Lavado

Nejlepší slevové kódy Lavado leden 2020

100%
Nakupujte drogerii z pohodlí domova, díky e-shopu Lavado. Najdete zde vše od pracích prostředků, prostředků na mytí nádobí, prostředků pro úklid domácnosti až po dámskou, pánskou a dětskou kosmetiku. Při nákupu nad 1 500 Kč na vás čeká od Lavado doprava zdarma. Slevy Lavado pravidelně obměňuje dle aktuální nabídky. Šetřete při nákupu drogerie se slevovým kódem Lavado, který pro vás má nachystaný portál SlevovéKódy.cz.

Nejlepší slevové kódy Lavado 2020

až 3,5 %
SLEVA

Unikátní až 3,5% sleva na celý nákup z Lavado

Využít tuto Lavado slevu není žádná věda. Stačí kliknout na tuto Lavado slevu, zaregistrovat se v Tipli a proklikem provést nákup v e-shopu Lavado. To je všechno. Potom už můžete pouze očekávat svou 3,5% Lavado slevu, která Vám bude zpětně připsána na účet v Tipli.
25
3
Chci slevu
až 3,5 %
CASHBACK

Získejte zpět až 3,5 % za Váš nákup od Tipli = cashback Lavado

Říkáte, že neznáte Tipli? Tipli je slevový portál, který Vám vrací určité částky z nákupu v různých e-shopech. Konkrétně za nákup v tomto e-shopu získáte Lavado slevu ve výši až 3,5 %. V Lavado seženete převážně drogerii. Nyní si můžete všechno toto zboží zakoupit s Lavado slevou až 3,5 %.
12
1
Chci slevu
akční
slevy

Drogerie s výraznou slevou | Lavado

Využijte mimořádných slev na Lavado a pořiďte si v e-shopu prací prostředky, hygienické potřeby, kosmetiku aj. za velmi výhodné ceny. Nabídka produktů je neustále aktualizovaná, množství kusů omezené – proto s koupí dlouho neváhejte! Při nákupu není potřeba žádný slevový kód Lavado, slevy jsou již v konečné ceně akceptovány.
13
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Lavado → doprava zdarma na Váš nákup

Ušetřete při nákupu v e-shopu na poštovném! V případě, že nakoupíte zboží v celkové částce nad 1 500 Kč, získáte od Lavado dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kód Lavado, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
27
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Lavado ​

Jak ušetřit Lavado 2020