LG shop

3× slevový kód LG shop pro listopad 2021

100%
LG shop je autorizovaný prodejce produktů korejské firmy LG na českém trhu. V nabídce najdete televize, ledničky, domácí elektrospotřebiče a mnoho dalších produktů a příslušenství, které firma na českém trhu prodává. Často zde můžete najít akční nabídky, které LG nabízí, případně můžete uplatnit slevové kódy LG shop a ušetřit při nákupu určitého produktu.

Nejlepší slevové kódy LG shop 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě LG shop

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu LG shop.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

LG shop » doprava zdarma na Váš nákup

Objednané zboží si můžete nechat doručit, až k Vám domů, zcela zdarma! V případě objednávky nad 2 000 Kč, získáte od LG shop dopravu zdarma. Dopravné Vám nebude počítáno automaticky, není potřeba zadávat žádný slevový kód LG shop. Využít mohou i zákazníci, kteří zakoupili zboží ve slevě.
16
4
Chci slevu
akční
slevy

Vybraná elektronika s akční slevou | LG shop

Nakupujte chytře! Právě nyní můžete na nákupu elektroniky a domácích spotřebičů ušetřit. Klikněte na ,,Chci slevu” a prozkoumejte nabídku zboží s akční slevou LG shop. Pokud byste vybrali, stačí vložit produkt do nákupního košíku. Žádný slevový kód LG shop zadávat nemusíte, snížená cena se započte automaticky.
29
4
Chci slevu
výhodné
slevy

LG shop » sleva na rozbalené zboží

V e-shopu máte několik možností, jak na svém nákupu ušetřit. Využít můžete dopravu zdarma, akční slevy LG shop či zvýhodněné ceny rozbaleného zboží. Jedna se o vybrané produkty, kde došlo k poškození obalu rozbalením. Jinak je zboží zcela v pořádku. K nákupu není potřeba žádný slevový kód LG shop.
9
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web LG shop ​

Jak ušetřit LG shop listopad 2021