Intimia

Nejlepší slevové kódy Intimia září 2021

100%
Intimia je internetový obchod specializující se na prodej spodního prádla, plavek a módních doplňků od značek Gina, Anais, Softline a mnoho dalších. Při nákupu nad 1 499 Kč můžete využít dopravy zdarma. Nabídka slev Intimia je pravidelně obměňována. Příležitostně můžete narazit na slevové kódy Intimia. Náš web pro Vás má nachystaný aktuální slevový kupón Intimia.

Nejlepší slevové kódy Intimia 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Intimia

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Intimia.
Chci 300 Kč
bonusové
slevy

Bonus program Intimia → slevy pro věrné zákazníky

Vstupte do Bonus programu a využívejte všech nabízených výhod a slev Intimia. Při každém nákupu se Vám budou na účet přičítat body, které následně využijete ve formě slevy na další nákup či k získání dárku. Při vstupu do Klubu není potřeba žádný slevový kód Intimia, stačí se zaregistrovat v e-shopu.
26
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Intimia: doprava zdarma na Váš nákup

Vyberte si v e-shopu z široké nabídky spodního prádla a ušetřete na poštovném. V případě objednávky nad 1 499 Kč, získáte od Intimia dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kód Intimia, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
16
2
Chci slevu
slevy
výprodej

Stovky produktů s výraznou slevou = outlet Intimia

Nakupte si kvalitní spodní prádlo v e-shopu Intimia se slevou. Vybírat můžete z široké nabídky, která je neustále aktualizovaná. Navíc lze, i při nákupu zboží ve slevě, využít dopravu zdarma. K nákupu není potřeba žádný slevový kód Intimia.
19
4
Chci slevu
akční
slevy

Až 50% slevy spodního prádla → Intimia

V kategorii ,,Akce” najdete zboží s výhodnými slevami od Intimia. Díky tomu si můžete pořídit spodní prádlo za velmi výhodné ceny. Sleva je již v konečné ceně akceptována, není nutné zadávat slevový kód Intimia.
21
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Intimia ​

Jak ušetřit Intimia září 2021