Kolokrám

3× slevový kód Kolokrám pro prosinec 2021

100%
Kolokrám je specializovaný obchod zabývající se prodejem kol a cyklistických doplňků. Koupit zde můžete silniční i horská kola od značek Colnago, Specialized, Focus a další. Možností je si také nechat kolo sestavit na míru. Doprava je zdarma při nákupu nad 2 000 Kč. Nabídka slev Kolokrám je pravidelně aktualizována. Čas od času můžete najít slevový kód Kolokrám. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má nejnovější slevový kupón Kolokrám.

Nejlepší slevové kódy Kolokrám 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Kolokrám

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Kolokrám.
Chci 300 Kč
slevy
bazar

Bazar e-shopu Kolokrám = nákup se slevou

V e-shopu můžete nakoupit také použité zboží, které najdete v kategorii ,,Bazar”, za velmi výhodné ceny. Pořídit zde můžete jednotlivé komponenty či celá kola od Kolokrám se slevou. Stav položek, včetně konečné ceny, najdete u jednotlivých produktů. Při nákupu není potřeba zadávat žádný slevový kód Kolokrám.
8
5
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava zdarma v e-shopu Kolokrám

Vyberte si z bohatého sortimentu e-shopu a ušetřete na poštovném. Pokud zakoupíte zboží, v minimální hodnotě 2 000 Kč, získáte od Kolokrám dopravu zdarma. Platí i v případě, že Váš nákup obsahuje zboží ve slevě. Poplatky za dopravu Vám nebudou účtovány automaticky, není potřeba slevový kupon Kolokrám.
25
1
Chci slevu
akční
slevy

Kola a cyklistické doplňky se slevou | Kolokrám

Nakupte si vše potřebné pro cyklistiku na jednom místě a ještě ušetřete! V kategorii ,,Výprodej” můžete zakoupit kola, oblečení, ale také cyklistické doplňky od Kolokrám se slevou. Navíc lze, i na zboží ve slevě, využít dopravu zdarma. K nákupu není potřeba žádný slevový kupon Kolokrám.
18
8
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kolokrám ​

Jak ušetřit Kolokrám prosinec 2021