iSpace

Ověřené slevové kódy iSpace pro říjen 2023​

100%
iSpace je obchod, který  se specializuje na prodej mobilních telefonů, tabletů a příslušenství jako jsou nabíječky, pouzdra nebo sluchátka. Zakoupit můžete produkty značek Samsung, Asus, Lenovo, Huawei a mnoha dalších. Slevy iSPACE pravidelně obměňuje. Čas od času můžete najít slevové kódy iSPACE, které pro vás hledá portál SlevovéKódy.cz. K dispozici je také doprava zdarma.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web iSpace ​

Jak ušetřit iSpace říjen 2023

Obchod iSpace poskytuje širokou nabídku sortimentu. Najdete zde mobilní telefony, tablety, chytré hodinky, fitness náramky, robotické vysavače, domácí spotřebiče, televizory, fotoaparáty a vybavení IT, jako jsou notebooky, monitory nebo externí disky. Na výběr je z produktů značek Samsung, Apple, Huawei, Lenovo a dalších.

Kromě e-shopu můžete nakoupit i kamenných prodejnách, které najdete například v Olomouci, ve Vyškově, v Jihlavě,v Praze nebo ve Zlíně.

Možností, jak ušetřit na iSpace, je několik. Využít můžete nabídku na dopravu zdarma nebo pravidelní akční nabídky.

Jak získat slevový kupón iSpace

Využijte náš web Slevovékódy.cz a neuteče vám ani jedna slevová nabídka nebo slevový kupón iSpace.

Přihlaste se k odběru novinek a včas se dozvíte o nových slevových kupónech iSpace. Bude také pravidelně dostávat informace o novinkách a slevách.

Slevové kupóny iSpace mají omezenou platnost a často se vztahují jen na vybrané zboží.

Jak uplatnit slevový kód iSpace

iSpace

Slevový kód iSpace vepíšete do pole “Slevový/dárkový poukaz” pod vybraným zboží v prvním kroku nákupu. Pro odečtení slevy stisknete “Vložit

Pokud byl slevový kód iSpace zadán správně nebo nevypršela jeho platnost, sleva bude odečtena z celkové ceny objednávky. Slevové kódy nelze vzájemně kombinovat. Pokud vlastníte více kódů, vložte je do prázdného pole za sebe a systém vybere nejvýhodnější slevu.

Cashback iSpace

Díky službě cashback budete dostávat peníze za všechny uskutečněné objednávky online. Tuto odměnu poskytují cashbackové portály jako jsou Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze.

Portál vypočítá výši slevy pro daný obchod a tu poté získáte za každý nákup zpátky. Odměny si poté vyplatíte na bankovní účet. Stačí se zaregistrovat na některém z portálů  a všechny nákupy provádět právě přes něj. Registrace je zcela zdarma.

V současné době není cashback iSpace dostupný.

iSpace slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy iSpace na vybrané produkty najdete v kategorii “AKCE”. V nabídce najdete zlevněné mobilní telefony značek Huawei, Samsung nebo Alcatel, dále tablety, fotoaparáty, televizory a další příslušenství.

Pravidelně můžete narazit i na různé akční nabídky na výhodný nákup vybrané elektroniky. Tyto nabídky jsou pravidelně obměňované. K vybraným produktům nabízí iSpace dárek zdarma.

Výjimkou není ani slevová akce iSpace Black Friday, během které nakoupíte mobilní telefony a další nabízenou elektroniku za snížené ceny.

iSpace doprava zdarma a cena poštovného

Pro všechny objednávky nad 1 000 Kč platí na iSpace doprava zdarma. Objednané zboží do 16:00 hod. v pracovní den iSpace ihned expeduje. V případě osobního odběru na pobočce, si dostupnost ověříte v odkazu zboží “Dnes na prodejně?

Způsoby doručení:

  • Osobní vyzvednutí – ZDARMA
  • Česká pošta – balík do ruky nebo na poštu – 77 Kč
  • DPD – 77 Kč
  • Zásilkovna – 55 Kč + 15 Kč dobírka
  • Kurýrní služba Messenger po Praze – 219 Kč
  • Toptrans pro rozměrné zásilky – ZDARMA

Zboží je možné uhradit hotově, kartou na pobočce, platbou on-line, předem zálohovou fakturou nebo na splátky.

Čas od času nabízí iSpace dopravu zdarma v rámci marketingových akcí. Při nákupu nad danou minimální částku obdržíte zboží zcela zdarma na vaši zadanou adresu.

iSpace vrácení zboží

Vrácení zboží iSpace je možné do 14 dnů od nákupu. Odstoupení od smlouvy ohlaste písemně na e-mailovou adresu: odstoupeni@setos.cz telefonicky na čísle +420 241 021 666 nebo zašlete na adresu:

SETOS spol. s r.o., reklamační oddělení,
Nord Park hala č. 9,
K Bílému vrchu 2978/5,
193 00 Praha 9.

Využít můžete formulář pro vrácení zboží.

Vrácení zboží iSpace je nutné provést nejpozději do 7 dnů od odstoupení od smlouvy na výše uvedenou adresu. Produkty by měly být vhodně zabalené, nejlépe v originálním obalu, aby nedošlo k poškození. Částka bude vrácena nejpozději do 14 dnů po odstoupení od smlouvy a doručení zboží zpět do obchodu.

iSpace reklamace 2023

Reklamace iSpace může být uplatněna během záruční lhůty, která je ze zákona 24 měsíců. Kratší záruka 6 měsíců platí při nákupu baterií. Pokud se na zboží objeví vada, informujte reklamační oddělení na telefonním čísle 241 021 677 nebo e-mailem na adresu: reklamace@setos.cz pro urychlení reklamace.

Zboží doručte na adresu uvedenou níže nebo na  kteroukoliv z provozoven osobně nebo poštou. Spolu se zbožím předložte i záruční list, dodací list nebo fakturu o koupi s popisem vady a reklamačním formulářem.

Adresa reklamačního oddělení:

SETOS spol. s r.o.,
Nord Park hala č. 9,
K Bílému vrchu 2978/5,
193 00 Praha 9

K reklamovanému zboží přiložte i dané příslušenství. Pokud je to možné, doručte zboží v původním obalu, aby nedošlo k dalšímu poškození.

Pověřený pracovník rozhodne o reklamaci ihned, případně do 3 dnů. Zákazník obdrží reklamační protokol  s popisem závady, způsobem a termín vyřízení reklamace. Záruka se nevztahuje na mechanická poškození nebo poničení neodbornou instalací.

iSpace reklamace musí ze zákona vyřídit do 30 dnů.

iSpace kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Ohledně dotazů k objednávkám a dostupnost zboží využijte iSpace kontakt na telefonním čísle +420 241 021 666. Linka je k dispozici od pondělí do pátku v 9:00-17:00 hod.

Obchod můžete kontaktovat i elektronickou poštou iSpace e-mail na adrese: iSPACE@setos.cz.