Kenwood

4× slevový kód Kenwood pro prosinec 2021

100%
Kenwood je populární a oblíbená firma vyrábějící produkty do kuchyně. V nabídce jsou roboty, tyčové mixéry, odšťavňovače a řada dalších produktů, kterými si můžete vyladit svou kuchyň. Kenwood nabízí na své výrobky 10letou záruku na motor. K tomu můžete získat dopravu zdarma, užít si cashback od Tipli a dalších portálů, a mnoho dalších výhod.

Nejlepší slevové kódy Kenwood 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Kenwood

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Kenwood.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Kenwood: nakupte s dopravou zdarma

Ušetřete na svém nákupu! V případě, že nakoupíte zboží nad 1 200 Kč získáte, jako poděkování, od Kenwood dopravu zdarma. Platí i u nákupů, které obsahují zboží s akční slevou Kenwood. Velkou výhodou je také možnost kombinovat s cashbackem Tipli – ten Vám vrátí 3 % z každé učiněné objednávky na e-shopu.
9
3
Chci slevu
3 %
cashback

Nakupte s 3% cashbackem Tipli | Kenwood

S cashbackem Tipli nakoupíte mnohem výhodněji! Díky registraci můžete využívat výhodné slevy v e-shopu Kenwood, ale také mnohých dalších obchodech. Sleva Kenwood bude vracena na Vaše konto ve formě tzv. cashbacku. Kombinovat lze i s akčními slevami a dopravou zdarma v jednotlivých e-shopech. Slevový kupon Kenwood, k získání odměny, nepotřebujete.
18
4
Chci slevu
5%
sleva

Kenwood → využijte 5% slevu na první nákup

Kuchyňské robory, mixéry, mlýnky, pekárny a mnoho dalších kuchyňských pomocníků, od ověřené značky, zakoupíte v e-shopu po kliknutí na ,,Chci slevu”. Nyní navíc ušetříte 5 % na Vašem nákupu, a to v případě, že zadáte platný e-mail. Na ten obratem obdržíte slevový kupon Kenwood, který sníží cenu Vašeho nákupu. Sleva Kenwood platí do odvolání.
28
1
Chci slevu
akční
slevy

Akční slevy na kuchyňské pomocníky ► Kenwood

Nakupte si kvalitní kuchyňské pomocníky s výhodnou slevou Kenwood! Po kliknutí na ,,Chci slevu” bude zobrazena aktuální nabídka zboží za zvýhodněnou cenu. Využít můžete také dopravu zdarma či cashback Tipli – ušetříte tak ještě více. K získání nižší ceny není zapotřebí unikátního slevového kódu Kenwood, ceny jsou uváděny po slevě.
29
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kenwood ​

Jak ušetřit Kenwood prosinec 2021