Janie

3 slevové kódy Janie na září 2021

100%
Janie je internetový obchod s oblečením. Sortiment obchodu je specializován na pánské a dámské spodní prádlo a plavky, ale v nabídce můžete nalézt i běžné oblečení, vhodné především na sportovní aktivity. Nákupy v hodnotě nad 999 Kč mají dopravu zdarma. Janie slevy pravidelně obměňuje. Obchod čas od času vydává slevové kódy Janie. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Janie.

slevové kódy Janie 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Janie

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Janie.
Chci 300 Kč
aktuální
nabídka slev

Janie | aktuální nabídka plná slev

Vyberte si v e-shopu Janie z aktuální nabídky produktů, které můžete zakoupit velice výhodně, neboť jsou nabízeny se slevou. Slevový kód Janie není třeba, slevy jsou poskytnuty automaticky a hned je vidíte u každého jednotlivého produktu. Akční nabídka je pravidelně aktualizovaná, nenechte si žádnou slevu na Janie ujít.
26
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava zdarma na Váš nákup – Janie

V internetovém obchodě Janie můžete při svém nákupu ušetřit na poštovném, aniž byste museli v nákupním košíku zadávat slevový kupón Janie. Stačí totiž nakoupit za více než 999 Kč a dopravu svojí zásilky máte zcela zdarma. Doručit Vám ji může Česká pošta (Balík Do ruky), kurýr společnosti PPL nebo si ji můžete vyzvednout v kterémkoliv výdejním místě Zásilkovny.
29
2
Chci slevu
11,5%
cashback

11,5 % zpět z Vašeho nákupu na Janie → cashback od Tipli

Zaregistrujte se zcela zdarma na Tipli a jako bonus získáte za svůj první nákup vstupní finanční odměnu. Proklikem z Tipli nakupte, přesně tak jako obvykle, v internetovém obchodě Janie a získáte zpět 11,5 % z hodnoty Vašeho nákupu. Cashback Vám bude vrácen na Váš účet.
28
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Janie ​

Jak ušetřit Janie září 2021