Kodano

6× slevový kód Kodano pro prosinec 2021

100%
Internetový obchod Kodano se specializuje na prodej brýlí a kontaktních čoček. V nabídce obchodu si můžete vybrat dioptrické brýle, sluneční brýle různých stylů obrouček a materiálů a příslušenství pro péči o brýle nebo kontaktní čočky. Brýle dodává řada renomovaných značek jako například Ray Ban, Versace, Oakley, Lacoste a mnoho dalších. Kodano nabízí dopravu zdarma na všechny objednávky a také možnost vrácení zboží do 30 dnů. Nabídka akčních cen a slev Kodano je pravidelně aktualizována. Obchod příležitostně vydává také slevové kódy Kodano. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Kodano.

Nejlepší slevové kódy Kodano 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Kodano

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Kodano.
Chci 300 Kč
aktuální
nabídka

Aktuální akční nabídka v obchodě Kodano (platná)

Internetový obchod Kodano nabízí na svých stránkách aktuální akční nabídky, které lze využít při Vašem nákupu. Nabídka je pravidelně aktualizovaná a Vy si tak můžete ulovit třeba slevový kód Kodano nebo nakoupit výhodně se slevou sluneční i dioptrické brýle. Stačí se jenom podívat, které akce jsou zrovna k mání a je jen na Vás, zda je […]
14
2
Chci slevu
outlet
Kodano

Až 90% sleva v obchodě Kodano = outlet

Vyberte si z více než 150-ti modelů obrub a brýlí v internetovém obchodě Kodano a můžete při svém nákupu ušetřit až 90 %! Nabídka je k mání v kategorii Outlet a Vy si tak můžete ulovit nějakou tu slevu Kodano, aniž byste museli uplatnit slevový kupón Kodano. Užijte si slevy při nákupu značkových brýlí a obrub ještě dnes!
1
0
Chci slevu
dárek k
zakoupenému zboží

Dárek ke každému zboží v obchodě Kodano

Využijte nabídku obchodu Kodano, kdy ke každému zakoupenému zboží v tomto obchodě získáte dárek. Dárek si nemůžete sami vybrat, ale o to víc budete překvapeni, až zásilku z obchodu Kodano rozbalíte. K získání dárku nelze uplatnit slevový kupón Kodano, stačí pouze v obchodě Kodano nakoupit a těšit se, čím Vás obchod překvapí.
29
2
Chci slevu
bezplatná
výměna brýlí

Kodano: záruka bezplatné výměny brýlí (zcela zdarma)

V internetovém obchodě Kodano můžete po dobu 30 dnů od Vašeho nákupu využít bezplatnou výměnu brýlí, které Vám nesedí. Jednoduše napište nebo zavolejte do obchodu Kodano! Kodano na svoje náklady zajistí kurýra, který si od Vás balíček převezme a až ho obdrží zpět, domluví se s Vámi na výměně brýlí za jiné. Takto vrácené brýle musí […]
8
3
Chci slevu
sleva 10 %
za registraci e-mailu

Sleva 10 % za registraci e-mailu na Kodano

Přihlaste se v internetovém obchodě Kodano k odběru newsletteru a na svůj zadaný e-mail obdržíte slevový kód Kodano se slevou 10 % na Váš nákup. Kód je platný 30 dnů od jeho doručení a nevztahuje se na produkty z kategorie Outlet a ani na brýlové čočky. Též ho nemůžete uplatnit s jinými slevami.
28
1
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava zdarma na Váš nákup → Kodano

Ať si v internetovém obchodě Kodano vyberete jakékoliv značkové brýle za jakoukoliv cenu, náklady na poštovné hradit nebudete, čiliž budete mít dopravu zcela zdarma. A nepotřebujete zadávat ani slevový kupón Kodano. Zásilku z obchodu Kodano Vám doručí Česká pošta nebo kurýr GLS. Vyzvednout si ji samozřejmě můžete i osobně.
14
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kodano ​

Jak ušetřit Kodano prosinec 2021