Home-Point.cz

Slevový kupón Home-Point.cz duben 2021

100%
Home-Point.cz je e-shop, který vám nabízí širokou nabídku domácích a kuchyňských potřeb a dekorací. V obchodě najdete produkty značek Curver, Makro, KDS Sedlčany, Belis, Blaumann, Bergner a další. Slevy Home-Point.cz nabízí často a nabídku pravidelně obměňuje. Možností, jak na Home-Point.cz ušetřit, je hned několik. Využít můžete slevový kód Home-Point.cz nebo nakoupit s funkcí cashback. K dispozici je doprava zdarma při splnění podmínek.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Home-Point.cz ​

Jak ušetřit Home-Point.cz 2021

Home-Point.cz nabízí široký výběr domácích potřeb a dekorací. Své místo zde má i sortiment pro zahradu. Provozovatelem Home-point.cz je společnost PROhome s.r.o., která je na naší domácí scéně od roku 2005.

Nakoupíte zde vše, co v domácnosti můžete potřebovat. Kuchyňské potřeby jako hrnce, pekáče, mísy, dózy, vařečky, struhadla, mlýnky, škrabky, nápojové sklo, podnosy, koše na prádlo, plechy a formy na pečení, podnosy, hrnky, šálky, termosky, vakuové pytle, boxy na toaletní potřeby, utěrky, mopy, koše na prádlo, dekorace pro oslavu a párty, nebo také květináče, kanystry a zahradní osvětlení.

U výrobků naleznete detailní fotografie s popisem produktů. Výběr vám pochopitelně usnadní i přehledné filtrování zboží.

Na e-shopu funguje Zákaznická podpora, pracovníci jsou připraveni odpovědět na vaše dotazy týkající se výrobků a pomoci s nákupem. Telefonní linka +420 511 187 888 je pro vás v provozu v pracovní dny od 7,00 do 15,30 hod., dotaz lze odeslat i e-mailem.

Před zakoupením zboží si můžete jeho cenu porovnat i ve srovnávači Heureka, porovnat dopravné a přečíst si i hodnocení obchodu.

Možností, jak ušetřit na Home-Point.cz, je skutečně velmi mnoho. Prohlédněte si nabídku Home-Point.cz. Internetový obchod přináší mimořádné nabídky v podobě slev, akcí a dárků. Máte možnost levnějšího nákupu díky slevovým kódům Home-Point.cz. Nechybí doprava zdarma i nákup s cashbackem.

Jak získat slevový kupón Home-Point.cz

Slevový kupón Home-Point.cz nabízí internetový obchod v rámci svých akčních kampaní.

Pokud se na stránkách Home-Point.cz zaregistrujete k odběru newsletteru, tak budete na e-mail dostávat přehled všech výhodných akcích a neunikne vám ani žádný nový slevový kód Home-Point.cz.

Pokud hledáte Home-Point.cz slevy, tak jste na našem webu SlevovéKódy.cz správně. I na této naší stránce vám nabízíme slevový kupón Home-Point.cz, se kterým šetříte své peníze.

Máme zde i platné slevové kódy a výhodné nabídky do mnoha dalších obchodů. Ty pro vás pravidelně vyhledáváme a kontrolujeme.

Jak uplatnit slevový kód Home-Point.cz

Poradíme vám, jak uplatnit slevový kód Home-Point.cz.

Po výběru zboží si překontrolujte nákupní košík. Pod objednaným zbožím uvidíte kolonku “Poukaz“ pro zadání slevového kódu. Vložte kód kupónu do příslušné kolonky a klikněte na zelené tlačítko “Aplikovat”. Vaše sleva se automaticky zobrazí na pravé straně u údajů o ceně, platný slevový kupón Home-Point.cz vám tak sníží cenu nákupu.

Cashback Home-Point.cz


7,5 % získat bonus 60 Kč5 % získat bonus 50 Kč5 % získat bonus 200 Kč5 % získat bonus 50 Kč

Určitě je příjemné nakupovat na internetu a následně získat část svých peněz zpět. Přesně tak funguje cashback.

Cashback Home-Point.cz nabízí PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.cz a VratnéPeníze.cz.

Stačí se do svého oblíbeného obchodu dostat proklikem přes některý z cashback portálů. Po uskutečnění obchodu pak nakupujícímu přijde část zaplacené ceny zpět

Pokud nejste zaregistrováni na cashbackovém portále, nutno tak před nákupem učinit. Některé portály vám při registraci na účet připíšou i vstupní bonus.

Například při nákupu přes portál PlnáPeněženka.cz budete mít 7,5 % z vašeho nákupu zpět.

Home-Point.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Internetový obchod nabízí svým zákazníkům různé akce a Home-Point.cz slevy.

Na banneru, který je umístěný na hlavní straně e-shopu, vás upoutá aktualizovaná nabídka a „zboží v akci“.

V rámci těchto promo akcí u vybraného zboží naleznete vskutku zajímavé Home-Point.cz slevy. K těmto nákupům slevový kupón Home-Point.cz nepotřebujete.

E-shop se neúčastní oblíbeného výprodeje při Home-Point.cz Black Friday. Ale i v této době je nabídka zlevněného zboží velmi lákavá.

Home-Point.cz doprava zdarma a cena poštovného

Na Home-Point.cz lze ušetřit i na dopravě. Dopravnému se lze vyhnout při objednávce nad 1 000 Kč, to potom je na Home-Point.cz doprava zdarma.

Cena dopravy při nákupu do 1 000 Kč:

  • Zásilkovna – Výdejní místo od 79 Kč
  • Kurýrní služba – od 99 Kč

Platbu za zboží lze provést online platební kartou nebo dobírkou. 

Home-Point.cz vrácení zboží

Home-Point.cz vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů.

Ohledně odstoupení od kupní smlouvy vždy předem informujte prodejce e-mailem, popřípadě tak učiňte písemně na adresu provozovny.

Zboží zabalte pečlivě do krabice a zašlete zpět na adresu obchodu. V balíčku nesmí chybět informace o tom, že vracíte zboží, kopie daňového dokladu a veškerá dodaná dokumentace k výrobku.

Home-Point.cz reklamace 2021

Pokud zjistíte, že zboží zakoupené v internetovém obchodě Home-Point.cz má vadu a nemá prodejcem deklarované vlastnosti, tak máte právo reklamovat zboží ve lhůtě 24 měsíců.

Home-Point.cz reklamace se uplatňuje písemně, e-mailem: info@home-point.cz nebo osobně na adrese provozovatele e-shopu.

Vadné zboží je nutné zaslat zpět. Popište co nejpřesněji vadu výrobku, Přibalte i doklad o zakoupení zboží a záruční list.

Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění Home-Point.cz reklamace.

Home-Point.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Home-Point.cz  telefon: +420 511 187 888 je k dispozici:
Po-Pá: 07,00 – 15,30 hod.

Home-Point.cz adresa pro vrácení a výměnu zboží:
PROhome s.r.o.
Slavíčkova 827/1a
638 00 Brno-Lesná

Home-Point.cz e-mail: info@home-point.cz