Kartell Shop

Slevový kupón Kartell Shop duben 2021

100%
Kartell Shop je oficiálním obchodem stejnojmenné značky nábytku, svítidel, ale také módy a doplňků. Doprava zdarma. Kamenné obchody v Praze a Brně. E-shop má i vlastní blog s inspirací a zajímavostmi. Pravidelně zlevňovaný sortiment. Slevové kódy pro vás pravidelně kontrolují případné slevové kódy Kartell Shop.

Aktuální slevový kód Kartell Shop 2021

200 Kč
za registraci

Získejte 200 Kč za registraci do Tipli

Cashback portál Tipli nabízí bonus 200 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat.
Chci 200 Kč
akční
slevy

Využijte akční slevy v e-shopu Kartell Shop

E-shop nabízí designový nábytek či bytové doplňky za příznivé ceny. Pokud chcete nakoupit ještě výhodněji, doporučujeme prozkoumat kategorii ,,Výprodej”. Právě zde naleznete zboží s akční slevou Kartell Shop. Ve většině případů se jedná o produkty, které byly vystaveny na prodejně – případné efekty najdete v popisu. Slevový kód Kartell Shop, k nákupu, nepotřebujete.
22
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Kartell Shop → nakupte s dopravou zdarma

E-shop nabízí dopravu zdarma od Kartell Shop na všechny objednávky! Nelze využít při nákupu zboží ve Výprodeji, u ostatního zboží nebudou přepravní náklady počítány automaticky – slevový kód Kartell Shop není potřeba. Nabídka je platná do odvolání.
28
1
Chci slevu
až 5 %
cashback

Kartell Shop » Tipli nabízí cashback až 5 %

Pokud ještě nejste zaregistrováni na Tipli, doporučujeme tak učinit co nejdříve! Pouze tak můžete získat cashback Tipli a nakupovat, v mnohých e-shopech, levněji. Sleva Kartell Shop nebude odečtena z konečné ceny ihned, určitá částka bude vrácena na konto Tipli a po potvrzení prodejcem zaslána na Váš bankovní účet. Slevový kód Kartell Shop vlastnit nemusíte.
13
2
Chci slevu
doprava
zdarma

>> Doručení zdarma z eshopu Kartell Shop <<

Nakupte s dopravou zdarma na eshopu Kartell Shop. Nákupem na eshopu Kartell Shop získáte dopravu zdarma na Vaše zboží. Nesmí se jednat o zboží, které se nachází v sekci Výprodej. Dopravu zdarma z Kartell Shop zajišťuje přepravní společnost Expres Van (FOFR). Pokud byste si vybrali zboží ze sekce Výprodej, tak Vám bude doprava naúčtována. Dopravu zdarma získáte nákupem […]
26
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kartell Shop ​

Jak ušetřit Kartell Shop 2021