Levandulové údolí

Ověřené slevové kódy Levandulové údolí pro říjen 2023​

100%
Levandule nabízí řadu zdraví prospěšných účinků. V eshopu Levandulové údolí najdete desítky produktů, které jsou z ní vyrobené nebo ji obsahují a vy tak můžete využít detoxikační účinky nebo posílit svou imunitu díky čajům, tyčinkám a mnoha dalším bio produktům od několika značek. V eshopu najdete i recepty nebo dárkové poukazy. Využijte slevové kódy a cashback Levandulové údolí a neplaťte více, než je potřeba.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Levandulové údolí ​

Jak ušetřit Levandulové údolí říjen 2023

Internetový obchod Levandulové údolí nabízí kvalitní BIO potraviny a doplňky stravy, to vše s antioxidanty a antibiotiky obsaženými v Levanduli lékařské. Produkty jsou čistě přírodní, bez chemie a podporují imunitu. V řadě zdravé výživy najdete také výrobky s BIO konopím i dalšími bylinami.

Sortiment je velmi bohatý a zajímavý. Koupit tu můžete produkty od sypaných čajů s levandulí, sušenky, RAW tyčinky, nápoje, různé balíčky pro příznivce zdravého životního stylu, dezinfekci, kosmetiku, ale také gastro zážitky a procedury.

Levandulové údolí spolupracuje se známou francouzskou značkou L´OCCITANE a na trh uvedli řadu kosmetických přípravků s českou voňavou levandulí.

Všechny výrobky můžete nakoupit jednotlivě i v krásném setu, ten se hodí jako nevšední dárek.

V e-shopu Levandulové údolí vám také nabídnou ozdravné procedury a další zážitky přímo na místě mezi levandulovými poli nebo v duhové ekologické hale v Chodouni.

O levanduli, jak ji možná neznáte, se dozvíte v blogu. Zde naleznete odpovědi na dotazy ohledně kvality výrobků a účinků na lidský organismus.

Nevíte, jak ušetřit na Levandulové údolí? Před nákupem se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Levandulové údolí. Vyplatí se nákup přes cashbackový portál, kdy získáte 10 % z nákupu zpět. Hlídejte si časově omezené marketingové akce, které e-shop příležitostně pořádá.

Jak získat slevový kupón Levandulové údolí

Internetový obchod Levandulové údolí nenabízí velké množství slevových  kódů a není úplně snadné je získat. Obchod se neúčastní ani známých akcí Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes.

Doporučujeme se zaregistrovat hned při prvním nákupu na stránkách e-shopu a založit si tak “účet”. Slevový kupón Levandulový údolí vám bude v rámci účtu nepravidelně nabízen. Navíc budete mít pod kontrolou všechny vaše objednávky a rovněž pohodlnější objednávání.

Slevový kód Levandulové údolí nabízí internetový obchod příležitostně v rámci svých akčních kampaní.

Jak nakoupit  z pohodlí domova a ještě u toho znatelně ušetřit? Náš slevový portál SlevovéKódy.cz vám k tomu dobře pomůže. Máme rady pro nakupující, kteří chtějí ušetřit nejen při nákupu v e-shopu Levandulové údolí. U nás najdete různé slevové kupóny na jednom místě obvykle i s uvedením jejich platnosti do mnoha obchodů. Nechybí informace o výhodných nabídkách. To vše pro vás vyhledáváme a pravidelně kontrolujeme.

Jak uplatnit slevový kód Levandulové údolí

Pokud vlastníte slevový kupón Levandulové údolí, tak využijte tuto jedinečnou příležitost, kdy můžete ušetřit při nákupu.

Poradíme vám, jak uplatnit slevový kód Levandulové údolí. Přečtěte si podmínky využití slevového kupónu a jeho aktuálnost.

Po výběru zboží si překontrolujte nákupní košík. Pod objednaným zbožím se nachází  kolonka “DÁRKY A SLEVY“, do které napíšete či zkopírujete váš slevový kód. Klikněte na tlačítko “PŘIDAT” a vaše nová cena se automaticky zobrazí na pravé straně. Platný slevový kupón Levandulové údolí vám tak sníží cenu nákupu.

Levandulové údolí

Cashback Levandulové údolí

Levandulové údolí cashback nenabízí žádný z portálů PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, VratnéPeníze.cz a Tipli.cz. Pokud dojde ke změně, budete o tom informováni.

Stačí se do svého oblíbeného obchodu dostat proklikem přes některý z cashback portálů. Pokud nejste zaregistrováni na cashbackovém portále, nutno tak před nákupem učinit. Po uskutečnění obchodu pak nakupujícímu přijde část zaplacené ceny zpět. Některé portály vám při registraci na účet připíšou i vstupní bonus.

Levandulové údolí slevy – výprodeje, Black Friday…

Neváhejte a podívejte se do e-shopu a zjistěte, co všechno se dá z levandule chodouňské vyrobit. Prostudujte si recepty z levandule pro zdraví a krásu.

Upoutávka na zboží je na titulní straně. Levandulové údolí nabízí příležitostně zboží v akci, lze zakoupit i výhodné balíčky. Levandulové údolí výprodeje e-shop nepořádá.

Chcete někoho obdarovat, ale nevíte, co přesně koupit? Svým známým můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 nebo 1 000 Kč. Sledujte novinky a akce i na Facebooku a Instagramu. E-shop se neúčastní listopadového Levandulové údolí Black Friday.

Levandulové údolí doprava zdarma a cena poštovného

V internetovém obchodě Levandulové údolí doprava zdarma platí pro objednávky nad 700 Kč. Lze si vybrat přepravu GLS nebo dodání do Zásilkovny.

Je zde však možnost osobního odběru na místě e-shopu: Vápenka 331, Zdice – Chodouň, který je zdarma.

Cena dopravy:

  • GLS – Přepravní kurýr od 99 Kč do 150 Kč podle hmotnosti
  • Zásilkovna – Výdejní místo od 79 Kč do 119 Kč podle hmotnosti

Platbu za zboží lze provést převodem na bankovní účet, platební kartou online a dobírkou. Za dobírku připlatíte 30 Kč.

Levandulové údolí vrácení zboží

Levandulové údolí vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů.

Nepoužitý výrobek pečlivě zabalte, přiložte vyplněný formulář, který je součástí dodané zásilky a zašlete ho zpátky na adresu prodejce. Do balíku dejte i kopii dodacího listu a kompletní dodanou dokumentaci.

Do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vám budou vráceny peníze na váš účet.

Levandulové údolí reklamace 2023

Na veškeré zboží nabízené v e-shopu Levandulové údolí se vztahuje zákonná záruční doba 24 měsíců. Pokud zboží bylo dodáno s vadou nebo se vada objeví v této době, můžete jej samozřejmě reklamovat.

Informaci ohledně Levandulové údolí reklamace zašlete předem  e-mailem: info@levanduloveudoli.cz. Pečlivě popište, o jaké zboží a závadu se jedná.

Zabalený balíček s průvodním dopisem a kopií faktury zašlete zpět na adresu e-shopu. Sdělení o výsledku reklamace vám bude doručeno nejpozději do 30 dnů.

Levandulové údolí kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Levandulové údolí telefon: +420 602 956 618

Levandulové údolí adresa pro vrácení a výměnu zboží:
Tři věže s. r. o.
Levandulové údolí
Vápenka 331
267 51 Zdice – Chodouň

Levandulové údolí e-mail: info@levanduloveudoli.cz