La Martina

Ověřené slevové kódy La Martina pro prosinec 2021

100%
La Martina je firma specializující se na výrobu prodej oblečení pro muže a ženy. Koupit zde můžete trička, košile, kalhoty, bundy nebo také helmy, ochranné rukavice nebo vaky na vybavení. Slevy La Martina jsou pravidelně obměňovány. Čas od času můžete najít slevové kódy La Martina. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón La Martina, který můžete získat v řadě eshopů, například About You nebo Zalando.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web La Martina ​

Jak ušetřit La Martina prosinec 2021

Módní značka La Martina se specializuje na sportovní oblečení a doplňky. Byla založena v roce 1985 Argentincem italského původu Lando Simonetti. Sídlo firmy se nachází v Buenos Aires.

Charakter značky je jednoduchý a originální. Je to styl argentinského aristokratického venkova, který ctí tradici a individualitu. Hodí se stejně dobře do města jako na venkov. Oblečení je z luxusních materiálů, které zaručují maximální komfort při nošení.

Logo značky dává najevo těsné spojení s koňským pólem, je ikonou tohoto královského sportu. Mezinárodní federace póla si značku La Martina zvolila za svého oficiálního dodavatele.

Firma dodává své výrobky do desítek sportovních klubů, do škol a prestižních univerzit (Harvard, Cambridge a Oxford).

Značka La Martina má své zastoupení po celém světě. Oblečení a doplňky inspirované pólem znamenají luxus a kvalitu.

Kde koupit La Martina levně

I u nás jsou oficiální obchody se značkou La Martina. Najdete je hlavně ve velkých nákupních centrech.

La Martina nabízejí je rovněž internetové obchody About You, Gomez, Modivo, Vermon a Zalando. Uvedené prodejny pořádají různé akce a výprodeje, kdy můžete mít oblečení značky La Marina levnější.

V e-shopu About You zakoupíte sportovní oblečení a doplňky La Martina za dobrou cenu, navíc zde získáte i celou řadu výhod.

Určitě při nákupu v e-shopu využijte slevový kupón, sledujte akční nabídky a výprodeje. Můžete využít i cashback a dopravu zdarma, díky kterým lze koupit La Martina levně.

Jak získat slevový kupón La Martina

Slevový kupón La Martina naleznete úplně na vrcholu úvodní stránky About You, stačí jej zkopírovat. Tyto slevové akce se však mění a platí pro omezenou dobu.

Platné slevové kódy La Martina, akce a tipy na výprodeje získáte na webových stránkách internetového obchodu About You i na sociálních sítích. Tentýž účel splní zasílaný newsletter, kdy při registraci budou pravidelně zasílány na váš e-mail veškeré novinky a další nabídky.

S nákupy OnaDnes lze využít slevový kupón. Internetový obchod uvolňuje slevové kódy i během akce Dny Marianne. Nejčastěji to bývá 25% sleva na zboží.

Jak uplatnit slevový kód La Martina

Každý slevový kupon La Martina má svou platnost, proto si přečtěte podmínky pro jeho použití.

Slevový kód La Martina uplatníte přímo při realizaci platby. Vlevo dole uvidíte nápis „Přejete si uplatnit slevový kupon?“. Do volného pole vepište kód slevového kupónu a klikněte na tlačítko „Uplatnit“. Celková suma objednávky se pak automaticky upraví a hodnota slevového kódu se odečte. Dále pokračujte k dokončení objednávky dle pokynů.

La Martina

Cashback La Martina


Cashback Plná peněženkaaž 7,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 7,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 7,5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze až 7,5 % získat bonus 50 Kč

K nákupu zboží La Martina můžete kromě slevových kódů a akcí využít i cashback a nakupovat ještě výhodněji. Cashback La Martina nabízejí portály PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.cz a VratnéPeníze.cz v hodnotě až 7,5 %.

Registrace je zdarma, vyberte si jeden z cashback portálů, zdarma se zaregistrujte, můžete získat i registrační bonus a následně normálně nakupujte.

La Martina slevy – výprodeje, outlet…

Vzhledem k mezinárodní působnosti obchod About You nabízí výhodné akce v průběhu celého roku a La Martina slevy nejsou výjimkou.

E-shop je schopen nabídnout ty nejnižší ceny a denně jsou do výprodeje přidávány nové položky. Při sezónních akcích bývají slevy u La Martina výprodeje až neskutečných 51 % z původní ceny.

Pohlídejte si i akční nabídky módního oblečení La Martina. Zde je někdy nutné při placení zadat slevový kód La Martina, ten najdete u dané akce.

Internetový obchod se účastní i oblíbených slevových výprodejů typu La Martina Black Friday.

La Martina doprava zdarma a cena poštovného

La Martina doprava zdarma platí pro veškerý sortiment. Balíček vám na uvedenou adresu doručí kurýr PPL.

Platbu je možné provést platební kartou, přes PayPal, PayU a platbou na dobírku.

La Martina vrácení zboží

Pokud nebudete spokojeni s dodaným výrobkem, v About You můžete do 100 dnů od jeho přijetí na náklady e-shopu.

Jak provést v La Martina vrácení zboží.

Nejdříve o svém rozhodnutí odstoupení od smlouvy musíte e-shop informovat jednoznačným prohlášením.

Pošlete oznámení poštou na adresu ABOUT YOU GmbH, Domstraße 10, 20095 Hamburg, Německo), faxem (č. faxu +4940638569445) nebo e-mailem.

Každá zásilka obsahuje dodací list a dokumenty potřebné pro vrácení zboží – formulář a etiketu pro vrácení. K vracenému zboží přibalte vyplněný formulář pro vrácení a na zabalený balík nalepíte etiketu.

Zásilku k vrácení přinesete na nejbližší pobočku PPL, za přepravu neplatíte nic.

La Martina reklamace 2021

Vadné zboží lze reklamovat do 24 měsíců od doručení.

Pokud doručené zboží není v pořádku, můžete ho samozřejmě bezplatně vrátit zpět s uvedením důvodu La Martina reklamace. Adresa pro odeslání zásilky zpět je automaticky uvedena na etiketě pro vrácení, která je součástí dodacího listu.

V případě nejasností můžete kontaktovat e-mailem zakaznickyservis@aboutyou.cz, nebo zavolejte na bezplatné telefonní číslo 800 022 907.