KamenyProZdraví.cz

Nejlepší slevové kódy KamenyProZdraví.cz květen 2021

100%
Nejen v e-shopu, ale i kamenné prodejně KamenyProZdraví.cz, najdete širokou nabídku léčivých kamenů, vonných tyčinek, šperků, svícnů, lampiček a mnoho dalšího. Obchod často pořádá akce, při kterých vydává slevové kódy KamenyProZdraví.cz. Ušetřit můžete také s věrnostním programem, který má obchod pro vás připravený. Sledujte portál SlevovéKódy.cz a již vám neunikne žádný slevový kód KamenyProZdraví.cz. Navíc můžete využít funkci cashback.

Nejlepší slevové kódy KamenyProZdraví.cz 2021

200 Kč
za registraci

Získejte 200 Kč za registraci do Tipli

Cashback portál Tipli nabízí bonus 200 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat.
Chci 200 Kč
5 %
SLEVA

Získejte dodatečnou slevu 5 % z celého nákupu v KamenyProZdraví

Nelekněte se toho, že tato KamenyProZdraví sleva není odečtena ihned z ceny nákupu. Je to proto, že tuto KamenyProZdraví slevu získáte po nákupu ve formě cashbacku. Pro získání slevy je bezpodmínečně nutné provést registraci v Tipli a až poté nakoupit v KamenyProZdraví.
15
4
Chci slevu
speciální
nabídka

Speciální nabídka na KamenyProZdraví.cz = váš nákup se slevou

Využijte speciální nabídku v e-shopu KamenyProZdraví.cz a nakupujte se slevou! Při nákupu produktů se slevou můžete využít i další slevu na dopravném či získat k objednávce některý z dárků. Ve speciální nabídce obchodu KamenyProZdraví.cz naleznete i novinky v sortimentu. Při využití těchto slev není nutné zadávat žádný slevový kupón KamenyProZdraví.cz.
13
2
Chci slevu
ke kamínku
dárek

Získejte ke každému kamínku dárek na KamenyProZdraví.cz

Pokud zakoupíte v e-shopu KamenyProZdraví.cz čisté kameny a výrobky z nich (nikoliv jakýkoliv orgonitový výrobek), získáte k nákupu orgonitovou květinku či srdíčko za 1 Kč. Jestliže položíte tento orgonit vedle kamínku, nemusíte již mít starosti s tím, jak kamínky dobíjet a čistit. Využijte tuto akci a nakupte v e-shopu KamenyProZdraví.cz ještě dnes.
26
4
Chci slevu
dárek
nad 1 500 Kč

Dárek k vaší objednávce nad 1 500 Kč na KamenyProZdraví.cz

Pokud v e-shopu KamenyProZdraví.cz nakoupíte za více než 1 500 Kč, získáte na svůj nákup nejen dopravu zdarma, ale můžete si vybrat i dárek k vaší objednávce – orgonitovou pyramidu za 1 Kč nebo ochranu před negativní energií a uhranutím za 98 Kč. Využijte této akční nabídky ještě dnes!
15
2
Chci slevu
5%
cashback

5 % zpět z vašeho nákupu na KamenyProZdraví.cz ⇒ cashback od Tipli

Zaregistrujte se na Tipli a získáte finanční bonus za váš první nákup. Poté nakupte proklikem z Tipli v e-shopu KamenyProZdraví.cz a můžete získat 5% cashback. Odměna vám bude připsána na váš účet.
12
1
Chci slevu
získejte
pyramidu

Za každých 500 Kč získáte k vaší objednávce na KamenyProZdraví.cz dárek

Nakupte v e-shopu KamenyProZdraví.cz a ke svojí objednávce můžete získat dárek! Za každých utracených 500 Kč máte nárok na orgonitovou mayskou pyramidu se šungitem a křišťálem za 1 Kč. Pokud tedy nakoupíte za 3 000 Kč, dostanete celkem 6 pyramid. Akční nabídku nelze kombinovat s jinými vyhlášenými akcemi.
8
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava zdarma na váš nákup → KamenyProZdraví.cz

Nakupte v e-shopu KamenyProZdraví.cz za více než 1 500 Kč a na svoji objednávku získáte dopravu zdarma. Zásilku vám doručí Česká pošta jako doporučené psaní, Balík Do ruky či Balík Na poštu.
30
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web KamenyProZdraví.cz ​

Jak ušetřit KamenyProZdraví.cz květen 2021