Kutil.cz

3× slevový kód Kutil.cz pro říjen 2023​

100%
Jak už název vypovídá, v obchoděKutil.cz, si můžete vybavit svojí dílnu elektrickým nebo ručním nářadím, spojovacím materiálem a technikou, dále vybavením pro zahradu nebo dalším příslušenstvím pro dílu, dům a zahradu. Nakupte s funkcí cashback a k tomu ještě využijte slevový kupón Kutil.cz, který najdete například na portále Slevovékódy.cz. Nechybí ani doprava zdarma na vybrané objednávky.

Nejlepší slevové kódy Kutil.cz 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Kutil.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Kutil.cz.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Kutil.cz | Doprava zdarma

Vybavte svoji dílnu a zahradu profesionální nářadím od Kutil.cz. V nabídce jsou spojovací materiály, ruční i elektrické nářadí nebo drobné železářství. Při nákupu nad 2 000 Kč máte navíc od Kutil.cz dopravu ZDARMA. Vybírat můžete z několika způsobů doručení, žádný slevový kupon Kutil.cz není potřeba.
13
7
Chci slevu
až 3 %
cashback

Získejte cashback až 3 % od Tipli → Kutil.cz

Tuto 3% slevu Kutil.cz, na nákup jakéhokoliv zboží, zajišťuje společnost Tipli. Pro získání Kutil.cz slevy klikněte na “chci slevu”, zaregistrujte se v Tipli a následně proveďte objednávku v e-shopu. Kutil.cz sleva bude připsána na Váš Tipli účet automaticky. Není nutné vlastnit žádné speciální slevové kódy Kutil.cz.
28
6
Chci slevu
cashback
až 3 %

Kutil.cz ▶ CASHBACK až 3 % s Refundo

Zaregistrujte se na Refundo a vytvořte si zdarma účet. Tento účet od Refundo poté můžete využívat k nákupům na Kutil.cz a získávat z každého nákupu cashback až 3 %. Cashback až 3 % získáte poté, co si přes Refundo nakoupíte na eshopu Kutil.cz. Refundo si také můžete stáhnout do prohlížeče, jako doplněk. Pokaždé, když poté přejdete na eshop Kutil.cz, […]
19
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kutil.cz ​

Jak ušetřit Kutil.cz říjen 2023

Kutil.cz nabízí nejrůznější druhy vybavení a nářadí pro dům, dílny i zahradu, elektrické nářadí, spojovací materiály a kotevní techniky, železářské vybavení a příslušenství pro řezání nebo sváření a další.

Kromě e-shopu můžete nakoupit v kamenné prodejně v Pardubicích. Vedle široké nabídky materiálů a nářadí, je možné nechat si zhotovit i výrobky na zakázku.

Mezi způsoby, jak ušetřit na Kutil.cz, patří slevové kódy, služba cashback nebo doprava zdarma.

Jak získat slevový kupón Kutil.cz

Sledujte web Slevovékódy.cz, kde jsou pro vás neustále přidávány nové a aktuální slevové kupóny Kutil.cz a dalších obchodů. Také zde najdete další slevy a akční nabídky.

Přihlaste se k odběru newsletteru a o všech nabídkách budete informování e-mailem každých 14 dní.

Jak uplatnit slevový kód Kutil.cz

Kutil.cz

Pro vložení slevového kódu stiskněte “Mám slevový kód“, do zobrazeného pole poté můžete vepsat text kódu v prvním kroku nákupu. Pro odečtení kliknete na “Vložit“. Slevový kód Kutil.cz bude odečten pokud nevypršela jeho platnost a byly dodrženy stanovené podmínky.

Jednotlivé podmínky určuje obchod. Pro odečtení slevy si překontrolujte, zda byly všechny podmínky dodrženy.

Cashback Kutil.cz


Cashback Plná peněženka3% získat bonus 60 KčCashback Refundo3 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Využijte službu cashback. Díky cashbacku ušetříte za provedené online nákupy. Založte si účet na jednom z cashbackových portálů, který poskytuje slevu pro vámi vybraný obchod. Každý nákup proveďte prostřednictvím vybraného portálu a po zaplacení získáte část peněz zpátky.

Cashbaback Kutil.cz poskytují jedny z nejznámějších portálů Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze v hodnotě 3 % z celého nákupu zpět.

Kutil.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Klasické výprodeje Kutil.cz nyní nenabízí. Výhodně však nakoupíte nejprodávanější produkty. Možná je i výroba na zakázku.

Ušetřit můžete s nabídkou Kutil.cz zapůjčení nářadí či vybavení na jednorázovou akci. Ať už se jedná o vybavení na oslavu, sportovní akci nebo různé druhy nářadí. Cena zapůjčení je od druhého dne snížena o 20 % a je do ní zahrnuto i vyčištění po vrácení zpět do obchodu.

Stačí si vybrané vybavení rezervovat den předem, telefonicky 466 530 970 nebo e-mailem info@kutil.cz nebo osobně v kamenné prodejně.

Akci Black Friday Kutil.cz nepořádá.

Kutil.cz doprava zdarma a cena poštovného

Pro nákupy nad 2 000 Kč je v Kutil.cz doprava zdarma. Zdarma si můžete objednávku vyzvednout také osobně v prodejně v Pardubicích.

Další možnosti dopravy jsou:

 •  GLS – 129 Kč, platí po ČR, neplatí do zahraničí a při objednávce nadrozměrní zboží
 • GLS ParcelShop – 79 Kč, platí po celé ČR, neplatí do zahraničí a pro nadrozměrné zboží
 • Česká pošta – 149 Kč platí po celé ČR, neplatí do zahraničí a pro nadrozměrné zboží
 • Osobní odběr – ZDARMA
 • Rozvoz KUTIL – 129 Kč
 • Dobírka – 50 Kč
 • Nadrozměrné zásilky – 199 Kč

Obchod Kutil.cz doručuje i na Slovensko za 199 Kč.

Platba je možná v hotovosti na pobočce, dobírkou, online nebo převodem. Při objednání v pracovní den do 12:00 proběhne expedice v ten samý den.

Kutil.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Kutil.cz umožňuje dle zákona do 14 dní od nákupu. Sepište odstoupení od smlouvy, ve kterém uvedete, že odstupujete od kupní smlouvy, dále:

 • Jméno a příjmení
 • Adresu
 • Telefon, e-mail
 • Prodejní dokladu
 • Datum objednávky zboží
 • Bankovní účet pro vrácení zboží
 • Podpis a datum

a vše zašlete na adresu provozovny nebo na e-mailovou adresu info@kutil.cz.

Řádně zabalené zboží zašlete na adresu:

Železářství KUTIL, s.r.o.,
Nábřeží Závodu míru 2712,
530 02 Pardubice

Peníze budou vráceny do 14 dnů po obdržení zboží.

Kutil.cz reklamace 2023

V případě výskytu vady informujte obchod na e-mailové adrese: info@kutil.cz, obchod vás informuje  o dalším postupu. Sepište reklamační list ve kterém uvedete:

 • Jméno a příjmení
 • Adresa
 • Kontakt
 • Prodejní doklad
 • Datum prodeje
 • Reklamované zboží
 • Popis závady
 • Datum a Váš podpis

Zboží k reklamaci předávejte kompletní včetně příslušenství, urychlíte tak dobu vyřizování reklamace. U reklamace akumulátorů je vyžadováno dodání používané nabíječky a naopak k nabíječce akumulátor.

Reklamace Kutil.cz musí ze zákona vyřídit do 30 dní.

Adresa pro doručování:

Železářství KUTIL, s.r.o.,
nábřeží Závodu míru 2712,
53002 Pardubice

Kutil.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování obchodu využijte kontakt Kutil.cz na telefonním čísle 466 530 970. Infolinka Kutil.cz je dostupná Pondělí – Pátek od 7:30 do 18:00.

Pro písemnou komunikaci využijte e-mail Kutil.cz a své dotazy či připomínky zašlete na info@kutil.cz.