KamenyProZdraví.cz

Slevový kupón KamenyProZdraví.cz září 2020

100%
Nejen v e-shopu, ale i kamenné prodejně KamenyProZdraví.cz, najdete širokou nabídku léčivých kamenů, vonných tyčinek, šperků, svícnů, lampiček a mnoho dalšího. Obchod často pořádá akce, při kterých vydává slevové kódy KamenyProZdraví.cz. Ušetřit můžete také s věrnostním programem, který má obchod pro vás připravený. Sledujte portál SlevovéKódy.cz a již vám neunikne žádný slevový kód KamenyProZdraví.cz. Navíc můžete využít funkci cashback.

Aktuální slevový kód KamenyProZdraví.cz 2020

5 %
SLEVA

Získejte dodatečnou slevu 5 % z celého nákupu v KamenyProZdraví

Nelekněte se toho, že tato KamenyProZdraví sleva není odečtena ihned z ceny nákupu. Je to proto, že tuto KamenyProZdraví slevu získáte po nákupu ve formě cashbacku. Pro získání slevy je bezpodmínečně nutné provést registraci v Tipli a až poté nakoupit v KamenyProZdraví.
15
4
Chci slevu
speciální
nabídka

Speciální nabídka na KamenyProZdraví.cz = váš nákup se slevou

Využijte speciální nabídku v e-shopu KamenyProZdraví.cz a nakupujte se slevou! Při nákupu produktů se slevou můžete využít i další slevu na dopravném či získat k objednávce některý z dárků. Ve speciální nabídce obchodu KamenyProZdraví.cz naleznete i novinky v sortimentu. Při využití těchto slev není nutné zadávat žádný slevový kupón KamenyProZdraví.cz.
13
2
Chci slevu
ke kamínku
dárek

Získejte ke každému kamínku dárek na KamenyProZdraví.cz

Pokud zakoupíte v e-shopu KamenyProZdraví.cz čisté kameny a výrobky z nich (nikoliv jakýkoliv orgonitový výrobek), získáte k nákupu orgonitovou květinku či srdíčko za 1 Kč. Jestliže položíte tento orgonit vedle kamínku, nemusíte již mít starosti s tím, jak kamínky dobíjet a čistit. Využijte tuto akci a nakupte v e-shopu KamenyProZdraví.cz ještě dnes.
26
4
Chci slevu
dárek
nad 1 500 Kč

Dárek k vaší objednávce nad 1 500 Kč na KamenyProZdraví.cz

Pokud v e-shopu KamenyProZdraví.cz nakoupíte za více než 1 500 Kč, získáte na svůj nákup nejen dopravu zdarma, ale můžete si vybrat i dárek k vaší objednávce – orgonitovou pyramidu za 1 Kč nebo ochranu před negativní energií a uhranutím za 98 Kč. Využijte této akční nabídky ještě dnes!
15
2
Chci slevu
5%
cashback

5 % zpět z vašeho nákupu na KamenyProZdraví.cz ⇒ cashback od Tipli

Zaregistrujte se na Tipli a získáte finanční bonus za váš první nákup. Poté nakupte proklikem z Tipli v e-shopu KamenyProZdraví.cz a můžete získat 5% cashback. Odměna vám bude připsána na váš účet.
12
1
Chci slevu
získejte
pyramidu

Za každých 500 Kč získáte k vaší objednávce na KamenyProZdraví.cz dárek

Nakupte v e-shopu KamenyProZdraví.cz a ke svojí objednávce můžete získat dárek! Za každých utracených 500 Kč máte nárok na orgonitovou mayskou pyramidu se šungitem a křišťálem za 1 Kč. Pokud tedy nakoupíte za 3 000 Kč, dostanete celkem 6 pyramid. Akční nabídku nelze kombinovat s jinými vyhlášenými akcemi.  
8
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava zdarma na váš nákup → KamenyProZdraví.cz

Nakupte v e-shopu KamenyProZdraví.cz za více než 1 500 Kč a na svoji objednávku získáte dopravu zdarma. Zásilku vám doručí Česká pošta jako doporučené psaní, Balík Do ruky či Balík Na poštu.
30
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web KamenyProZdraví.cz ​

Jak ušetřit KamenyProZdraví.cz