Invia

4× slevový kód Invia pro říjen 2022​

100%
Invia je prodejce dovolených. Na portálu Invia naleznete nejširší nabídku zájezdů na českém trhu. Vybrat si můžete z dovolených v Česku, u evropských moří nebo v exotických destinacích. Invia garantuje nejnižší ceny a zprostředkovává dovolené od společností ČEDOK, Alexandria, Firo tour a mnoha dalších. Slevy Invia pravidelně obměňuje v závislosti na sezóně. Narazit můžete na slevové kódy Invia. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Invia.

Nejlepší slevové kódy Invia 2022

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Invia

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Invia.
Chci 300 Kč
First
Minute

Mimořádné slevy na First minute od Invia

Kupte s předstihem Vaši dovolenou a získejte za včasný nákup na Invia slevy. Invia nabízí široký výběr zájezdů do celého světa. Při vhodném načasování můžete za dovolenou ušetřit tisíce korun. Klikněte a prohlédněte si aktuální nabídku ušetřete na Invia za Vaši dovolenou.
17
6
Chci slevu
Last
Minute

Last minute Invia = slevy na zájezd

Last minute slevy Invia. Online široká nabídka zájezdů do celého světa. Při nákupu zájezdu na poslední chvíli můžete ulovit na portále Invia slevy i více než 50 % z původní ceny. Klikněte na “Chci slevu” a ušetřete s Invia na Vaší dovolené.
17
7
Chci slevu
Akce
Slevy

Akce Invia : slevy a dárky k Vašemu zájezdu

Objednejte si zájezd od Invia a nechte se potěšit nejrůznějšími dárečky a pozornostmi od pořádající cestovní kanceláře. Klikněte na “Chci slevu” a vyberte si z mnoha zájezdů, ke kterým dostanete dárek zdarma. Pro získání dárku není nutné mít slevový kód Invia.
24
2
Chci slevu
Seniorské
Slevy

Získejte na Invia slevy pro seniory

Invia: slevy pro seniory. Užijte si zralý věk naplno. Vyberte si ze široké nabídky zájezdů Invia se slevou pro seniory 55+. Vydejte se poznávat svět a ještě ušetřete s Invia na vybraných zájezdech se slevou. Pro aktuální nabídku zlevněných zájezdů klikněte na “Chci slevu”.
9
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Invia ​

Jak ušetřit Invia říjen 2022

Invia nabízí nejširší výběr zájezdů na českém trhu.

Na Invia najdete zájezdy za exotikou, poznávací zájezdy, rodinné dovolené, eurovíkendy či možnosti pronájmu a ubytování v apartmánech. Pro všechny milovníky cestování a pro ty, kteří přemýšlejí o dovolené, je určen právě portál Invia. Najdete zde na jednom místě obrovské množství zájezdů vytvořených ve spolupráci s kvalitními českými a německými cestovními kancelářemi. Využijte slevy na zájezdy, dovolené či pobyty a cestujte letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. Vyberte si a zadejte vámi požadovaná kritéria na délku pobytu, datum, kdy chcete dovolenou nebo zájezd uskutečnit, počet osob, určete si možnosti stravování, ať už se snídaní, polopenzí, plnou penzí nebo all inclusive, stejně jako kategorii ubytování a hotelu a dovolená může začít.

Pokud se chystáte hledat dovolenou na Invia, mohli byste díky nám ušetřit. My sledujeme veškeré slevy a aktualizujeme všechny slevové kupóny Invia. Znamená to, že dovolená může být mnohem výhodnější.

Jak uplatnit slevové kupóny Invia

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód Invia. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit na Invia. Zadat slevový kód Invia je velice jednoduché.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón Invia

Na našem webu naleznete širokou nabídku slevových kódů Invia. Snažíme se stále aktualizovat naši databázi slevových kupónů jak do Invia, tak i do jiných internetových obchodů. Použití našeho webu je snadné, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kupón Invia. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kód Invia .

Aktuální slevy Invia. Jak ušetřit?

Invia pravidelně nabízí slevy, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent.