Huawei

3× slevový kód Huawei pro prosinec 2021

100%
Čínská technologická společnost Huawei je známá především prodejem chytrých telefonů. V České republice provozuje také vlastní e-shop, ve kterém nabízí Huawei slevy na široký sortiment telefonů, sluchátek nebo chytrých hodinek. Podívejte se níže na portál Slevovékódy.cz, kde najdete slevové kupóny Huawei a další možnosti a informace o výhodném nákupu.

Nejlepší slevové kódy Huawei 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Huawei

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Huawei.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Huawei ► využijte dopravu zdarma

Vyberte si v e-shopu z široké nabídky produktů Huawei za příznivé ceny a ještě ušetřete na poštovném. V případě objednávky, v minimální hodnotě 999 Kč, získáte od Huawei dopravu zdarma. Pro získání této výhody není potřeba žádný slevový kód Huawei, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
28
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Huawei >> DOPRAVA ZDARMA

Pokud máte rádi značku Huawei nebo se od ní chystáte nakoupit, tak nyní můžete nakoupit online na eshopu Huawei. Na tomto eshopu si můžete zakoupit velké množství elektroniky. Nakoupit si na eshopu Huawei můžete telefon, tablet, síťové prvky a další zboží. Od Huawei můžete získat dopravu zdarma na Váš nákup. Doprava zdarma je pro každého […]
8
3
Chci slevu
doprava
zdarma

Huawei /// Doprava ZDARMA

Nakupujte doplňky a zařízení od Huawei. Nyní můžete k nákupu na eshopu Huawei získat dopravu zdarma. Abyste získali benefit, kterým je doprava zdarma, tak musíte pouze nakoupit na Huawei za více než 999 Kč. Doprava zdarma je od 999 Kč. Dopravu zdarma od Huawei můžete využít na širokou škálu nabídky, které Huawei na svých stránkách nabízí. K nákupu na […]
23
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Huawei ​

Jak ušetřit Huawei prosinec 2021

Huawei je předním globálním poskytovatelem infrastruktury informační a komunikační technologie a chytrých zařízení. Značka je nejvíce známa svými smartphony, které poskytují svým zákazníkům kvalitní zpracování, nové technologie, líbivý design a to vše za příznivou cenu.

Huawei ale kromě mobilních telefonů nabízí také tablety, počítače, sluchátka, chytré hodinky, příslušenství a další. To vše a mnohem více naleznete v tomto oficiálním e-shopu značky.

V tomto obchodě najdete také oficiální servis a podporu Huawei produktů.

V následujícím článku se dozvíte, jak ušetřit na Huawei e-shopu, na které akce si počkat, či kam se obrátit v případě nutnosti reklamovat nebo vrátit zakoupené zboží.

Způsobů, jak ušetřit v Huawei při nákupu je mnoho, proto si přečtěte tento článek, který vám pomůže maximálně ušetřit.

Jak získat slevový kupón Huawei

Potřebujete získat slevové kupóny Huawei? Pak nejen s tím vám SlevovéKódy.cz pomohou, najdete je u nás spolu s dalšími akcemi a slevami, které e-shop pořádá, přehledně na jednom místě.

Slevové kódy Huawei lze také získat v e-shopu během promo akcí, na sociálních sítích nebo odběrem newsletteru z e-shopu.

Jak uplatnit slevový kód Huawei

Huawei

Pokud máte slevový kód Huawei, nejlepším způsobem, jak uplatnit slevový kód Huawei je v druhém kroku objednávky pod zbožím, které si chcete zakoupit, kliknutím na „Použít Kupón“ v poli „Použít dostupné slevové kupony“, do pole v zobrazeném okně. Nezapomeňte potvrdit klepnutím na použít.

Pro jistotu si zkontrolujte slevu, kterou jste měli získat za uplatněný slevový kupón Huawei.

Cashback Huawei

Cashback Refundo4 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 4 % získat bonus až 300 Kč

Využitím cashbacku vám bude část z ceny vašeho nákupu v e-shopu prostřednictvím jednoho z cashbackových portálů vrácena. Objednávka musí být provedena skrze stránky portálu. Vše je zdarma.

Huawei cashback je nabízen ve výši 4 % od cashbackového portálu Refundo a až 4 % od portálu Tipli. Mezi další cashbackové portály patří VratnéPenízePlnáPeněženka, které ale pro Huawei cashback neposkytují.

Huawei slevy – výprodeje, Black Friday…

Huawei slevy najdete velice často, protože e-shop akce pořádá téměř nepřetržitě. Například Huawei Black Friday nebo Cyber Monday Huawei.

Huawei sleva je v obchodě i pro vybrané modely na příslušenství, kdy k vybraným telefonům pořídíte sluchátka za pouhou symbolickou korunu.

Huawei doprava zdarma a cena poštovného

Huawei doprava zdarma je vaše, pokud nakoupíte nad 999 Kč. Cena za dopravu je standardně 100 Kč.

Zboží vám bude doručeno službou DHL, v e-shopu si nelze zvolit jiného dopravce.

Huawei vrácení zboží

Huawei vrácení zboží do 14 dnů je možné bez udání důvodu. Aby vám vrácení bylo uznáno, tak zařízení nesmí být poškozeno ani více používáno než je nutné pro jeho vyzkoušení. Při v racení zboží Huawei můžete buďto v sekci „mé objednávky“ v e-shopu zvolit danou objednávku a volbou „vrácení“, nebo kontaktovat telefonicky na čísle +420 239 018 465 či e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu shop.cz@huawei.com zákaznickou podporu.

Huawei reklamace 2021

Huawei reklamace zboží je možná skrze zákaznickou linku a to telefonicky na čísle +420 239 018 465 nebo e-mailem na shop.cz@huawei.com. Záruka se nevztahuje samozřejmě na opotřebení výrobku jeho obvyklým používáním a také na nevhodný výběr výrobku.

Reklamace Huawei vyřizuje do 30 dnů od obdržení.

Huawei formulář pro reklamace na svých stránkách nenabízí, získáte ho případně od podpory, pokud ho e-shop vyžaduje.

Vždy se řiďte pokyny podpory.

Záruka na všechno zboží Huawei je stanovena na 24 měsíců dle Občanského zákoníku.

Huawei kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Podporu lze kontaktovat na Huawei telefon +420 239 018 465 a to od po – pá: 8:00 -18:00 (kromě státních svátků), Huawei e-mail je shop.cz@huawei.com, nebo prostřednictvím online chatu na stránkách obchodu, který je aktivní ve stejném čase jako telefonická podpora.

Veškerá podpora Huawei je v českém jazyce.

Prodejny Huawei v Česku také najdete a to v Praze na Chodově v obchodním centru a na Národní třídě. Huawei servisy najdete hned na několika místech po České republice díky své autorizované síti, kterou si můžete zobrazit také na stránkách tohoto e-shopu.