Lepime.cz

3× slevový kód Lepime.cz pro prosinec 2021

100%
Lepime.cz je internetový obchod, který se zaměřuje na prodej samolepek na zeď. V nabídce naleznete přes 200 motivů v několika tisících provedení. Vybrat si můžete z přírodních nebo sportovních motivů nebo například závodních aut. Doprava při nákupu nad 500 Kč je zdarma. Slevy Lepime.cz jsou pravidelně obměňovány. Čas od času obchod vydává slevové kódy Lepime.cz. Náš web pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Lepime.cz.

Nejlepší slevové kódy Lepime.cz 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Lepime.cz

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Lepime.cz.
Chci 300 Kč
akční
nabídka

Lepime.cz | aktuální akční nabídka

E-shop Lepime.cz nabízí akční nabídku samolepek na zeď! Je jen na Vás, jaký motiv, rozměr nebo barvu si vyberete. Při nákupu nad 500 Kč můžete také využít dopravu zdarma. S akční nabídkou nemusíte uplatňovat žádný slevový kupón Lepime.cz!
25
3
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava zdarma na Váš nákup → Lepime.cz

Jestliže v internetovém obchodě Lepime.cz nakoupíte za více než 500 Kč, získáte na svoji objednávku dopravu zdarma. Tu Vám doručí kurýr PPL a je jedno, zda si zboží necháte zaslat na dobírku či zvolíte platbu předem. K dopravě zdarma zadávat slevový kód Lepime.cz nemusíte, stačí nakoupit za více než 500 Kč.
11
3
Chci slevu
doprava
zdarma

Lepime.cz >> Doprava ZDARMA

Nakupte na Lepime.cz a získejte dopravu zdarma. Doprava zdarma na stránkách obchodu Lepime.cz platí, když si u nich nakoupíte za více než 500 Kč. Doprava zdarma platí při nákupu nad 500 Kč, jak u dobírky, tak u platby předem. Zásilky z Lepime.cz jsou vždy zasílány zdarma skrze kurýrní služby PPL. Objednávka Vám bude z Lepime.cz doručena zdarma do […]
27
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Lepime.cz ​

Jak ušetřit Lepime.cz prosinec 2021