Krytoo

5× slevový kód Krytoo pro prosinec 2021

100%
Krytoo je e-shop, který nabízí originální obaly, kryty a příslušenství pro mobilní telefony, tablety a Apple watch. V jejich sortimentu jsou nabízeny obaly na oblíbené značky telefonů jako jsou Huawei, Samsung, Xiaomi, HTC, Lenovo, Sony, Nokia nebo iPhone. Novinky, akce, slevy Krytoo nabízí odběratelům newsletteru. Každého, kdo objedná nad 600 Kč, čeká od Krytoo doprava zdarma. Sledujte SlevovéKódy.cz a už vám neunikne žádná sleva nebo slevový kupón Krytoo.

Nejlepší slevové kódy Krytoo 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Krytoo

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Krytoo.
Chci 300 Kč
6 %
SLEVA

Získejte unikátní slevu ve výši 6 % na nákup v Krytoo

Proveďte registraci v portálu Tipli a můžete začít sbírat slevy za nákupy v různých e-shopech. Konkrétně v e-shopu Krytoo díky Tipli dosáhnete na Krytoo slevu 6 %. Krytoo sleva se vztahuje na nákup libovolných produktů. Vybírat můžete i z dalších slev, které jsou platné pro e-shop Krytoo.
8
1
Chci slevu
doprava
zdarma

Krytoo → doprava zdarma na váš nákup

Nakupte v e-shopu Krytoo za více než 600 Kč a vaše objednávka vám bude doručena zcela zdarma. K doručení si můžete vybrat Českou poštu (Balík Do ruky, doporučený balík), kurýrní společnost InTime nebo můžete využít osobního oběru v některém z výdejních míst Zásilkovny, která naleznete po celé České republice.
12
4
Chci slevu
6 %
z nákupu zpět

6 % zpět z vašeho nákupu na Krytoo – cashback od Tipli

Pokud se zdarma zaregistrujete na Tipli, za svůj první nákup získáte vstupní finanční bonus. Jestliže jako registrovaný zákazník nakoupíte proklikem z Tipli na Krytoo, můžete za svůj nákup získat 6% cashback odměnu. Odměna vám bude připsaná na váš účet.
10
1
Chci slevu
doprava
zdarma

* Doručení ZDARMA * od Krytoo

Doprava zdarma od eshopu Krytoo je nyní připravena pro každého. Každý zákazník, který si nakoupí na Krytoo za více než 600 Kč, tak získá dopravu zdarma. Doprava zdarma od Krytoo je pro každého zákazníka. Doprava zdarma se načte automaticky, když si nakoupíte za více než 600 Kč. Balíček k Vám domů od Krytoo s dopravou zdarma dopraví jeden […]
15
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Krytoo ► Doprava ZDARMA

Obaly na notebooky, tablety a na mobily. Dále příslušenství pro Apple Watch a také pro mobily můžete nakupovat na Krytoo. Na eshopu Krytoo můžete nakupovat všechny výše zmíněné produkty s dopravou zdarma. Doprava zdarma od Krytoo platí pro každého zájemce, který si u nich nakoupí za více než 600 Kč. Doprava zdarma od Krytoo je na každý […]
16
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Krytoo ​

Jak ušetřit Krytoo prosinec 2021