Kamody

4× slevový kód Kamody pro prosinec 2021

100%
Kamody je internetový obchod specializující se na prodej vybavení do domu a na zahradu. V e-shopu můžete nakoupit bazény, výřivky, vybavení do koupelny, kuchyně nebo pro Vaše domácí zvířecí mazlíčky. Při nákupu nad 3 000 Kč je doprava zdarma. Pro registrované členy je lhůta na vrácení zboží prodloužená na 30 dní a obchod nabízí velké množství slev Kamody. Čas od času můžete narazit na slevové kódy Kamody. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón Kamody.

Nejlepší slevové kódy Kamody 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Kamody

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Kamody.
Chci 300 Kč
výhodná
cena

Získejte výhodnější ceny v e-shopu Kamody

Zaregistrujte se do Klubu Kamody a svoje nákupy budete mít s výhodnější cenou. V registračním formuláři vyplníte své kontaktní údaje a můžete nakupovat tisíce produktů výhodněji. Celá registrace je hotová do dvou minut a ušetří vám na jedné objednávce i několik stokorun. Po přihlášení v e-shopu Kamody pak již uvidíte svoje zvýhodněné ceny.
1
28
Chci slevu
bazarové
zboží

Internetový obchod Kamody = sleva až 70 %

Vybírejte v e-shopu Kamody v kategorii bazar a při svém nákupu můžete ušetřit až 70 %. Internetový obchod Kamody totiž nabízí k prodeji i produkty II. jakosti, přičemž přesný popis té konkrétní vady každého produktu naleznete v detailním popisu zboží. Užijte si své nákupy se slevou.
25
5
Chci slevu
doprava
zdarma

Kamody → doprava zdarma na váš nákup

Nakupte v e-shopu Kamody za alespoň 3 000 Kč a na svoji objednávku tak získáte balíkovou přepravu Českou poštou zdarma. Tato akce Kamody se nevztahuje na produkty Dražice a Tatramat. Pokud si svoji objednávku osobně vyzvednete v kamenné prodejně v Ústí nad Orlicí, též vám náklady na přepravu nebudou účtovány.
30
39
Chci slevu
výprodej
skladu

Výprodej skladu v e-shopu Kamody

Nakupujte poslední kusy skladem za akční ceny v internetovém obchodě Kamody. Tento e-shop nabízí tisíce produktů ve výprodeji skladu. V nabídce tak najdete potřeby nejen pro váš dům, ale třeba i na zahradu či do vaší dílny. Slevami Kamody ve výprodeji můžete potěšit nejen sebe, ale i své děti. K využití akčních cen není potřeba uplatnit žádný slevový […]
8
7
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Kamody ​

Jak ušetřit Kamody prosinec 2021