akčních nabídek naleznete vskutku výrazné Mediashop slevy. Ty vás na stránkách obchodu upoutají hned na titulní stránce. Obchod je pravidelně obměňuje. K těmto výhodným nákupům žádný slevový kupón Mediashop nepotřebujete.

Ušetřit pěkné peníze z původní ceny lze ve výprodeji. Nabídka je však časově omezená a platí do vyprodání zásob.

Internetový obchod se zatím u nás neúčastní listopadové akce Mediashop Black Friday. V sousedním Německu Mediashop Black Friday však už pravidelně probíhá.

Mediashop lze sledovat i na sociálních sítích, zde rovněž můžete získat další výhodné tipy a informace nejen o aktuální nabídce.

Mediashop doprava zdarma a cena poštovného

Na Mediashop doprava zdarma platí pro nákupy nad 1 500 Kč.  Zboží je zasláno Českou poštou, při nákupu do 1 500 Kč je dopravné 199 Kč.

Členové klubu Mediashop mají dopravu zdarma po celý rok na jakoukoliv objednávku.

Platba je možná jen dobírkou.

Mediashop vrácení zboží

Běžná doba vrácení zboží Mediashop bez udání důvodů se musí uskutečnit v zákonné lhůtě do 14 dní od data převzetí objednávky.

O svém rozhodnutí odstoupit od kupní smlouvy lze informovat jednoznačným prohlášením – např. dopisem zaslaným poštou na adresu: Mediashop GmbH, P.O. Box 9, 600 10 Depo Brno 71 či emailem na: zakaznickyservis_cz@mediashop.tv.

V balíčku nesmí chybět informace o tom, že vracíte zboží, číslo bankovního účtu, na který chcete zaslat peníze a kompletní dokumentace prodejce.

Členové klubu mají možnost vrácení zboží Mediashop do 30 dnů.

Mediashop reklamace 2021

Pokud zjistíte, že zboží zakoupené v internetovém obchodě Mediashop má vadu a nemá prodejcem deklarované vlastnosti, tak máte právo reklamovat zboží ve lhůtě 24 měsíců.

Pro uplatnění Mediashop reklamace je nutné zboží zaslat zpět. Popište co nejpřesněji vadu výrobku.

Náklady spojené s odesláním reklamovaného zboží zpět budou v případě oprávněné reklamace proplaceny.

Mediashop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Mediashop objednávky telefon: +420 255 750 576
Mesiashop zákaznický servis telefon: +420 234 261 900

Mediashop adresa pro vrácení a výměnu zboží:
Mediashop GmbH
P.O.Box 9
600 10 Depo Brno 71

Mediashop e-mail:  info@mediashopcz.eu
Mediashop zákaznický servis e-mail: zakaznickyservis_cz@mediashop.tv