Mediashop

3× slevový kód Mediashop pro říjen 2023​

100%
Obchod Mediashop nabízí pestrý sortiment produktů, které znáte z televize. K dispozici jsou sportovní potřeby, věci na vaření nebo na úklid. K dispozici pro vás má obchod slevy na vybrané zboží ve výprodeji. Ušetřit v Mediashop mohou také členové věrnostního klubu. K dispozici je i doprava zdarma a výhody za registraci k odběru newsletteru.

Nejlepší slevové kódy Mediashop 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Mediashop

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Mediashop.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Mediashop » doprava zdarma na po celé republice

Vyberte si z široké nabídky zboží za výhodné ceny a ušetřete na poštovném. Při nákupu v minimální hodnotě 1 500 Kč získáte od Mediashop dopravu zdarma. Platí i v případě. Dopravné vám bude odečteno automaticky, není potřeba zadávat žádný slevový kód Mediashop.
30
2
Chci slevu
100 Kč
sleva

Mediashop ► první nákup se slevou 100 Kč

Přihlaste se k odběru novinek a již Vám neunikne žádná speciální akce či sleva Mediashop. Navíc získáte, jako bonus, slevový kód od Mediashop na Váš první nákup. Po zadání kontaktní adresy získáte unikátní heslo, které následně využijete v průběhu nákupu.
21
4
Chci slevu
akční
slevy

Akční slevy v e-shopu Mediashop » přehled ZDE

V kategorii ,,Výprodej” najdete zboží s výhodnými slevami od Mediashop. Nabídka je obměňována, proto s koupí dlouho neváhejte! Sleva je již v konečné ceně akceptována, není nutné zadávat slevový kód Mediashop.
8
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Mediashop ​

Jak ušetřit Mediashop říjen 2023

Mediashop nabízí hodnotné a nápadité pomocníky do domácnosti a pro zdravý životní styl. Výrobky procházejí řádnými atesty a kvalitu zajišťuje přísně sledovaný systém kontroly produktů.

Mediashop znáte i z TV reklamy, neboť své zboží prezentuje často právě prostřednictvím televizní nabídky.

Nabídka na Mediashop je opravdu pestrá. Seženete zde domácí potřeby, hobby, autokosmetiku, věci do kuchyně, pro sport a volný čas, pro podporu vašeho zdraví a krásy nebo náčiní na zahradu.

U výrobků naleznete detailní popisy a parametry, většinou nechybí ani TV video.

Možností, jak ušetřit na Mediashop je celá řada. Internetový obchod přináší mimořádné nabídky v podobě slev, akcí a dárků. Máte tak možnost levnějšího nákupu díky slevovým kódům, klubovému členství, dopravě zdarma. Ušetříte i s cashbackem.

Jak získat slevový kupón Mediashop

Jestli  chcete ušetřit už od prvního nákupu, tak se na stránkách Mediashop zaregistrujete k odběru newsletteru. Každý nový odběratel získá na e-mail okamžitý slevový kupón Mediashop. Pravidelně budete také dostávat přehled všech výhodných akcích.

Další výhody získáte členstvím v Media zákaznickém klubu. Ten vám garantuje řadu výhod, jako privilegovaný zákazník získáte speciální nabídky. Nechybí mimořádné akce s 10%, 25% nebo 50% slevou, 30 denní možnost vrácení zboží, doprava zdarma po dobu 1 roku. Toto členství je zpoplatněno 699 Kč.

I my pro vás hledáme platné slevové kupóny Mediashop a další výhodné nabídky do mnoha e-shopů. Najděte si zde obchod, ve kterém chcete nakoupit. Zobrazí se vám tak platné slevové kódy a další akce. Na svých nákupech tak ušetříte nemalé peníze.

Jak uplatnit slevový kód Mediashop

Uplatnit slevový kód Mediashop zvládnete snadno. Nezapomeňte si však pozorně přečíst podmínky použití slevového kódu a za jak dlouho slevový kód Mediashop končí.

Po výběru zboží si překontrolujte nákupní košík. Vlevo dole uvidíte nápis “MÁTE KUPÓN? UPLATNĚTE JEJ ZDE!“  Vložte kód kupónu do příslušné kolonky a klikněte na tlačítko “UPLATNIT KUPÓN”. Vaše sleva se automaticky zobrazí na pravé straně u údajů o ceně. Dále pokračujte k platbě.

Mediashop

Cashback Mediashop

Cashback Plná peněženka7,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo7,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli7,5 % získat bonus až 300 Kč

Nakupujte s cashback portálem a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu.

Cashback Mediashop nabízí servery PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz a Tipli.cz. V Mediashop tak můžete ušetřit 7,5 % z nákupu.

Mediashop slevy – výprodeje, Black Friday…

V rámci výprodejů a akčních nabídek naleznete vskutku výrazné Mediashop slevy. Ty vás na stránkách obchodu upoutají hned na titulní stránce. Obchod je pravidelně obměňuje.

Ušetřit pěkné peníze z původní ceny lze ve výprodeji. Nabídka je však časově omezená a platí do vyprodání zásob.

Internetový obchod se zatím u nás neúčastní listopadové akce Mediashop Black Friday. V sousedním Německu Mediashop Black Friday však už pravidelně probíhá.

Mediashop lze sledovat i na sociálních sítích, zde rovněž můžete získat další výhodné tipy a informace nejen o aktuální nabídce.

Mediashop doprava zdarma a cena poštovného

Na Mediashop doprava zdarma platí pro nákupy nad 1 500 Kč.  Zboží je zasláno Českou poštou, při nákupu do 1 500 Kč je dopravné 199 Kč.

Členové klubu Mediashop mají dopravu zdarma po celý rok na jakoukoliv objednávku.

Platba je možná jen dobírkou.

Mediashop vrácení zboží

Běžná doba vrácení zboží Mediashop bez udání důvodů se musí uskutečnit v zákonné lhůtě do 14 dní od data převzetí objednávky.

O svém rozhodnutí odstoupit od kupní smlouvy lze informovat jednoznačným prohlášením – např. dopisem zaslaným poštou na adresu: Mediashop GmbH, P.O. Box 9, 600 10 Depo Brno 71 či emailem na: zakaznickyservis_cz@mediashop.tv. Přiložte písemnou informaci o záměru odstoupit od smlouvy, číslo bankovního účtu, kam chcete vrátit peníze a dokumentaci k produktu.

Členové klubu mají možnost vrácení zboží do 30 dnů.

Mediashop reklamace 2023

Pokud zjistíte, že zboží zakoupené v internetovém obchodě Mediashop má vadu a nemá prodejcem deklarované vlastnosti, tak máte právo reklamovat zboží ve lhůtě 24 měsíců.

Pro uplatnění Mediashop reklamace je nutné zboží zaslat zpět. Popište co nejpřesněji vadu výrobku.

Náklady spojené s doručením reklamovaného zboží obchodu budou v případě oprávněné reklamace proplaceny.

Mediashop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Mediashop objednávky telefon: +420 255 750 576
Mediashop zákaznický servis telefon: +420 234 261 900

Mediashop adresa pro vrácení a výměnu zboží:
Mediashop GmbH
P.O.Box 9
600 10 Depo Brno 71

Mediashop e-mail: info@mediashopcz.eu
Mediashop zákaznický servis e-mail: zakaznickyservis_cz@mediashop.tv