Home-Point.cz

Ověřené slevové kódy Home-Point.cz pro říjen 2023​

100%
Home-Point.cz je e-shop, který vám nabízí širokou nabídku domácích a kuchyňských potřeb a dekorací. V obchodě najdete produkty značek Curver, Makro, KDS Sedlčany, Belis, Blaumann, Bergner a další. Slevy Home-Point.cz nabízí často a nabídku pravidelně obměňuje. Možností, jak na Home-Point.cz ušetřit, je hned několik. Využít můžete slevové kódy Home-Point.cz nebo nakoupit s funkcí cashback. K dispozici je doprava zdarma při splnění podmínek.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Home-Point.cz ​

Jak ušetřit Home-Point.cz říjen 2023

Home-Point.cz nabízí široký výběr domácích potřeb a dekorací. Své místo zde má i sortiment pro zahradu. Provozovatelem Home-point.cz je společnost PROhome s.r.o., která je na naší domácí scéně od roku 2005.

Nakoupíte zde vše, co v domácnosti můžete potřebovat. Kuchyňské potřeby jako hrnce, pekáče, mísy, dózy, vařečky, struhadla, mlýnky, škrabky, nápojové sklo, podnosy, koše na prádlo, plechy a formy na pečení, podnosy, hrnky, šálky, termosky, vakuové pytle, boxy na toaletní potřeby, utěrky, mopy, koše na prádlo, dekorace pro oslavu a párty, nebo také květináče, kanystry a zahradní osvětlení.

U výrobků naleznete detailní fotografie s popisem produktů. Výběr vám pochopitelně usnadní i přehledné filtrování zboží.

Na e-shopu funguje Zákaznická podpora, pracovníci jsou připraveni odpovědět na vaše dotazy týkající se výrobků a pomoci s nákupem. Telefonní linka +420 511 187 888 je pro vás v provozu v pracovní dny od 7,00 do 15,30 hod., dotaz lze odeslat i e-mailem.

Před zakoupením zboží si můžete jeho cenu porovnat i ve srovnávači Heureka, porovnat dopravné a přečíst si i hodnocení obchodu.

Možností, jak ušetřit na Home-Point.cz, je skutečně velmi mnoho. Prohlédněte si nabídku Home-Point.cz. Internetový obchod přináší mimořádné nabídky v podobě slev, akcí a dárků. Máte možnost levnějšího nákupu díky slevovým kódům Home-Point.cz. Nechybí doprava zdarma i nákup s cashbackem.

Jak získat slevový kupón Home-Point.cz

Slevový kupón Home-Point.cz nabízí internetový obchod v rámci svých akčních kampaní. Pokud se na stránkách Home-Point.cz zaregistrujete k odběru newsletteru, tak budete na e-mail dostávat přehled všech výhodných akcích a neunikne vám ani žádný nový slevový kód Home-Point.cz.

Pokud hledáte Home-Point.cz slevy, tak jste na našem webu SlevovéKódy.cz správně. I na této naší stránce vám nabízíme slevové kódy, se kterými šetříte své peníze. Máme zde i platné slevové kódy a výhodné nabídky do mnoha dalších obchodů. Ty pro vás pravidelně vyhledáváme a kontrolujeme.

Jak uplatnit slevový kód Home-Point.cz

Poradíme vám, jak uplatnit slevový kód Home-Point.cz.

Po výběru zboží si překontrolujte nákupní košík. Pod objednaným zbožím uvidíte kolonku “Poukaz“ pro zadání slevového kódu. Vložte kód kupónu do příslušné kolonky a klikněte na zelené tlačítko “Aplikovat”. Vaše sleva se automaticky zobrazí na pravé straně u údajů o ceně, platný slevový kupon Home-Point.cz vám sníží cenu nákupu.

Home-Point.cz

Cashback Home-Point.cz


Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Cashback Home-Point.cz nabízí PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.cz a VratnéPeníze.cz. Cashback funguje na principu provizí pro portály za přivedení nových zákazníků do obchodu.

Stačí se do svého oblíbeného obchodu zaregistrovat a vstoupit proklikem přes některý z cashback portálů. Po uskutečnění obchodu pak nakupujícímu přijde část zaplacené ceny zpět. Jako odměnu můžete získat i vstupní bonus.

Například při nákupu přes portály můžete mít 5 % z vašeho nákupu zpět.

Home-Point.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Internetový obchod nabízí svým zákazníkům různé akce a slevy. Na banneru, který je umístěný na hlavní straně e-shopu, vás upoutá aktualizovaná nabídka a „zboží v akci“. V rámci těchto promo akcí u vybraného zboží naleznete vskutku zajímavé Home-Point.cz slevy.

E-shop se neúčastní oblíbeného výprodeje při Black Friday nebo českých Dní Marianne, slevy jsou však zajímavé i během průběhu roku.

Home-Point.cz doprava zdarma a cena poštovného

Na Home-Point.cz lze ušetřit i na dopravě. Dopravnému se lze vyhnout při objednávce nad 1 000 Kč, to potom je na Home-Point.cz doprava zdarma.

Cena dopravy při nákupu do 1 000 Kč:

  • Zásilkovna – Výdejní místo od 79 Kč
  • Kurýrní služba – od 99 Kč

Platbu za zboží lze provést online platební kartou nebo dobírkou.

Home-Point.cz vrácení zboží

Home-Point.cz vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů.

Ohledně odstoupení od kupní smlouvy vždy předem informujte prodejce e-mailem, popřípadě tak učiňte písemně na adresu provozovny.

Zboží zabalte do krabice tak, aby nedošlo při doručování k jeho poškození a zašlete zpět na adresu obchodu. V balíčku nesmí chybět informace o tom, že vracíte zboží, kopie daňového dokladu a veškerá dodaná dokumentace k výrobku.

Home-Point.cz reklamace 2023

Pokud zjistíte, že zboží zakoupené v internetovém obchodě Home-Point.cz má vadu a nemá prodejcem deklarované vlastnosti, tak máte právo reklamovat zboží ve lhůtě 24 měsíců.

Home-Point.cz reklamace se uplatňuje písemně, e-mailem: info@home-point.cz nebo osobně na adrese provozovatele e-shopu.

Vadné zboží je nutné zaslat zpět. Popište co nejpřesněji vadu výrobku, Přibalte i doklad o zakoupení zboží a záruční list. Home-Point.cz vaši reklamaci vyřídí do 30 dní.

Home-Point.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Home-Point.cz telefon: +420 511 187 888 je k dispozici:
Po-Pá: 07,00 – 15,30 hod.

Home-Point.cz adresa:
PROhome s.r.o.
Slavíčkova 827/1a
638 00 Brno-Lesná

Home-Point.cz e-mail: info@home-point.cz