LaSamba

3× slevový kód LaSamba pro prosinec 2021

100%
Internetový obchod LaSamba se specializuje na prodej podlahových krytin, dveří a obkladů. Vybrat si můžete z plovoucích neb PVC podlah, interiérových i venkovních dveří, dlažby nebo dlaždiček a samozřejmě také doplňků k samotnému použití a aplikaci prodávaného zboží. Doprava je zdarma při nákupu od 1 500 Kč. Slevy LaSamba jsou příležitostně obměňovány. Čas od času můžete najít slevové kódy LaSamba. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón LaSamba.

Nejlepší slevové kódy LaSamba 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě LaSamba

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu LaSamba.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

LaSamba → doprava zdarma na Vaši objednávku

Vyberte si v e-shopu z široké nabídky podlah, dveří, obkladů či koberců a ušetřete na poštovném. V případě, že Vaše objednávka bude mít hodnotu nad 1 500 Kč, získáte od LaSamba dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kód LaSamba, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
18
4
Chci slevu
doprava
zdarma

LaSamba /// Doprava ZDARMA

Sháníte obklady, koberce, dveře nebo podlahy? Podívejte se na LaSamba, kde všechny tyto věci nabízí. LaSamba je eshop, který nabízí dopravu zdarma, když si u nich nakoupíte nad 1 500 Kč. Pokud si nejste jisti například s tím, jak vypadá koberec či podlaha ve skutečnosti, tak Vám mohou zaslat vzorek. Při nákupu na LaSamba nad 1 500 Kč automaticky získáváte […]
27
4
Chci slevu
doprava
zdarma

LaSamba >> Doprava zdarma pro každého

Obchod LaSamba nabízí podlahy, dveře, koberce a obklady. Nákupem na LaSamba můžete získat dopravu zdarma. Stačí když si na LaSamba nakoupíte nad 1 500 Kč a získáte dopravu zdarma. Lehké zásilky LaSamba odesílá přes kurýrní službu DPD. Doprava zdarma od LaSamba je pro každého, kdo si u nich nakoupí za více než 1 500 Kč. Téžké zásilky Vám LaSamba […]
30
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web LaSamba ​

Jak ušetřit LaSamba prosinec 2021