Jeans Store

5× slevový kód Jeans Store pro říjen 2023​

100%
Jeans Store je e-shop z denimovou módou pro ženy, dívky, muže i chlapce. V obchodě najdete produkty od značek Pepe Jeans, Salsa, Norton, nebo Reebok. Slevy Jeans Store nabízí pravidelně a nabídka je neustále aktualizována. Nakupujte skvělé kousky a využijte k tomu slevový kód Jeans Store, který má pro vás nachystaný portál SlevovéKódy.cz. Získat peníze z nákupu zpět na Jeans Store vám pomůže funkce cashback.

Nejlepší slevové kódy Jeans Store 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Jeans Store

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Jeans Store.
Chci 300 Kč
Doprava
Zdarma

Doprava zdarma z Jeans Store

Zde můžete na poštovném ušetřit! Nakupte za minimálně 3 999 Kč a získáte od Jeans Store dopravu zdarma. Nabídka je určena všem zákazníkům e-shopu. Využít lze i při nákupu zboží s akční slevou Jeans Store.
30
2
Chci slevu
10 %
Sleva

Sleva 10 % za registraci emailu na Jeans Store

Sleva Jeans Store: 10 % na Váš první nákup. Zaregistrujte Váš email na eshopu Jeans Store a získejte 10% slevu. Jakmile se zaregistrujete bude Vám zaslán slevový kód Jeans Store, který následně uplatníte v objednávce. Slevový kód Jeans Store se vztahuje na veškerý sortiment eshopu. Klikněte a užijte si vstupní slevu, kterou Jeans Store nabízí.
12
1
Chci slevu
akční
Slevy

Pánská móda: Jeans Store se slevou

Slevy Jeans Store na pánský sortiment. Prohlédněte si aktuální cenově zvýhodněnou nabídku a oblečete se za pár korun. Nyní můžete získat na eshopu Jeans Store slevy na pánskou módu. Klikněte a ušetřete na Jeans Store i polovinu původní ceny. Navíc platí pro zákazníky Jeans Store doprava zdarma a tak při nákupu ušetříte i za poštovné.
18
1
Chci slevu
akční
Slevy

Jeans Store: sleva na dámskou módu

Jeans Store: sleva na vybraný dámský sortiment. V nabídce eshopu najdete v sekci “cenový hit” mikiny, svetry, kalhoty a další zboží za bezkonkurenční ceny. Prohlédněte si zvýhodněnou nabídku a využijte na Jeans Store slevy, které zákazníkům nabízí.
18
4
Chci slevu
Cashback
3 %

Cashback 3 % z ceny v Jeans Store

Registrace na Tipli je zdarma a je velmi snadná. Odměnou vám bude sleva na vaši objednávku z Jeans Store. Cashback Jeans Store dosahuje v Tipli 3 %. Portál vám je vyplatí z výše vaší objednávky. Odměna se objeví na vašem kontě a můžete si ji převést na bankovní účet.
16
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Jeans Store ​

Jak ušetřit Jeans Store říjen 2023

Jeans Store má kromě e-shopu také prodejnu Pepe Jeans v obchodním centru na Chodově.

E-shop se zaměřuje na prodej denimového oblečení od značek Pepe Jeans, Salsa, Norton a Reebok. Kromě denimové módy zde naleznete také další pánskou, dámskou, ale i chlapeckou a dívčí módu od těchto značek. Sortiment zahrnuje kompletní nabídku oblečení do spodního prádla, přes obuv až po doplňky.

Chcete poradit s tím, jak ušetřit na Jeans Store? Tento článek vám s tím pomůže. Díky němu můžete ušetřit v Jeans Store, a nakoupit levněji.

Kromě slev, způsobů jak je získat a uplatnit, zde také naleznete rady v případě nutnosti zboží vrátit, či reklamovat.

Jak získat slevový kupón Jeans Store

Slevové kódy Jeans Store jsou jedním ze způsobů, jak ušetřit. Získat slevové kupóny Jeans Store lze v e-shopu v rámci akcí. O těch se můžete dozvědět skrze newsletter obchodu, kdy za odběr získáte 10% slevu na první nákup.

S levové kupóny Jeans Store také naleznete přehledně na jednom místě spolu s dalšími akcemi a slevami, které e-shop nabízí zde na SlevovéKódy.cz.

Jak uplatnit slevový kód Jeans Store

Pokud máte slevový kód Jeans Store, pak ho nezapomeňte uplatnit v nákupním košíku pod zbožím. Slevový kód Jeans Store napište do pole po zakliknutí „Vložit slevový kód“. Nezapomeňte uplatnit slevový kód Jeans Store kliknutím na „Uplatnit“.

Pro kontrolu se podívejte zdali byla sleva slevovým kódem započtena.

Jeans Store

Cashback Jeans Store

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

Jeans Store cashback je další možností, jak ušetřit v Jeans Store. Cashback je zpětná sleva nabízená cashbackovými portály po provedení objednávky v e-shopech. Pokud některý z portálu pro daný obchod cashback nabízí, pak ho snadno získáte nákupem přes stránky portálu. K tomu si založíte zdarma účet, na který vám budou zaslány peníze z objednávky zpět ve výši cashbacku.

Jeans Store cashback nabízejí všechny čtyři cashbackové portály ve výši až 3 % z ceny nákupu bez DPH. Cashback portály jsou PlnáPeněženka, VratnéPeníze, RefundoTipli.

Jeans Store slevy – výprodeje, Black Friday…

Jeans Store slevy naleznete v e-shopu téměř nepřetržitě. Sezónní výprodej Jeans Store je již pravidelnou akcí e-shopu, kdy lze nakoupit s výraznou slevou zboží dané kolekce. Mezi tyto výprodeje samozřejmě patří i letní výprodej Jeans Store.

Jeans Store Black Friday již tradičně také pořádá, kdy v rámci této několikadenní akce lze ušetřit například až 40 % oproti původní ceně zboží a to na veškeré zboží.

Jeans Store Cyber Monday pořádá také. Slev je opravdu mnoho a pokud si počkáte na některou z větších akcí, tak jistě ušetříte nemalou částku oproti nezlevněnému sortimentu.

Jeans Store doprava zdarma a cena poštovného

Jeans Store doprava zdarma je e-shopem nabízen pro všechny objednávky za alespoň 3 999 Kč. Pod touto částkou činí nejlevnější doprava 89 Kč přes Zásilkovnu. Dalším dopravcem zásilek z Jeans Store je kurýr a to za 149 Kč.

Pokud dosáhnete cenou své objednávky na Jeans Store poštovné zdarma, pak pro vás bude zdarma doručení všemi dopravci a způsoby, které Jeans Store nabízí.

Jeans Store vrácení zboží

Jeans Store vrácení zboží do 14 dnů je možné. S případnými dotazy ohledně vrácení zboží Jeans Store se můžete obrátit na podporu na e-mailové adrese info@jeans-store.cz.

Jeans Store vrácení zboží lze provést na prodejně v galerii Harfa v Praze. Nebo ho musíte zaslat na adresu:

Českomoravská 2420/15a
190 00 Praha 9 – Libeň

Náklady na dopravu zboží zasílaného zpět je hrazeno zákazníkem.

Jeans Store reklamace 2023

Jeans Store reklamace zboží probíhá v případě vady způsobené z výroby, ale i dalších závad a chyb ze strany prodejce. V případě nutnosti reklamovat zboží kontaktujte obchod nejlépe na e-mailu info@jeans-store.cz, můžete využít i telefonní číslo +420 773 002 729.

Vlastní reklamační formulář Jeans Store nenabízí, pokud bude vyžadován, pak ho získáte od podpory obchodu.

Jeans Store kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jeans Store telefon: +420 773 002 729 (možnost kontaktovat od 9 – 17 hod.)

Jeans Store e-mail: info@jeans-store.cz

Jeans Store adresa:

Českomoravská 2420/15a
190 00 Praha 9 – Libeň