Lékárna Matěj

Ověřené slevové kódy Lékárna Matěj pro říjen 2023​

100%
Internetová lékárna Lékárna Matěj nabízí širokou nabídku léčiv, zdravotnických prostředků, doplňků stravy, dětské výživy, čajů i veterinárních potřeb. Nabízí možnost rezervace léků na recept. K dispozici je věrnostní program Lékárna Matěj. Slevové kódy Lékárna Matěj pro vás hledá portál SlevovéKódy.cz. K dispozici je i služba cashback. Využít můžete i dopravu zdarma.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Lékárna Matěj ​

Jak ušetřit Lékárna Matěj říjen 2023

Lékárna Matěj je internetový obchod provozovaný lékárnou Pod svatým Matějem v pražských Dejvicích.

V e-shopu Lékárna Matěj zakoupíte kromě volně prodejných léků také doplňky stravy, zdravotnické pomůcky, homeopatika, dětskou výživu, přípravky pro diety, hygienu ústní dutiny, kosmetiku, ale také například veterinární potřeby pro vaše miláčky.

Nabídka online Lékárna Matěj je rozčleněna do přehledných kategorií, ve kterých se dokážete pohodlně zorientovat. A vy nemusíte nikam chodit, neboť vše vyhledáte a nakoupíte v pohodlí domova.

V e-shopu Lékárna Matěj máte možnost i objednání konkrétního léku na předpis – „rezervace léku na recept“. Ten pro vás připraví v lékárně k vyzvednutí. To je velmi výhodné například při předpisu různých mastí a dalších léků, které je nutné nejprve připravit. Ušetříte čas, neboť tak stačí lékárnu navštívit jenom jednou.

Při osobní návštěvě lékárny si můžete nechat bezplatně změřit krevní tlak a podkožní tuk, nebo využít službu orientačního vyšetření cévního a plicního věku. Samozřejmostí je individuální konzultace s lékárníkem.

Možností, jak ušetřit v Lékárna Matěj je celá řada. Nechybí pravidelné akční nabídky, výprodeje, doprava zdarma, dárky k nákupu, věrnostní program. Využít v eshopu můžete i cashback, díky kterému získáte část útraty zpět.

Jak získat slevový kupón Lékárna Matěj

Vše o akcích, výprodejích a slevách na e-shopu Lékárna Matěj se dozvíte na webu firmy a na jejím Facebooku. To ale není jediný způsob, jak tyto informace můžete získat.

Na našem webu SlevovéKódy.cz najdete aktuální slevový kód Lékárna Matěj. Pochopitelně vás informujeme i o dalších slevách, které lze uplatnit i v mnoha dalších internetových obchodech u nás.

Jak uplatnit slevový kód Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Nevíte, jak přesně uplatnit slevový kód Lékárna Matěj? Nabízíme vám postup, jak jednoduše můžete při nákupu slevový kupón Lékárna Matěj použít. Aktuální slevový kód bude uplatněn, pokud se kupón vztahuje na zvolené zboží a je stále platný.

V košíku pod objednaným zbožím uvidíte kolonku „ Slevový kód“ a do ní napíšete svůj slevový kupón Lékárna Matěj a stisknete tlačítko „AKTIVOVAT“. Dále pokračujete dle pokynů k dokončení objednávky.

Cashback Lékárna Matěj

Cashback Plná peněženkaaž 8 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 3,15 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 3,15 % získat bonus až 300 Kč

Při nákupu v internetovém obchodě Lékárna Matěj lze část peněz získat i zpět a tím mít zboží ještě levnější. Cashback Lékárna Matěj nabízí portály PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.czVratnéPeníze.cz.

Například při nákupu přes portál PlnáPeněženka.cz.cz budete mít až 8 % z vašeho nákupu zpět, ostatní nabízí cashback ve výši až 3,15 %. Registrace na portály je zdarma, získat navíc můžete i vstupní bonus.

Lékárna Matěj slevy – výprodeje, Black Friday…

Internetový obchod nabízí na svých stránkách četné slevy na vybrané produkty. Proto se podívejte na kategorii “Akční nabídka”.

Na titulní stránce se průběžně objeví nové upoutávky, které vám zajistí levnější nákup. Obchod nabídky pravidelně aktualizuje. Vybírejte vždy akční zboží, na kterém zaručeně ušetříte.

Využít můžete věrnostní program. Za každý nákup registrovaní zákazníci získají body, které je možné uplatnit jako slevu při příštích nákupech v e-shopu. Hodnota objednávky musí být nad 500 Kč.

Obchod se zatím neúčastní listopadového výprodeje Lékárna Matěj Black Friday.

Před Vánocemi jsou výhodné dárkové balíčky s kosmetikou a potravinovými doplňky. K některé kosmetice v určité hodnotě dostanete i taštičku s kosmetickými vzorečky a mini přípravky zdarma.

Lékárna Matěj doprava zdarma a cena poštovného

V eshopu lze ušetřit i na dopravě. Dopravnému se lze vyhnout při objednávce nad 2 500 Kč, to potom je v Lékárna Matěj doprava zdarma.

Cena dopravy při nákupu do 2 500 Kč:

  • Zásilkovna – Výdejní místo od 69 Kč
  • PPL – Přepravní společnost od 99 Kč

Osobní odběr zdarma je možný v Lékárně Pod svatým Matějem, Praha 6.

Platit lze na dobírku nebo online přes platební bránu PayU.

Lékárna Matěj vrácení zboží

Lékárna Matěj vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů.

O svém rozhodnutí odstoupit od kupní smlouvy lze informovat e-mailem na: info@lekarna-matej.cz nebo písemně na adresu prodejce.

Nepoužitý výrobek zašlete zpět na adresu obchodu. Přiložte doklad o zaplacení.

Odstoupit od kupní smlouvy nelze u zboží:

  • pokud bylo upraveno podle přání kupujícího
  • podléhá rychlé zkáze
  • bylo vyňato z uzavřeného obalu

Lékárna Matěj reklamace 2023

Zjistí-li kupující vady zboží, musí tyto skutečnosti sdělit prodávajícímu písemně, e-mailem, telefonicky nebo i osobně, a to bez zbytečného odkladu.

V případě nejasností se informujte e-mailem nebo telefonicky: +420 233 331 781.

Pro uplatnění reklamace v Lékárna Matěj je nutné zboží zaslat zpět na adresu prodávajícího. Popište vadu výrobku. Zásilka musí obsahovat reklamované zboží, kopii dodacího listu, podrobný popis závady a údaje kupujícího.

Prodávající vydá e-mailem kupujícímu potvrzení, kdy byla reklamace uplatněna. Od této doby běží 30denní lhůta na její vyřízení.

Lékárna Matěj kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Lékárna Matěj telefon:+420 233 331 781
Po – Pá: 8:00 – 16:00 hod.

Lékárna Matěj adresa pro vrácení a výměnu zboží:
Lékárna Pod svatým Matějem
Zelená 1570/14A
160 00 Praha 6

Lékárna Matěj e-mail: info@lekarna-matej.cz

Pokud potřebujete poradit, tak můžete učinit dotaz přes kontaktní formulář.