LevnéLyže.cz

Nejlepší slevové kódy LevnéLyže.cz září 2021

100%
LevnéLyže.cz je internetový obchod zabývající se prodejem sportovního a outdoorového vybavení. Nakoupit zde můžete sjezdové i běžecké lyže, snowboady, jízdní kola a řadu oblečení a doplňků na zmiňované sporty. Doprava je zdarma při nákupu nad 2 000 Kč. Slevy LevnéLyže.cz jsou obměňovány podle sezóny. Obchod příležitostně vydává slevové kódy LevnéLyže.cz. Nabízíme Vám aktuální slevový kupón LevnéLyže.cz.

Nejlepší slevové kódy LevnéLyže.cz 2021

200 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte 200 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě LevnéLyže.cz

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 200 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele.
Chci 200 Kč
výprodej
zboží

Výprodej zboží na LevnéLyže.cz ⇒ Váš nákup se slevou

Vyberte si zboží v aktuální výprodejové nabídce v internetovém obchodě LevnéLyže.cz, kde můžete nakoupit se slevou! Nabídka je široká a Vy při získání nějaké té slevy nepotřebujete zadávat žádný promo kód LevnéLyže.cz. Ale můžete na svoji objednávku získat dopravu zdarma za předpokladu, že její hodnota přesáhne 3 000 Kč, a k přepravě zvolíte kurýra DPD.
9
4
Chci slevu
skipasy a bonusy
zdarma

LevnéLyže.cz = skipasy a bonusy k nákupu zdarma

Každý zákazník, který v internetovém obchodě LevnéLyže.cz nakoupí v jedné objednávce za více než 2 000 Kč, má nárok na získání jednodenních skipasů zdarma (kromě lyžařského střediska Orawka) do všech uvedených lyžařských středisek v obchodě LevnéLyže.cz. Do každého střediska lze získat (na jeden nákup) maximálně 1 skipas v období od 1. září do 31. března (v případě opakovaného nákupu v průběhu této akce není […]
12
3
Chci slevu
dárek
zdarma

Klikněte a dozvíte se, jak získat dárek od LevnéLyže.cz zdarma

V e-shopu LevnéLyže.cz můžete ke svojí objednávce získat dárek zdarma! Slevový kupón LevnéLyže.cz vyplňovat nemusíte – stačí nakoupit za více než 2 000 Kč, objednat lyže s vázáním (set) či dětské lyže a dárek bude Váš. Podrobné podmínky k získání dárku zdarma najdete v internetovém obchodě LevnéLyže.cz.
9
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava zdarma na Váš nákup → LevnéLyže.cz

Získejte při nákupu v internetovém obchodě LevnéLyže.cz slevu na dopravném! Pokud provedete objednávku v minimální hodnotě 3 000 Kč a zvolíte si pro přepravu kurýra DPD, získáte na svoji zásilku dopravu zcela zdarma. Pozor, akce je platná pouze při zvolení přepravní společnosti DPD. Pokud si tedy vyberete k doručení Českou poštu, poštovné budete platit při jakékoliv výši Vaší objednávky. Není […]
29
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Doručení zdarma –>LevnéLyže<–

Získejte dopravu zdarma s nákupem na eshopu LevnéLyže. Dopravu zdarma může získat každý zákazník, který si na LevnéLyže nakoupí nad 14 000 Kč. Jediná podmínka pro dopravu zdarma od LevnéLyže je, že si zákazník musí nakoupit zboží nad 14 000 Kč. Dopravu zdarma od LevnéLyže zajišťuje DPD. Pokud zvolíte jako dopravce Českou poštu, tak platíte poštovné vždy.
30
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web LevnéLyže.cz ​

Jak ušetřit LevnéLyže.cz září 2021