Levná tramvajenka

3× slevový kód Levná tramvajenka pro říjen 2023​

100%
Levná tramvajenka je internetový portál, který zprostředkovává měsíční nebo roční jízdenky do pražské hromadné dopravy. Výhodou je rychlost, nemusíte si nic složitě vyřizovat u výdejových okének a také můžete ušetřit v řádech desítek procent. Slevy Levná tramvajenka a slevové kódy Levná tramvajenka jsou příležitostně k dispozici. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má aktuální slevový kupón Levná tramvajenka.

Nejlepší slevové kódy Levná tramvajenka 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Levná tramvajenka

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Levná tramvajenka.
Chci 300 Kč
150 Kč
Sleva

150 Kč na první lítačku od Levná tramvajenka

Využijte k nákupu lítačky přes portál Levná tramvajenka cashback portál Tipli a dostanete zpět cashback ve výši 150 Kč. Abyste mohli cashback Levná tramvajenka využít, zaregistrujte se na Tipli a pak vstupte do obchodu přes odkaz z portálu. Po dokončení nákupu se peníze přičtou na váš účet.
23
1
Chci slevu
Roční
Sleva

Ušetřete s ročním kupónem od Levná tramvajenka

Pokud nakoupíte od Levná tramvajenka roční kupón na jízdu po Praze, ušetříte oproti kratším nákupům až 1 812 Kč. Stačí se zaregistrovat a objednat si roční předplatné. Budete tak moc jezdit neomezeně po Praze. Platby budou probíhat měsíčně.
10
4
Chci slevu
Lítačka
zdarma

Anonymní lítačka s Levná tramvajenka zdarma

Od společnosti Levná tramvajenka můžete získat až na 9 dní ročně zdarma anonymní lítačku. Jízdenka platí na pásmo P0 a je dostupná pro všechny. Potřeba je podepsat smlouvu a prokázat se identifikačním průkazem. Anonymní lítačku mohou využít zákazníci služby Levná tramvajenka a je nutné si ji vyzvednout na centrále společnosti.
15
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Levná tramvajenka ​

Jak ušetřit Levná tramvajenka říjen 2023

Levná tramvajenka je internetový portál zprostředkující měsíční nebo roční jízdenky do pražské hromadné dopravy.

Pokud se chystáte k nákupu na tomto internetovém portálu, mohli byste díky nám ušetřit. My sledujeme veškeré slevy a aktualizujeme všechny slevové kupóny Levná tramvajenka. Znamená to, že nákup na tomto internetovém portálu může být mnohem výhodnější.

Jak uplatnit slevové kupóny Levná tramvajenka

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód Levná tramvajenka. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit za nákup na internetovém portálu Levná tramvajenka. Zadat slevový kód Levná tramvajenka je velice jednoduché. Navíc Vám sdělíme bližší informace o možnostech platby.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón Levná tramvajenka

Na našem webu naleznete širokou nabídku slevových kódů Levná tramvajenka. Snažíme se stále aktualizovat naši databázi slevových kupónů jak do obchodu Levná tramvajenka, tak i do jiných internetových obchodů. Použití našeho webu je snadné, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kupón Levná tramvajenka. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kód Levná tramvajenka.

Jak použit a uplatnit slevový kupón Levná tramvajenka

Nezapomeňte si přečíst podmínky používání, jelikož ne každý slevový kupón lze použit do internetového obchodu Levná tramvajenka. Velice důležitým je zejména konec platnosti slevy.

Aktuální slevy Levná tramvajenka. Jak ušetřit při nákupu on-line?

Na internetovém portálu Levná tramvajenka pravidelně probíhá výprodej, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent.

Možnosti platby

Pokud se Vám podařilo úspěšně uplatnit slevový kupón Levná tramvajenka během nákupu, můžete pokračovat k platbě. Internetový portál Levná tramvajenka umožňuje celou řadu možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou na internetovém portálu Levná tramvajenka ihned po nákupu. Můžete také využít platbu přes PayPal Express. Je ovšem možný i klasický bankovní převod.