Import Market

Ověřené slevové kódy Import Market pro březen 2023​

100%
Eshop Import Market nabízí potraviny a drogistické zboží ze zahraničí. K dispozici jsou stovky produktů známých i neznámých firem ze zahraničních trhů. V nabídce jsou potraviny od Ritter sport, Fabuloso, Edeka a dalších. Obchod nabízí dopravu zdarma nebo za přijatelných podmínek. Spolupracuje s cashback portálem a pravidelně nabízí vybrané produkty ve slevě.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Import Market ​

Jak ušetřit Import Market březen 2023

Import Market nabízí drogerii a trvanlivé potraviny převážně z Německa. Nakoupíte zde výrobky i z dalších západoevropských zemí. Nabídka některých značek je dobře známá i na našem trhu. Jmenujme například Ariel, Bris, Green line, Henkel, Lenor, Omo, Perfex, Schwarzkopf & Henkel, Softlan. Najdete zde však i speciální značky, které se běžně v Čechách neprodávají. Sídlo e-shopu se nachází v Bílém Podolí.

Sortiment obchodu je bohatý na kvalitní drogerii. Import Market přináší vše, co vy a vaše domácnost potřebuje. Z potravin obchod dováží např. polévky, instantní jídla, těstoviny, rýže, obilniny, omáčky, koření a dochucovadla, konzervy a maso ve vlastní šťávě. Nechybí ani ovocné kaše a svačinky. V e-shopu nakoupíte rovněž konzervy pro psy a kočky.

Pomoci při výběru může také nákupní rádce Heureka. Nakupující na něm naleznou uživatelské recenze, ve kterých se lidé dělí o své zkušenosti s internetovým obchodem Import Market.

Pokud chcete ušetřit Import Market a nakoupit za skvělé ceny, stačí jen využít akce, které obchod nabízí. Uplatněte slevový kupón a nakupte vše potřebné za levnější ceny. Využijte také dopravu zdarma při určité hodnotě objednávky, cashback, pravidelné slevy, či dárky  k nákupu.

Jak získat slevový kupón Import Market

Pokud se na stránkách Import Market zaregistrujete k odběru newsletteru, budete dostávat na e-mail přehled všech výhodných akcí a neunikne vám ani žádný aktuální slevový kód Import Market. Tyto slevy nabízí internetový obchod v rámci svých akčních kampaní a speciální slevový kupón posílá také odběratelům zpravodaje.

Slevové kódy Import Market však zatím nenaleznete při nákupní akci Dny Marianne a ani Nákupy OnaDnes.

Na našem webu SlevovéKódy.cz jste správně. Pokud chcete výhodně nakoupit, tak se zde před odesláním objednávky podívejte, zda se zrovna nenabízí nějaká sleva právě pro to vaše zboží v daném internetovém obchodě.

Jak uplatnit slevový kód Import Market

Slevový kupón Import Market uplatníte při vyplňování objednávky na stránkách obchodu. Přečtěte si podmínky využití slevového kupónu a jeho aktuálnost. Slevové kupóny lze využít pouze ve stanovenou dobu platnosti a někdy mohou být limitovány i typem zboží.

Po výběru produktů si překontrolujte nákupní košík. Pod objednaným zbožím dole uvidíte kolonku “Dárky a slevy“, kde do prázdného políčka napíšete nebo zkopírujete slevový kód. Klikněte na tlačítko “Přidat“ a vaše nová cena se automaticky zobrazí na pravé straně. Platný Import Market slevový kupón vám tak okamžitě sníží cenu nákupu. Pokračujte dále v objednávce dle instrukcí až po její konečné odeslání.

Pokud náhodou zadáte kód nesprávně či neplatný slevový kód, vyskočí chybová hláška a sleva nebude odečtena.

Cashback Import Market

Cashback Plná peněženka4,2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo4,2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli4,2 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze4,2 % získat bonus 50 Kč

Cashback Import Market nabízejí portály PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.cz a VratnéPeníze.cz. Nakupte přes odkaz z jednoho těchto portálů a budete mít 4,2 % z vašeho nákupu na Import Market zpět.

Pokud nejste zaregistrováni na cashbackovém portále, nutno tak před nákupem učinit. Některé portály vám při registraci na účet připíšou i vstupní bonus. Stačí se do svého oblíbeného obchodu dostat proklikem přes některý z cashback portálů. Po uskutečnění nákupu vám pak přijde část zaplacené ceny zpět.

Import Market slevy – výprodeje, Black Friday…

Veškeré produkty Import Market splňují německé standardy, a vy tak můžete počítat s tou nejvyšší kvalitou, a to dokonce bez nutnosti cestovat za hranice naší republiky. Kvalitní značkovou drogerii určenou pro západní trh si lze objednat z pohodlí domova. O akcích a slevách Import Market se lze dozvědět na internetových stránkách obchodu,

Peníze lze šetřit také díky akčním cenám, které e-shop pravidelně nabízí. Zlevněné zboží v dané kategorii lze vyfiltrovat přes štítek “Akce“. Výše procentní slevy se zobrazí v zeleném kolečku u zlevněného výrobku. Není tak možné, aby Import Market slevy kdokoliv přehlédl.

Podívejte se do sekce Import Market výprodej. Obvykle se jedná o doprodej limitovaných edicí, sezónních produktů či výprodeje skladových zásob. Po vyprodání zásob není již možné toto zboží zakoupit za výhodnější ceny.

E-shop se zatím neúčastní akce Import Market Black Friday. Ovšem i v tyto dny internetový obchod nabízí celoroční stabilní výprodeje za jedinečné ceny. Všechny akce se máte možnost dozvědět i na Facebooku.

Import Market doprava zdarma a cena poštovného

Dobrou zprávou je, že na Import Market lze ušetřit i na dopravě. Poštovnému se lze vyhnout při objednávce nad 600 Kč pro Zásilkovnu a Balíkovnu, nad 1 000 Kč pro ostatní. Velmi často však nabízí Import Market dopravu zdarma bez omezení nebo na objednávky za nižší hodnotu.

Cena dopravy:

  • Zásilkovna – výdejní místo od 79 Kč
  • Česká pošta – doručení do Balíkovny od 79 Kč
  • Česká pošta – doručení Balík Do ruky – objednávky do 600Kč od 99 Kč,
    objednávky od 600 Kč do 1 000 Kč od 49Kč, objednávky nad 1 000 Kč zdarma 
  • PPL – přepravní kurýr – objednávky do 600 Kč od 109 Kč, objednávky od 600 Kč do 1 000 Kč od 49 Kč, objednávky nad 1 000 Kč zdarma

Zásilky e-shop doručuje do 48 hodin. Platbu za zboží lze provést bankovním převodem nebo si připlatit 49 Kč za dobírkou. Dobírka lze využít pouze pro objednávky nad 300 Kč. Novinkou je platba prostřednictvím Twisto (tj. zboží dostanete hned a zaplatíte do 30 dnů).

Import Market vrácení zboží

Import Market vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů. Zboží musí být vráceno v neporušeném stavu, nepoškozené, kompletní a v originálních obalech.

Nepoužitý výrobek pečlivě zabalte, přiložte vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy a doklad o koupi. Poté ho odešlete na tuto adresu:

importmarket.cz – eshop galery s.r.o.
Bílé Podolí 18
285 72 Bílé Podolí

Peníze vám budou vráceny nejpozději do 14 dnů od převzetí zásilky.

Import Market reklamace 2023

Na veškeré zboží nabízené v e-shopu Import Market se vztahuje zákonná záruční doba 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. V případě Import Market reklamace informujte obchod neprodleně e-mailem a sdělte i váš preferovaný způsob vyřízení reklamace.

Reklamovaný výrobek je nutné zaslat zpět na adresu e-shopu. Vyplňte reklamační formulář, podrobně popište závadu, přiložte kopii faktury a záruční list.

Při uznané reklamaci vám Import Market zboží vymění za nové nebo nabídne vrácení peněz. Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a Import Market je vám povinen vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Import Market kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě potřeby je tu pro vás Import Market telefon +420 603 903 961, nebo Import Market e-mail info@importmarket.cz. Jakýkoliv dotaz můžete položit i přes kontaktní formulář.

Import Market adresa pro vrácení a výměnu zboží:
importmarket.cz
eshop galery s.r.o.
Bílé Podolí 18
285 72 Bílé Podolí