LaHome.cz

Ověřené slevové kódy LaHome.cz pro listopad 2023​

100%
Pokud si chcete nakoupit dekorace do domácnosti nebo na zahradu, navštivte e-shop LaHome.cz. Slevy LaHome.cz najdete v mapě stránek. Pokud chcete ušetřit v LaHome.cz, vyzkoušejte funkci cashback prostřednictvím partnerských portálů nebo získejte dopravu zdarma, informace o speciálních nabídkách najdete na Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web LaHome.cz ​

Jak ušetřit LaHome.cz listopad 2023

Internetový obchod LaHome.cz je místo, kde si můžete vybírat z bohaté nabídky výrobků pro útulnější domov a vylepšit tak vaše bydlení.

Zakoupit zde lze nábytek, dekorace, doplňky do bytu v rámci různých stylů – např. provence a vintage.

Široký sortiment je i v dalších kategoriích, mezi které patří kuchyně, móda a šperky, koupelna, lampy a lustry,  textil, zahrada. LaHome.cz má tolik originálních produktů, že s jejich výběrem si budete schopni vybavit celou domácnost.

LaHome.cz se zaměřuje i na zařízení kaváren, restaurací a bister. Obchod majitelé těchto podniků osobitě vybaví vše potřebným od příborů, doplňků až po nábytek.

Pokud se chcete dozvědět více o různém bytovém vzhledu a stylu, tak se podívejte na BLOG, kde se o tomto tématu dozvíte více.

Chcete-li před nákupem zjistit, jak ušetřit v LaHome.cz, tak neváhejte, přečtěte si článek na Slevovékódy.cz a využijte akční nabídky, slevy, dopravu zdarma nebo cashback.

Jak získat slevový kupón LaHome.cz

Internetový obchod nemá kolonku pro vložení slevového kódu, v současné době získat slevový kupón LaHome.cz nelze.

Pokud si nechcete nechat ujít novinky a speciální nabídky LaHome.cz, tak se přihlaste k odběru vintage inspirací přímo do vaší e-mailové schránky.

Jak uplatnit slevový kód LaHome.cz

Pokud e-shop LaHome.cz začne nabízet i výhody prostřednictvím slevových kupónů LaHome.cz, tak vás budeme o této skutečnosti informovat na těchto stránkách. Nebude chybět ani podrobný návod jak uplatnit slevový kód LaHome.cz.

Cashback LaHome.cz

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus až 300 Kč

Za své nákupy na internetu si můžete nechat zaplatit. To lze pomocí cashbacku, se kterým se v dnešní době setkáváme stále častěji.

U nás jsou známé cashbackové portály Tipli.cz, Plná Peněženka.cz, Vratné Peníze.cz a Refundo.cz. Pokud nejste zaregistrováni na cashbackovém portále, musíte tak před nákupem učinit. Následně proklikněte do obchodu, nakupujte jako obvykle a cashback LaHome.cz je váš. Například při nákupu přes Tipli.cz získáte 2 % z nákupu zpět.

LaHome.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

LaHome.cz slevy v e-shopu jsou pravidelně obměňovány a tudíž celoročně najdete zboží za zvýhodněnou cenu. Musíte jen hledat ve vybraných kategoriích, neboť tyto další slevy nejsou nabízeny na hlavní stránce.

V internetovém obchodě LaHome.cz slevy můžete najít v rubrice „Mapa stránek“ v dolní části. Rozkliknutím najdete kolonku se slevami, které dosahují až 34 %.

Vlevo na téže stránce rovněž uvidíte nápis „Akce“, kde na vás čekají nabídky originálního zboží za speciální zvýhodněnou cenu.

E-shop se neúčastní větších sezónních výprodejů typu LaHome.cz Black Friday apod.

LaHome.cz doprava zdarma a cena poštovného

Pokud si v e-shopu zakoupíte zboží nad 2 000 Kč, LaHome doprava zdarma je vaše. Musíte si však zvolit dopravního kurýra Geis. Zaslání Českou poštou je zpoplatněno při jakékoliv ceně nákupu.

Cena dopravy při nákupu do 2 000 Kč:

  • DPD/GLS/Zásilkovna/WE|DO – 59 Kč
  • Česká pošta – 89 Kč

Platbu za zboží lze provést platební kartou online nebo dobírkou, u které připlatíte 30 Kč.

LaHome.cz zasílá i na Slovensko, zde můžete získat dopravu zdarma pro objednávky nad 100 €.

LaHome.cz vrácení zboží

Vrácení zboží LaHome.cz bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů. Pokud se rozhodnete v této době vrátit zboží zpět, tak to oznamte předem buď e-mailem nebo telefonicky na čísle: +420 774 711 262.

Zboží zašlete zpět v původním nepoškozeném obalu na adresu provozovny.
Ke zboží přiložte doklad o prodeji, vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy a číslo bankovního účtu, na který chcete peníze zaslat.

LaHome.cz reklamace 2023

Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době 24 měsíců od převzetí.

V případě reklamace LaHome.cz informujte e-shop předem e-mailem na reklamace@lahome.cz nebo telefonicky.

Následně odešlete zboží prostřednictvím České pošty zpět společně s kopií faktury a vyplněným reklamačním protokolem. Pokud chcete odeslat zboží zpět jiným přepravcem, tak musíte o této skutečnosti předem informovat e-shop.

Reklamace bude vyřízena v 30denní zákonné lhůtě od přijetí balíku.

LaHome.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Telefon LaHome.cz: +420 774 711 262
Dostupný Po – Pá: od 8,30 do 16,00 hod.

Adresa LaHome.cz pro vrácení a výměnu zboží:
LaHome s.r.o.
Tymákov 324
332 01 Tymákov

E-mail pro reklamace LaHome.cz: reklamace@lahome.cz

E-mail LaHome.cz: info@lahome.cz