KupKolo

Nejlepší slevové kódy KupKolo květen 2021

100%
KupKolo je obchod specializující se na prodej jízdních kol a cyklistických doplňků a příslušenství. Nakoupit zde můžete silniční, horská i treková kola, náhradní duše, brzdy, pláště, brašny nebo oblečení. Produkty do obchodu dodávají značky Apache, Focus, Wilier a mnoho dalších. Výhodou je doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč. Slevy KupKolo pravidelně obměňuje. Čas od času můžete narazit na slevové kódy KupKolo. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón KupKolo.

Nejlepší slevové kódy KupKolo 2021

200 Kč
za registraci

Získejte 200 Kč za registraci do Tipli

Cashback portál Tipli nabízí bonus 200 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat.
Chci 200 Kč
akční
nabídka

Obchod KupKolo = akční slevy a výprodej

Nakupujte napříč všemi kategoriemi v obchodě KupKolo a můžete narazit na akční slevu či produkt ve výprodeji. U konkrétního produktu vždy vidíte, zda je dané zboží v akční nabídce či si ho můžete pořídit ve výprodeji a při nákupu tak získat exkluzivní slevu. Navíc lze zakoupit i produkty, ke kterým je poskytována doprava zdarma i za nižší […]
0
7
Chci slevu
doprava
zdarma

KupKolo → doprava zdarma na váš nákup

Nakupte v obchodě KupKolo za více než 3 000 Kč a na svoji objednávku získáte dopravu zdarma. K doručení lze využít pouze Českou poštu, která vám zásilku doručí jako Balík Na poštu nebo Balík Do ruky. Pro získání této slevy na dopravném není zapotřebí zadávat slevový kupón KupKolo, sleva bude počítána automaticky.
18
9
Chci slevu
doprava
zdarma

KupKolo /// Doprava ZDARMA

Nakupujte na eshopu KupKolo a získejte dopravu zdarma. Dopravu zdarma může získat každý nakupující, který si nakoupí na stránkách KupKolo nad 3 000 Kč. Každá objednávka na KupKolo nad 3 000 Kč získává automaticky dopravu zdarma. Na stránkách KupKolo můžete nakupovat přímo jízdní kola a doplňky k nim. Navíc můžete na KupKolo získat s nákupem dopravu zdarma, když si nakoupíte nad […]
28
5
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava ZDARMA na KupKolo

Nakupte s dopravou zdarma na KupKolo. Doplňky na kola nebo přímo samotná kola si můžete nakoupit s dopravou zdarma na eshopu KupKolo. Doprava zdarma z KupKolo je pro každého, kdo si nakoupí nad 2 000 Kč. Dopravu z KupKolo zajišťuje přepravní společnost Česká pošta. Z KupKolo Vám zásilku doručí zdarma Česká pošta nad 2 000 Kč do 24 hodin.
26
8
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web KupKolo ​

Jak ušetřit KupKolo květen 2021