Jeans Store

Ověřené slevové kódy Jeans Store pro leden 2022

100%
Jeans Store je e-shop z denimovou módou pro ženy, dívky, muže i chlapce. V obchodě najdete produkty od značek Pepe Jeans, Salsa, Norton, nebo Reebok. Slevy Jeans Store nabízí pravidelně a nabídka je neustále aktualizována. Nakupujte skvělé kousky a využijte k tomu slevový kód Jeans Store, který má pro vás nachystaný portál SlevovéKódy.cz. Získat peníze z nákupu zpět na Jeans Store vám pomůže funkce cashback.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Jeans Store ​

Jak ušetřit Jeans Store leden 2022

Jeans Store má kromě e-shopu také prodejnu Pepe Jeans v obchodním centru na Chodově.

E-shop se zaměřuje na prodej denimového oblečení od značek Pepe Jeans, Salsa, Norton a Reebok. Kromě denimové módy zde naleznete také další pánskou, dámskou, ale i chlapeckou a dívčí módu od těchto značek. Sortiment zahrnuje kompletní nabídku oblečení do spodního prádla, přes obuv až po doplňky.

Chcete poradit s tím, jak ušetřit na Jeans Store? Tento článek vám s tím pomůže. Díky němu můžete ušetřit v Jeans Store, a nakoupit levněji.

Kromě slev, způsobů jak je získat a uplatnit, zde také naleznete rady v případě nutnosti zboží vrátit, či reklamovat.

Jak získat slevový kupón Jeans Store

Slevové kódy Jeans Store jsou jedním ze způsobů, jak ušetřit. Získat slevové kupóny Jeans Store lze v e-shopu v rámci akcí. O těch se můžete dozvědět skrze newsletter obchodu, kdy za odběr získáte 5% slevu na první nákup.

S levové kupóny Jeans Store také naleznete přehledně na jednom místě spolu s dalšími akcemi a slevami, které e-shop nabízí zde na SlevovéKódy.cz.

Jak uplatnit slevový kód Jeans Store

Pokud máte slevový kód Jeans Store, pak ho nezapomeňte uplatnit v nákupním košíku pod zbožím. Slevový kód Jeans Store napište do pole po zakliknutí „Vložit slevový kód“. Nezapomeňte uplatnit slevový kód Jeans Store kliknutím na „Uplatnit“.

Pro kontrolu se podívejte zdali byla sleva slevovým kódem započtena.

Jeans Store

Cashback Jeans Store

Cashback Plná peněženka 3,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo 3,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli 3,5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze 3,5 % získat bonus 50 Kč

Jeans Store cashback je další možností, jak ušetřit v Jeans Store.

Cashback je zpětná sleva nabízená cashbackovými portály po provedení objednávky v e-shopech. Pokud některý z portálu pro daný obchod cashback nabízí, pak ho snadno získáte nákupem přes stránky portálu. K tomu si založíte zdarma účet, na který vám budou zaslány peníze z objednávky zpět ve výši cashbacku.

Jeans Store cashback nabízejí všechny čtyři cashbackové portály ve výši až 3,5 % z ceny nákupu bez DPH. Cashback portály jsou PlnáPeněženka, VratnéPeníze, RefundoTipli.

Jeans Store slevy – výprodeje, Black Friday…

Jeans Store slevy naleznete v e-shopu téměř nepřetržitě.

Sezónní výprodej Jeans Store je již pravidelnou akcí e-shopu, kdy lze nakoupit s výraznou slevou zboží dané kolekce. Mezi tyto výprodeje samozřejmě patří i letní výprodej Jeans Store.

Jeans Store Black Friday již tradičně také pořádá, kdy v rámci této několikadenní akce lze ušetřit například až 40 % oproti původní ceně zboží a to na veškeré zboží.

Jeans Store Cyber Monday pořádá také.

Slev je opravdu mnoho a pokud si počkáte na některou z větších akcí, tak jistě ušetříte nemalou částku oproti nezlevněnému sortimentu.

Jeans Store doprava zdarma a cena poštovného

Jeans Store doprava zdarma je e-shopem nabízen pro všechny objednávky za alespoň 1 000 Kč. Pod touto částkou činí nejlevnější doprava 69 Kč přes Balíkovnu České pošty. Dalším dopravcem zásilek z Jeans Store je DPD a to za 99 Kč.

Pokud dosáhnete cenou své objednávky na Jeans Store poštovné zdarma, pak pro vás bude zdarma doručení všemi dopravci a způsoby, které Jeans Store nabízí.

Jeans Store vrácení zboží

Jeans Store vrácení zboží do 14 dnů je možné. S případnými dotazy ohledně vrácení zboží Jeans Store se můžete obrátit na podporu na e-mailové adrese info@jeans-store.cz.

Jeans Store vrácení zboží lze provést na prodejně Pepe Jeans Westfield Chodov v Praze. Nebo ho musíte zaslat na adresu:

NAGANO PARK

KLAR Fashion, s.r.o.

U nákladového nádraží 8

130 00  Praha 3

Náklady na dopravu zboží zasílaného zpět je hrazeno zákazníkem.

Jeans Store reklamace 2022

Jeans Store reklamace zboží probíhá v případě vady způsobené z výroby, ale i dalších závad a chyb ze strany prodejce. V případě nutnosti reklamovat zboží kontaktujte obchod nejlépe na e-mailu info@jeans-store.cz, můžete využít i telefonní číslo +420 773 002 729.

Vlastní reklamační formulář Jeans Store nenabízí, pokud bude vyžadován, pak ho získáte od podpory obchodu.

Jeans Store kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jeans Store telefon: +420 773 002 729 (možnost kontaktovat od 9 – 17 hod.)

Jeans Store e-mail: info@jeans-store.cz

Jeans Store adresa:

NAGANO PARK

KLAR Fashion, s.r.o.

U nákladového nádraží 8

130 00  Praha 3

Adresa prodejny Pepe Jeans Westfield: ROZTYLSKÁ 2321/19, 148 00  PRAHA 4. Obchod má otevřeno 9:00 – 21:00 hod. Pokud potřebujete kontaktovat prodejnu, tak můžete na telefonním čísle +420 773 002 720 nebo na e-mailové adrese info@pepejeans.cz.