Kika

Ověřené slevové kódy Kika pro listopad 2023​

100%
Kika je řetězec obchodů specializujících se na prodej nábytků a doplňků do domácnosti. Nakoupit můžete postele, skříně, kuchyňské vybavení, poličky a skříňky do koupelny nebo zahradní nábytek. Při nákupu z e-shopu můžete využít prodloužené lhůty na vrácení zboží na 30 dní. Slevy Kika pravidelně aktualizuje. Čas od času obchod vydává slevové kódy Kika. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má nejnovější slevový kupón Kika.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kika ​

Jak ušetřit Kika listopad 2023

Jak bývací pokoje, tak ložnice, jídelny, kuchyně nebo chodba. Všechny tyto místnosti oživíte krásným nábytkem a vybavením všeho druhu. I vy si zasloužíte radost z útulného prostředí. A pokud nevíte, kam na takovou nabídku, obraťte se třeba na společnost Kika, plné nadupaného sortimentu.

Co možná ještě nevíte o prodejnách Kika

Kika je poskytovatelem těchto a mnoha jiných produktů už od roku 1973 a v České republice najdete prodejny na několika místech (Čestlice, kde je zároveň i centrální sklad, pak Brno, Olomouc, Letňany, Ostrava, České Budějovice, Butovice, Plzeň nebo Liberec). Všechna tato místa zároveň slouží i jako výdejní prostor pro e-shop. Vyzvednout lze do 7 dní. A na každé z těchto prodejen se dozvíte, jak v Kika ušetřit.

Jak uplatnit slevový kupón Kika

Kika
Pokud už jste někdy objednávali přes internet, pak ani s nákupem tady nebudete mít větší problémy. Může se ale stát, že nevíte, jak uplatnit slevový kupón Kika. A kam se obrátit s prosbou o pomoc? K dispozici je vám mimo jiné zákaznická linka každý den od 9:00 do 19:00 na čísle 232 005 005. Taktéž je možné napsat si email na eshop@kika.cz.

Pro začátečníky s internetem je tu stručný návod na nakupovaní. Nejprve si vyberte, co nakoupíte. Poté jednotlivé produkty zvolíte tak, že kliknete na obdélníček s nápisem vložit do nákupního košíku. Jakmile budete s obsahem spokojení, přejdete k možnostem platby Kika. Buďto si necháte zaslat balíček k vám domů nebo na jakoukoliv jinou adresu nebo si vyzvednete balík na jedné z kamenných prodejen. Na prodejnách Kika je možnost zaplatit kartou.

Slevový kupón Kika se vkládá do políčka, kde je nápis můj kód Kika, klikněte na Vyplatit. Tímto tlačítkem se vám sleva Kika přepočítá na objednávku.

Při zaslání balíčku k vám domů počítejte s dopravou kolem 3 pracovních dní. Dopravcem je PPL a zaplatíte za dopravu 199 Kč. Při větších zásilkách jako je nábytek a další rozměrné produkty můžete počítat i s vyšší cenou za dopravu (499 Kč, 799 Kč nebo 1499 Kč), kde vždy záleží na objemu objednávky.

Posledním krokem je vyplnění osobních údajů a adresy pro doučení. V tomto kroku se můžete i zaregistrovat a mít náhled nad aktuálními slevami Kika.

Kde vzít slevový kupón Kika

Chcete vědět, jak ušetřit na Kika? Sledujte stránky, kde se dočtete kromě aktuálních slev Kika také o možnostech dopravy nebo výhodných nákupech. V sekci slevy a akce najdete vždy nějakou slevu Kika a konkrétní slevové akce na daný styl, nábytek nebo kousky z výprodeje.

Akční slevy a aktuální slevové kupóny Kika můžete čerpat také na prodejnách u zkušených poradců a prodejců a na pokladně. Po nahlédnutí do letáku taktéž natrefíte na jednu ze slev Kika. Tyto letáky si prohlédnete jak přímo po doručení do schránky, tak i online, poté si je můžete stáhnout do vašeho počítače a prohlížet z pohodlí kdekoliv.

Další výhody nákupu Kika

Pro zákazníky je k dispozici i možnost pronájmu Kika busu, kterým lze převést objemnější nadbytek nad 5000 Kč. Půjčovné je 399 Kč na 3 hodiny. Je to tedy jedna z možností, jak ušetřit na Kika za dopravu.

Pokud plánujete kuchyň u Kika, pak jistě využijete možnosti nechat si zadarmo vytvořit náhled prostřednictvím 3D technologie.

A jednou z neposledních výhod je možnost odborné montáže, která stojí 10 % z částky, kterou u Kika utratíte a paušální poplatek za cestu.

Možnosti platby Kika

Na výběr je platba online kartou on-line nebo pomocí PayPal, zboží se z důvodu okamžitého stržení peněz odesílá už následující den pracovní. Rychlým bankovní převodem ThrustPay zaplatíte z České spořitelny, Fio banky, KB, ReiffeisenBank, nebo Zuno. TrushPay je metoda internetového bankovnictví. A v podobném principu funguje o Sofort. Kromě těchto možností plateb Kika lze zaplatit i klasickým bankovním převodem anebo s pomocí splátek.