Levné knihy

Ověřené slevové kódy Levné knihy pro říjen 2023​

100%
Internetový obchod Levné knihy se zabývá prodejem knih všech možných žánrů od beletrie po encyklopedie. V nabídce doplňkového sortimentu si můžete vybrat z papírnického zboží, filmů nebo CD s hudbou. Slevy Levné knihy jsou čas od času obměňovány, ale ceny jsou nízké i bez slevy. Slevové kódy Levné knihy nepodporují.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Levné knihy ​

Jak ušetřit Levné knihy říjen 2023

Internetové knihkupectví Levné knihy poskytuje širokou nabídku knih, učebnic, CD a DVD, kancelářských potřeb, společenských i dětských her a řadu dalších produktů. Na výběr je z českých a světových autorů i bestsellerů, naučné literatury, anglických knih nebo encyklopedií.

Levné knihy provozuje také 56 kamenných prodejen po celém území České republiky. Prodejny nejčastěji najdete v obchodních centrech v krajských městech, ale i na mnoha dalších místech.

Prostřednictvím portálu Slevovékódy.cz vám poradíme, jak ušetřit v Levné knihy a další výhody nákupu v tomto obchodě.

Jak získat slevový kupón Levné knihy

Slevové kupóny Levné knihy v současné době neposkytuje. Na webu Slevovékódy.cz pro Vás publikujeme aktuální slevy, akce a další tipy, jak výhodně nakoupit v Levné knihy.

Novinky a aktuálně zlevněné produkty najdete také na webových stránkách obchodu a sociálních sítích obchodu – Facebook.

Jak uplatnit slevový kód Levné knihy

Slevové kódy Levné knihy nejsou nyní dostupné, a proto není možné ani jejich uplatnění. Nákup v Levné knihy bude pro jejich bezkonkurenční ceny vždy výhodný i při objednání právě naskladněných novinek.

Pokud obchod Levné knihy slevové kupóny začne podporovat, návod, jak je uplatnit najdete zde.

Cashback Levné knihy

Cashback je odměna vypočtená z ceny zboží bez DPH, kterou získáte za každý nákup ve vašich oblíbených e-shopech. Tyto odměny poskytují specializované portály. Pro jejich čerpání je nutná registrace a provádění nákupů přes vybraný portál. Za registraci získáte vstupní bonusy, které jsou čas od času zdvojnásobeny. Jakmile bude objednávka zaplacena, obchod kontaktuje portál a nejpozději do 2 dnů obdržíte odměnu na Váš účet.

Cashback Levné knihy v současné době žádný z portálů Tipli, Refundo, Plná peněženka ani Vratné peníze neposkytuje.

Levné knihy slevy – výprodeje, Black Friday…

Jak název obchodu napovídá, ceny veškerého zboží jsou opravdu nízké. Po celý rok nakoupíte velmi výhodně. Slevy Levné knihy nabízí v rámci sezónních výprodejů. Knihy je možné zakoupit již od 39 Kč.

Slevovou podzimní akci Black Friday Levné knihy nepořádá. Výprodeje Levné knihy však dosahují až 75 %. Obchod se neúčatní ani jiných akcí, například Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes.

Levné knihy doprava zdarma a cena poštovného

K objednávkám od 2 000 Kč je v Levné knihy doprava zdarma. Zboží je také možné ZDARMA zarezervovat na vybrané prodejně Levné knihy. Zboží bude rezervováno po dobu 5 dní.

Cena dopravy u objednávek pod 2 000 Kč:

  • Česká pošta (zásilky do 30 kg) – 119 Kč
  • Česká pošta (zásilky od 30 kg do 60 kg) – 238 Kč

Levné knihy vrácení zboží

Vrácení zboží Levné knihy je možné do 14 dnů od nákupu. Využít můžete tohoto formuláře.  Ten vyplněný zašlete spolu s nepoškozeným zbožím, včetně veškerého dodaného příslušenství a původního obalu na adresu obchodu:

Zboží zašlete prosím na adresu:

Levné knihy a.s., internetový obchod
Do Čertous 2660/16
193 00 Praha 9 – Horní Počernice

Odpovídající částku obdržíte na bankovní účet v rámci 14 denní lhůty.

Pokud si zboží rezervujete na prodejně, vrácení zboží Levné knihy nebude možné!

Levné knihy reklamace 2023

Případné reklamace Levné knihy oznamte telefonicky 420 226 253 515 nebo písemně prostřednictvím e-mailu: eshop@levneknihy.cz. Pověřený operátor internetového obchodu vám sdělí, jak dál postupovat.

Při reklamování zboží Levné knihy je třeba uvést důvod reklamace a popis závady. Po domluvě s operátorem poté zašlete poškozené zboží spolu s kopií daňového dokladu na adresu:

Levné knihy a.s., internetový obchod
Do Čertous 2660/16
193 00 Praha 9 – Horní Počernice

O výsledku reklamace budete informování a její vyřízení musí proběhnout nejpozději do 30 dní. Reklamace Levné knihy je možné uplatnit i v kterékoli kamenné prodejně.

Levné knihy kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Dotazy nebo připomínky k nákupu směřujte na e-mail Levné knihy: eshop@levneknihy.cz. Pro telefonickou komunikaci je dostupná infolinka Levné knihy na čísle: +420 226 253 515. Volat můžete každý všední den.